На пазар във Варна - тема 56

  • 25 729
  • 732
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 587
В новият Лидл Младост, също не е имало пропусквателен режим днес. Майка ми е ходила, каза че е бил пълен с хора.

# 301
  • Мнения: 96
Моите впечатления са същите - че едва ли не само аз съм вкъщи и съблюдавам правила, а другите са навън и животът е постарому.
Кауфланд Възраждане -предполагам, за него става въпрос.
Там е така - без пропусквателен режим.

и аз за него си помислих.Да,не се учудвам.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Вече никъде в хипермаркетите не се чака на опашка, за да влезеш. Говоря за Левски, Чайка, центъра- лидл, цба, кауфланд, билла, навсякъде се влиза без чакане. Явно много им паднаха оборотите с тези опашки.

# 303
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Във Виница, "Макао" и "На близо" спазват реда. Хората изчакват на разстояние.

# 304
  • Мнения: 10 855
В Билла на Владислав също се чака. ММ оттам пазарува и не ми се е „похвалил”, че се влиза безконтролно.

# 305
  • Мнения: 239
Вече никъде в хипермаркетите не се чака на опашка, за да влезеш. Говоря за Левски, Чайка, центъра- лидл, цба, кауфланд, билла, навсякъде се влиза без чакане. Явно много им паднаха оборотите с тези опашки.
И аз съм със същите впечатления,за съжаление...Не знам ,дали не може да се сезират органи за това да вкарат отново малко ред ?

# 306
  • Мнения: 13 825
Моите впечатления са същите - че едва ли не само аз съм вкъщи и съблюдавам правила, а другите са навън и животът е постарому.
Кауфланд Възраждане -предполагам, за него става въпрос.
Там е така - без пропусквателен режим.

Точно така . И Лидл зад него. А бяха с пропускателен режим предния път като пазарихме,  ще рече по- миналия петък.
Мъжът ми днес отиде в била в делтапланет. Бяхме си харесали тенджери с точки. Каза че било празно , няколко човека , но и много изчерпани витрини. Ако там е по- празно ще ходим там без значение колко е заредно. От наличното  мога спокойно да  омагьосам меню за цяла седмица. Просто  в Кауфланд  Възраждане този петък и то в 14:00 часа след обяд просто  ми се изплаши окото.

# 307
  • Мнения: 8 765
Аз посещавам Била на Колхозен, там Ми се струва най-подредена.
Сравнявам с тази на Образцов Дом и на Спортна зала .

Както съм казвала и преди, посещавам само Кауфланд по пътя за Виница.
Там за мен е най-спокойно.
Но все още не съм посещавала новия на Девня.

# 308
  • Варна
  • Мнения: 384
Някой купувал ли е месо от месарница Гурман. Доволни ли сте?

# 309
  • Варна
  • Мнения: 36 636
Аз ходих в Булмаг на Осми Приморски в четвъртък и имаше само 2-3 човека вътре. Около 15,00 часа.

# 310
  • Мнения: 96
Вече никъде в хипермаркетите не се чака на опашка, за да влезеш. Говоря за Левски, Чайка, центъра- лидл, цба, кауфланд, билла, навсякъде се влиза без чакане. Явно много им паднаха оборотите с тези опашки.
И аз съм със същите впечатления,за съжаление...Не знам ,дали не може да се сезират органи за това да вкарат отново малко ред ?

и на нашия Лидъл (център) вече няма големи опашки.Опашка ако се образува е от един, двама човека.Но вътре не е навалица.Нито е препълнено с хора.

# 311
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Естествено че няма навалици.   Вътре охраната на Кауфланд  постоянно напомня на хората да са на разстояние и по говорителите.
  И вече я няма да я има тъпканица - която беше преди 3-4 месеца петък вечер.    Някои са наплашени за бъдещото си финансово състояние и стискат протмонето - други  пък наистина вече са много зле с парите.  

А в Кауфланд Възраждане са малоумни работниците и шефовете  - които комадват да изпляскат палетите с промо продукти на пътечката за клиенти и дори със 16 човека в целия магазин се създава усещането че има много народ.

# 312
  • Мнения: 2 587
Ако някой е минавал от там тези дни, може ли да ми каже аутлета на Адидас на Почивка и Чаталджа работят ли?

# 313
  • Мнения: 8 765
Мисля, че видях този на Чаталджа да работи.
Около 17.00 ще минавам покрай него и мога да споделя.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 1 689
В Кауфланд (ул. Девня) днес по обяд, около 12:30ч същата работа. Никой не спира на входа, има охрана, но си влизаш без проблем. Вътре доста по-вече народ определено, заредено е всичко, но най-големия ужъс беше на касите - охраната ни спира и подрежда в една дълга опашка (с дистанция) и като ти дойде реда те разпределят на три каси - няма такова чудо.... кой с маска, кой без маска. Кашляне, кихане на поразия по опашката...

Общи условия

Активация на акаунт