На пазар във Варна - тема 56

  • 25 690
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 861
Здравейте! Отворен ли е платеният паркинг на Морска гара?

# 676
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Отворени са  - те са два...този на 200 метра преди морска гара даже беше безплатен 14 март до 13 април....

на самата морска гара си работи денонощо 1 лев на час....
за един час и една минута два лева!
....набутах се преди няколко дни.

# 677
  • Мнения: 11 336
на самата морска гара си работи денонощо 1 лев на час....
за един час и една минута два лева!
....набутах се преди няколко дни.
А, до 15 минути - без пари. Поне лятото беше така.

# 678
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И сега беше така, но с чакането пред магазина, нямаш шанс да се побереш в тези 15 минути. Винаги плащаме.

# 679
  • Мнения: 8 759
О и аз се набутах .
Всеки път има хора .

# 680
  • Мнения: 11 336
Аз съм успявала за 15 мин и то лятото след 17ч., но знам какво търся, влизам взимам и готово. Може би не всеки път е така, но за сега съм успявала.

В района на ул. Мир има ли Агроаптека?

# 681
  • Мнения: 1 359
Реа, има Агроаптека точно срещу Била на Дубровник.

Аз да питам, бяхме споменали Мето фризьора в миналата тема. Ще може ли някой да ми прати телефон и адрес на лични, моя приятелка иска да го посети. Благодаря предварително!

# 682
  • Мнения: 11 336
Реа, има Агроаптека точно срещу Била на Дубровник.
А, някъде около ЛИДЛ на ул Мир?

# 683
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Бихте ли ми препоръчали качествен овощен разсадник!

# 684
  • Мнения: 11 336
Нашите овошки почти всички сме ги купували до Алати в дяско разтоварват. Ранно пролета последните 3 дръвчета взехме от там, преди също, за сега сме доволни. Не зная към днешна дата дали има.

# 685
  • Мнения: 1 359
Реа, има Агроаптека точно срещу Била на Дубровник.
А, някъде около ЛИДЛ на ул Мир?
Точно на самата улица Мир не се сещам да има. Confused

# 686
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Реа, има Агроаптека точно срещу Била на Дубровник.
А, някъде около ЛИДЛ на ул Мир?

Агроаптека има на базар Левски (или поне имаше преди година).

# 687
  • Мнения: 5 386
Вчера дъщеря ми гледала и харесала явно часовници във  Free shop  Морска гара. От там като цени  дали е добре да се купува?
 Нямам опит с този м-н.

# 688
  • Мнения: 11 336
Вчера дъщеря ми гледала и харесала явно часовници във  Free shop  Морска гара. От там като цени  дали е добре да се купува?
Нямам опит с този м-н.
Моята слабост са часовниците на Fossil. Не знам тя какво си е харесала, но ако е тази марка (която продават там) може и във Фешъндейс да погледнеш и да сравниш цените. Аз съм поръчвала на Fossil от Фешъндейс, излезе ми по евтино, но бяха на промоция.
Има тема в мамата за часовници, ако решиш погледни и там какво пишат съфорумките.

# 689
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Подкрепям мнението на Реа. Първо разглеждам модели часовници/ чанти, сравнявам цени и след това купувам. Вариантите освен фрий шопа са ФД и обувки.бг. От фрий шопа съм купувала чанти/раници, които в останалите сайтове дори след намаления, не достигнаха техните цени. Всичко е автентично, това не бива да Ви притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт