На пазар във Варна - тема 56

  • 25 807
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 397
Сега за меленето, веднъж ми потрябва и нацелих случайно  магазинче с читава и любезна продавачка, която има отношение, повтарям отношение към клиент, кафе, работа и магазинчето си. Цената е 1 лев за 1 кг , сто пъти ми се извини, че в моя пакет/в моя!/няма 1 кг, а по-малко грамаж - а това е от производителя де факто, увери ме, че в нейната машина за мелене не е останала и прашинка от моето кафе, т.е. постара се жената за 1 лев - на  пазар Часовника, улица Русе , близо до пекарната с гевреците, само за кафета е м-нът, работи и събота, и неделя, всеки ден. Така че май ще се кача на ГТ и ще ида чак там, то така или иначе Младост 2 ми е далеч, в Младост 1 и в Трошево проверих.

Хай, щом си до зеленчукова борсичка, за която се досещам коя е, то кауфланд не ти трябва. Аз съм далеч от нея - трябва ми превоз до там.

Днес покрай Варчев в Делта минах- клиенти няма, но пък турската лира е паднала 23 ст. купува, продава 29 ст.

# 331
  • Мнения: 13 957
Къде в Трошево, Младост да смеля кафе ?  2 пакета по 1 кг имам, трябва ми - от 10 дни ми свърши мляното, така че не е гевезелък.

На пазарчето дето е следващата спирка след дом Младост , срещу бившата аптека Диляна, има магазин за кафе имат и мелачка. Но продавачката е много крива. Като съм ходила да меля кафе купено от Старбъкс или Коста винаги мърмори.

# 332
  • Варна
  • Мнения: 4 962
Актуално инфо за Метро от преди 2 часа:
На паркинга над 100 коли, вътре в магазина обаче е спокойно, хората се вдижат масово с маски, ръкавици, стегнато и не обикалят безцелно, а влизат да пазаруват масово по списък. Направи ми добре впечатление, че имаше самосъзнание и на опашките се редяха не само през количка,  а оставяха и по-голямо разстояние.
Естествено има и изключения, на дамата зад мен и направих забележка след като реши, че може да се подпре отпред на количката си и да застане на 20см от главата на мъжа ми.
Изгледа ме с изненада, опули се, но това винаги ще го има навсякъде. Просто когато аз искам да се пазя го правя, а който не иска е свободен да не го прави, но без да засяга други лица.

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 18:52 от bubanka

# 333
  • Мнения: 8 778
Препоръчайте откъде да се снабдя с обръч , който да има топчета / масажен  , Да оползотворя полезно времето в Извънредно положение .....
нещо такова
https://m.emag.bg/fitnes-masazhen-obrych-za-otslabvane-armageddo … earch-Action=view

# 334
  • Мнения: 11 469
alethea, тези го намерих в ОЛХ, от Варна са. Мисля, че са това което търсиш и цената е по добре.
Скрит текст:

# 335
  • Варна
  • Мнения: 2 760
Не ! Нееее и такъв обръч !
Преди няколко години си взех такъв подобен от магазин Самоздрав . Купих го и след няколко часа го върнах. Това е супер тежко нещо, няма въртене и направо прави синини, а как ми контузии кръста ..
Честно и на най-големия си враг няма да го препоръчам 🤣

# 336
  • Мнения: 8 778
Ех, тъкмо разгледах обявите които спомена Реа .

Ти какъв си имала ?
Толкова ли са зле ?
На мен ми хареса този първия , в розово и сиво .  .

# 337
  • Мнения: 11 469
alethea, трябва да ги видиш на живо и да ги пробваш. Онлайн не си поръчвай. Може на теб да е ок. А едно въже няма ли да ти е по ок?

# 338
  • Мнения: 8 778
Мислих го и въжето, но Имам съседи под нас и няма да ми е удобно да скачам отгоре им , Joy

# 339
  • Варна
  • Мнения: 2 760
https://www.samozdrav.bg/masajen-obrach
Ей туй чудо имах за няколко часа .
Аз да кажа, че съм и слабичка и явно за Това бая поражения имах от няколко завъртания .

# 340
  • Мнения: 11 469
alethea, тия от ОЛХ са доста по тежки като гледам отколкото този който е показала Miss_V. Защо не си вземеш обикновен обрач. Мисля, че в Джъмбо има и в Декатлон.

# 341
  • Мнения: 3 547
Сигурно е обсъждано, но аз не намерих актуална информация - платена ли е синята зона сега?

# 342
  • Мнения: 8 778
Не е  до края на извънредното положение .

# 343
  • Мнения: 3 547
Не е  до края на извънредното положение .

Благодаря! Здраве на всички и дано по-скоро да се нормализира животът ни.

# 344
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Относно обръча незнам дали сте наясно, че е на размери. Трябва да ви е до кръста. Това го знам от гимнастиката, когато малката ходеше на тренировки. Когато ви е малък и на челна стойка да застанете нямате шанс да го завъртите.

Общи условия

Активация на акаунт