На пазар във Варна - тема 56

  • 25 686
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 10 789
И на този на Чаталджа вчера имаше голяма опашка - какво толкова има в тоя магазин?

Ух, а по кое време беше голямата опашка?
Мислех утре да ходя там...

# 631
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Коса, онзи ден минавах и видях, че работното им време е от 11,00. Учудих се, но така пишеше. Може би, ако отидеш като отварят... Говоря за този на Осми приморски.

# 632
  • Мнения: 13 805
На мен ,относно дрехите, синът ми е най-големият ми хикс. Останалите сме ок. Пораснал е с някакви 13 см и едоста е наедрял  . За да му купя нещо трябва да пробва а в ситуацията не знам как ще стане. Все някак ще трябва да го реша този въпрос. И то по начин който са не ни събори финансово.

# 633
  • Варна
  • Мнения: 1 155
В Пепко колежки казаха, че има 30% намаление на всичко и явно затова е голям наплива.

# 634
  • Мнения: 15 356
В Пепко колежки казаха, че има 30% намаление на всичко и явно затова е голям наплива.
До 2.05 е намалението.

# 635
  • Мнения: 1 472
Е как усетихте 5 по Рихтер на 300 км. от епицентъра в румънска територия?
 Внушения!     Само в Силистра - Дуранкулак - Шабла - Русе бих повярвал че ги е тресло на бг.територия.
Никой не те кара да вярваш, като не си усетил. Нито ще се обеснявам как съм го усетила 😀. Не ти го пожелавам.

Риба прясна от къде може да се купи? Борсата дали рабори? Без хипермаркети.

# 636
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Рибната борса на Колхозен пазар си работи.

# 637
  • Мнения: 5 386
Писах в темата за Пепко, но и ту к ще споделя. 30 мин чаках, за да вляза в магазина. Накупих много канцеларски и много домакински дреболии, също по малко чорапи, бельо, тениски. 60 лв. сумарно, които на каса дойдоха към 42 лв. - да, има 30% намаление. Ако се наканя, утре съм пак там. 
Касовата ми бележка от днес е дълга.

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 20:17 от *Камея

# 638
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Малеее, как 30 минути?
В кое Пепко ходи?

# 639
  • Мнения: 5 386
Киса, не в твоето, а в това на Колх. пазар, от 13,05 до към 13,35 чаках - 15 човека пред мен, а от магазина излязох в 14,46 и имаше по-малко хора. Майка ми я пратих за едни маркери в 15,50 и каза, че имало 4 човека пред нея. Това е положението, нарочно ви сложих снимка на кас. бон, за да видите, че все пак си заслужава, то стотинки излизат канцеларските, а повечето си имаме ученици.
Майките купуваха доста детски дрешки, имаше и бащи с бебета, но в магазина не е тъпканица, то затова и отвън е опашката. Хората вътре, като мен, се бавят, оглеждат, не излизат и оттам пак предпоставка за опашка.
И да благодаря, че ми дадохте за ориентир Лили, защото нямаше да намеря Пепко.

ПП
Раб. време е от 11 до 19 часа.

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 20:48 от *Камея

# 640
  • Мнения: 1 325
Здравейте.Да ми препоръчате онлайн магазин за дезинфектанти за ръце, повърхности...?Това, което аз гледам, по 6 лв за 250 мл ми е ...леко странно.

# 641
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Цените още от производителите са завишени.
Цена от преди 2 месеца едва ли ще се намери някъде.
Цена 6лв за 250мл, ако е за гел за ръце е доста добра в момента.

# 642
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 793
Аз също съм предоволна от покупките в Пепко. Детето доволно избира😀😀😀. То за тези смешни пари как да не му доставиш удоволствие.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 457
250мл за 6лв, купих от аптека 50мл за 5лв, прекарах се, ама такъв имаше. От Пепко никога не съм пазарувала, даже мислех, че е само за дрехи, а то имало и канцеларски материали и дребни дом потреби, така ли, аз тези неща ги вземам от Шихото

Последна редакция: нд, 26 апр 2020, 11:26 от septemvriika

# 644
  • Мнения: 5 386
Пример
В Елитис 75 мл дезинфектант "Елина" 2,99, а в ДМ 300 мл на Balea e 3,99. Имам и други, но не излизам често, не съм разходвала наличните и не ми се налага да купувам в по-гол. количества.

Общи условия

Активация на акаунт