На пазар във Варна - тема 56

  • 25 681
  • 732
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 8 759
Откъде да взема комарник за врата , преди бях купувала от Немски магазин , ама сега не работят ( или поне така видях ) ?
Предпочитам в центъра.

# 361
  • Варна
  • Мнения: 162
Аз да се оплача. Пазарувам често от новата аптека Софармаси на Дубровник, обаче днес забелязах, че някои от купените неща са с изтичащ срок близките месеци, а 1 детски пробиотик Линекс бебе 20 сашета, за почти 20лв беше със срок 04.2020, изумена съм, ама в това извънредно положение не ми хрумна да гледам срока на всичко, което купувам

Ако артикулите са били на промоция е съвсем възможно. Докато нямаха аптека във Варна пазарувах on-line от тях козметика, че беше евтина. Повечето от нещата, ако са в промоционални бяха изтичащи.

Някой виждал ли е New Yorker на шадравана дали е отворил?

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Аз съм връщала продукт с изтичащ срок на годност в малка квартална аптека. В моя случай нямаше как да използвам цялата опаковка до края на срока, замениха ми го.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 1 688
Някой виждал ли е New Yorker на шадравана дали е отворил?


Не, затворен е все още и първия етаж се вижда, че половината е празен.

# 364
  • Мнения: 236
Някой разбрал ли е със сигурност дали фермерския пазар ще е отворен тази седмица?

# 365
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Някой разбрал ли е със сигурност дали фермерския пазар ще е отворен тази седмица?

Мисля във фейса мярнах инфо, че ще бъде в събота пред Мол Варна, ще работи при стриктни мерки предвид ситуацията.

# 366
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Днеска даже турския магазин на Генералите работеше...

# 367
  • Мнения: 10 797
Втората употреба ШАНО на Бенковска също вече работи.

# 368
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Май-май тези дето бяха затворени, които не продаваха стоки от първа необходимост, вече отварят.
Няма да се учудя ако след Великден и моловете заработят.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 291
Забраната е за молове (търговски центрове), барове и ресторанти, т.е. навсякъде където има струпване на хора. Не знам защо повечето от вас са запомнили първата заповед на здравния министър, а не обновената му няколко часа по-късно също от 13.03.2020. Затвориха много магазини, заради невъзможност да изпълняват санитарно-хигиенни изисквания или защото са преценили, че няма да имат достатъчно клиенти/обороти и др., а не защото е забранено.

# 370
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Химическото чистене в Пикадили парк също вече работи. Някой питаше по-рано.

# 371
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Откъде да взема комарник за врата , преди бях купувала от Немски магазин , ама сега не работят ( или поне така видях ) ?
Предпочитам в центъра.
Онзи ден видях, че Немския магазин, който е на Владислав посока Тракия работи. Мисля, че беше преди Киндерленд магазина ако не се бъркам.

# 372
  • Мнения: 8 759
Да, бях вече в Немския но казаха че не са получавали, евентуално другия месец .

Все още търся .....

# 373
  • Варна
  • Мнения: 1 751
В Джъмбо вече са изкарали комарниците, онзи ден взех. Работят до 18 ч през седмицата.

# 374
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Джъмбо са всеки ден са 10 до 18.00 часа до края на извънредното 13 май.
Декатлон  от 10.00 до 17.00 часа всеки ден до 13 май.

Кауфланд и Билла в градската част вече са от 7.30 до 22.00 часа от понеделник до събота вкл.
Лидл до 21.30 ч. и само неделя до 21 часа

Иначе само в неделя 19 април Великден ще са до 18.30

Зора за техника в Младост 10.00 до 20.00 часа пон-събота и неделя до 19.00 ч.

Общи условия

Активация на акаунт