На пазар във Варна - тема 56

  • 25 697
  • 732
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8 759
Варна 115, където е Макси Фит фитнеса и ДМ .

# 406
  • Мнения: 15 356
Някой Пепко в града работи ли?

Вчера посетих този на Чаталджа.

Къде точно на Чаталджа е магазина?
Бившата Фиола зад Билла.

# 407
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Някой Пепко в града работи ли?

Вчера посетих този на Чаталджа.

Къде точно на Чаталджа е магазина?
Бившата Фиола зад Билла.
[/quote
Сериозно ли??? 😊😊😊😊Пепко е на Осми Приморски полк. Преди НАП във ляво стъклената сграда. Там има Булмаг.

# 408
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Сега ще ми се смеете, но какво е това Пепко, за което пишете? Хранителен магазин или дрогерия?

# 409
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Сега ще ми се смеете, но какво е това Пепко, за което пишете? Хранителен магазин или дрогерия?
Аз поне няма да ти се смея. Продават бебешки, детски, дамски и мъжки дрехи. Детски играчки и аксесоари за дома(рамки, панерчета, чинии, чаши). Аз много  харесвам този магазин. Цените са супер приемливи и качеството е добро, поне за мен. Другите да споделят своите мнения.

# 410
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Магазин за дрехи и разни джунджурии. Евтин. Купувам от тях на дъщерята бельо, чорапи и пижами, които вървят на конвейер, защото расте много бързо. Понякога и дрехи. Цените са супер ниски, а качеството на това, което досега съм взимала, е забележително. Поне за мен. Бельо и чорапи не мърдат нито на цвят, нито на размер, нито на материя, а пера много често и ги минавам и през сушилня.

Сега последно и на двете споменати места ли има Пепко? Този в сградата на Осми приморски го знам, но не знаех дали работи. И на мястото на Фиола ли има?

От Пармаксъзов няма да взема нищо аз повече. Надути цени за посредствено качество. Лично мнение. Аз ще взимам от кварталната пекарна, не са лоши.

# 411
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Тук от вас разбирам за тях, не съм ги срещала досега. Благодаря за инфото! Тази тема винаги ме държи добре информирана! 🍀
Относно козунаци- не мога да меся и поръчах в Cherry by Mary. Рула имат, платих онлайн и се надявам всичко да е ОК, близо ми е този по пътя за Виница. За първи път купувам козунак от тях. Във ФБ, в страницата на Жив хляб също видях предложение, но 500 гр беше мисля 15 лв. За Пармаксъзов съм изказвала много пъти мнение. Тотално не са за мен, а тяхното не са козунаци, а някакви тестени сладкиши.

# 412
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Според мен се бърка, като се казва на мястото на Фиола. Тук става въпрос за колхозния пазар, където е Била магазина. На гърба на задната улица имаше Фиола, а сега от 3 месеца поне е Пепко.

# 413
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ясно. Значи ще отида на Осми Приморски. И без това исках да мина и през Булмаг.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да мине този ужас и ще ги посетя, щом има попадения! 🌷

# 415
  • Мнения: 15 356
Според мен се бърка, като се казва на мястото на Фиола. Тук става въпрос за колхозния пазар, където е Била магазина. На гърба на задната улица имаше Фиола, а сега от 3 месеца поне е Пепко.
Не е ли същото?Мисля,че е същото като казаното от мен.По спомен точно това помещение беше Фиола,не съм влизала никога и не помня от към къде е бил входа.
А свиват ли се дрешките,защото взех 62 за новородено,дали да ги сменям или каго ги изпера ще окъсеят малко?

# 416
  • Варна
  • Мнения: 1 951
ЗдравейтИ!
Присъединявам се към варненската група и аз.....
По-добре късно, отколкото ........ по-късно Grinning

# 417
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Една единствена тениска се беше свила от сушилнята, но всичко останало не. И при условие, че бях дала за нея 3-4 лв, просто я подарих Simple Smile

# 418
  • Мнения: 10 802
На малката дрехите от Пепко се свиха малко след пране, ама аз ги пера през ден Grinning Абе като за блуза за 3 лв и клин за 2 лв, нека се свиват, пак е по-изгодно.
И аз не съм доволна от Пармаксъзов. Много  са ми гадни всичките им изделия, пък цените не си заслужават.

# 419
  • Мнения: 15 356
Ако се свият малко бива,щото всички ми казват ,че 62 ще е като торба за новородено,а накупих за 100 лв дрешки и съм в чуденка.Но клоня,че тя върви голяма и те ще се посвият см,два и ще заспи работата😁

Общи условия

Активация на акаунт