На пазар във Варна - тема 56

  • 25 541
  • 732
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 21
Щом може литър дезинфектант да достигне 900 лева, какво се учудваш за джинджифила ? Вчера и месото беше скъпо там, и бананите .... на всичко са вдигнали цените ! Така е, като няма закон за спекулацията и не искат да въведат такъв.

900 лв.... явно съм изпуснала "много". Аз поръчах дезинфектанти от една аптека, която намерих случайно във фейсбук, писах им в 22ч на следващия ден вече бяха изпратили поръчката. След това повторих отново за да запася и роднините. Цените бяха 6лв за 75мл и 13.50лв за 0.550мл. Тогава ми се сториха леко завишени, а сега ми изглеждат направо на безценица Simple Smile))

# 106
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Привет, искам само да изкажа тоталното си възмущение от пазара на Чаталджа, как може килограма на джинджифила да се качи от 12лв на 20 лв от раз? Че повечето неща ги увеличиха с разни стотинки, добре, но това си е 8 лв разлика.... 
Нали го внасят от Китай, сигурно няма доставки.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Варненци, Мама е направила тема, в която освен за магазините можем да споделяме и други неща за града си в извънредната обстановка, в която ни се налага да живеем. Така че да не спамим тук. Ако някой не е видял, ето я Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1193974

# 108
  • Мнения: 21
Ако има и други, които се вълнуват от цената на джинджифила, вчера в Била на Владислав купих за 12.90 лв. 

# 109
  • Мнения: 15 356
Някой търсеше хамстери,в магазина на Сливница за който казах,ходих но хванах дезинфекция.Така че,с две думи -нищо не свърших.

# 110
  • Мнения: 11 332
Проверете и в ЗООмагзин Роди. +359 89 916 0725 за хамстери.

# 111
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Помощ!  Някой живее ли в/около Китайската стена? Трябва ми връзка с шивачката, която е на гърба на стармаркет.
Мисля че, тази верига магазин беше там.
Може ли , ако има някой с желание и излиза да пазари или минава случайно от там, да погледне работи ли жената и евентуално да поиска тел. номер? Оставих  яке преди 2 седмици и от Младост ми е бая далеч да се разходжам..
Благодаря предварително!

# 112
  • Мнения: 11 332
Някой да е ползвал услигите на фирма за почистване на септични ями скоро? Търся! До момента намерих само НИКМАН.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Някой ходил ли е до Кауфланд вчера или днес? Как е положението, чака ли се много?

# 114
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 498
Около 12:30 бях и повече от 15 минути не чаках.

# 115
  • Мнения: 272
Здравейте, записвам се за темата. Simple Smile

# 116
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Около 12:30 бях и повече от 15 минути не чаках.

Сякаш един Кауфланд има във Варна Mask

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 199
Някой ходил ли е до Кауфланд вчера или днес? Как е положението, чака ли се много?
Интересува ме Кауфланда до Стадиона, но ако е по добре положението в новия Кауфланд до гарата, мога и там да отида.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Някъде намира ли се мая за хляб в момента?

# 119
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Някъде намира ли се мая за хляб в момента?

Провери в магазините Дрога, там има пакети от 0,500кг суха мая, френска. Много по-добра е от д-р Йоткер според мен. Като отвориш пакета може да го съхраняваш в чекмеджето за зеленчуци на хладилника. Правила съм питки и козунаци и не е имало проблем с втасването.

Общи условия

Активация на акаунт