На пазар във Варна - тема 56

  • 25 728
  • 732
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 272
Момичета, къде се намира точно магазина Пепко на чаталджа? И има ли много хора днес ако нялой е ходил?

# 646
  • Мнения: 8 763
Момичета, къде се намира точно магазина Пепко на чаталджа? И има ли много хора днес ако нялой е ходил?

В сградата На Макси фит фитнеса, Булбанк и Дм .
Адреса е Варна 115.


Аз дезинфектант взех 500 мл за 10.99 от Тип Топ.

# 647
  • Мнения: 906
Дезинфектант аз си купих от Елитис на Колхозния пазар.Цената беше 6.99лв или 7.99лв, забравих вече.Това е 1л.Ползвам го и за ръце.Пресипвам си в малко спрей флаконче и си го нося в чантата като излизам.

# 648
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте,
Дъщеря ми скоро е рожденничка.  Поръчала си е професионален фотоапарат. (Събрала си е пари) Къде във Варна има специализиран магазин,  че се нуждая от консултация какво точно да и изберем. Благодаря 🤗

# 649
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
ДСЛР - огледално рефлексен фотоапарат се нарича.
 Недейте да казвате "професианален апарат" пред фотографи че са много обидчиви и първо ще избухнат смях и после ще последва цяла тирада от дълга реч.

За аматьор първата година - Никон Д 5000 за 900 лв. с малък обектив има във всеки т. маркет.

Като избирате не се стресирайте че дслр-е от ниския клас са с по 24-28 mpx!   
А телефоните с по 50-100 измислени мегапиксели! 



# 650
  • Мнения: 2 587
Здравейте,
Дъщеря ми скоро е рожденничка.  Поръчала си е професионален фотоапарат. (Събрала си е пари) Къде във Варна има специализиран магазин,  че се нуждая от консултация какво точно да и изберем. Благодаря 🤗

Photosyntesis са магазини за фототехника. Намират се на Княз Борис според сайта им, не знам обаче защо ми се струва, че съм виждала техен магазин и до Макдрайв,
Нямам личен опит с тях, само отзиви на приятели.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Точно Фотосинтез и аз щях да препоръчам, от личен опит. Вижте и безогледални Сони алфа, със сменяеми обективи са. Отделете си време за проучване, четене на ревюта. Вземете си карта като ходите във Фотосинтезис. Ще Ви дадат да направите снимки вън/вътре с различни модели апарати. Вкъщи на спокойствие ще видите качеството и ще решите кой е Вашият апарат.

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 15:43 от Blue Turquoise

# 652
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Момичета, къде се намира точно магазина Пепко на чаталджа? И има ли много хора днес ако нялой е ходил?

Днес бях там. Влязох една от първите, т. к. отидох малко преди да отворят (11ч), пуснаха вътре около10-15 човека., после едни като излязат влизат следващите. Като излязох, навън имаше опашка от 20-ина души.

# 653
  • Мнения: 239
Здравейте,виждали ли сте някъде да продават бадемово заквасено мляко?

# 654
  • Мнения: 5 386
Ако някой се интересува, Чаталджа маг. Пепко, аз влязох с първата група в 11 ч, излизам сега и виждам опашката от 23 човека. И преди 11 се беше заформила опашка, вътре е пообрано от към дом. потреби и кан. материали.

Последна редакция: пн, 27 апр 2020, 12:33 от *Камея

# 655
  • Мнения: 385
Здравейте! Къде мога да намеря тензух? Благодаря Ви предварително! ☺️

# 656
  • Варна
  • Мнения: 36 630
Тензух съм купувала от магазина в подлеза на гарата.

# 657
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Магазините за платове в подлеза на Македонски дом и подлеза на
ЖП гара.

# 658
  • Мнения: 8 763
Ако някой се интересува, Чаталджа маг. Пепко, аз влязох с първата група в 11 ч, излизам сега и виждам опашката от 23 човека. И преди 11 се беше заформила опашка, вътре е пообрано от към дом. потреби и кан. материали.

А доколко работи магазина ? Кой е по-добре зареден на Колхозен или този на Чаталджа?

Искам да видя за дамски  пижами , препоръчаха ми ги че били хубави и евтини .

# 659
  • Варна
  • Мнения: 166
Здравейте, някой може ли да препоръча добър личен лекар за възрастен в централната част на града?

Общи условия

Активация на акаунт