На пазар във Варна - тема 56

  • 25 700
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Всъщност вече какъв е достъпът до Морската за каращи колело и са над 12 год. например? След 18:30 или може и през деня?
Впечатленията ми от последните два дни са,  че има всякакви възрасти,  по всяко време.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Часовите интервали не са променени
9:30-18:30 родители с деца
Преди 9:30 и след 18:30 до 21:30 спортуващи, с домашни любимци.
В четвъртък на обяд засякох общинска, които изгониха всички без деца

# 707
  • Мнения: 10 802
Бях в петък и събота в Морската. Уж има съблюдаващи за "нарушители", но видяхме по обяд хора без деца, с колелета, спортуващи, с кучета, с котки и който каквото има под ръка Simple Smile Станах свидетел на няколко пъти как връщат хора, но явно някак си успяват да се промъкнат.

# 708
  • Мнения: 1 656
Здравейте, някакъв магазин с бански костюми дали има отворен днес?

# 709
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има в момента само Декатлон  до 18 часа в неделя работи

# 710
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Има в момента само Декатлон  до 18 часа в неделя работи
Вчера имаше голяма опашка пред магазина, да се има едно наум.

# 711
  • Мнения: 2 583
Като споменахте Декатлон, се сетих за Комсед, който е до него. Някой беше споменал, че е затворен и са го преместили в Делта Мол, обаче сега и там е рушнат.
Работи ли или не Комсед до Декатлон, някой може ли да потвърди, ако е ходил натам скоро.

# 712
  • Варна
  • Мнения: 223
Комсед до Декатлон си работеше когато ходих по Великден, а коментарът че е затворен беше от преди това.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 1 688
Здравейте, някакъв магазин с бански костюми дали има отворен днес?
Малко късно, но New Yorker на шадравана вече работи и банските са свалени на първия етаж. Има много голямо разнообразие.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 384
Онлайн месо някой поръчва ли? Или по телефон с доставка?

Аз засега имам опит с месарница Гурман, от които поръчах вратни пържоли. Дойдоха в рамките на час (това в работен ден). Също така 11 meats, които имат меса приготвени по метода су-вид - на ниска температура, във вакуум. Много харесахме дърпаното свинско. И риба - сурова замразена сьомга поръчахме.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Бях в петък и събота в Морската. Уж има съблюдаващи за "нарушители", но видяхме по обяд хора без деца, с колелета, спортуващи, с кучета, с котки и който каквото има под ръка Simple Smile Станах свидетел на няколко пъти как връщат хора, но явно някак си успяват да се промъкнат.
Благодаря на всички! Стана ми ясно, че нищо не е ясно, макар че няма нова промяна. И ние бяхме в петък до входа на Морската и понеже синът ни е над 12 не направихме опит да влезем. Погледахме морето отдалеч и като примерни граждани си тръгнахме. Разбрах, че познати са карали колело в събота през деня в морската семейно и спокойно, децата големи и  затова реших да питам има ли нещо ново.

# 716
  • Мнения: 10 802
Бях в петък и събота в Морската. Уж има съблюдаващи за "нарушители", но видяхме по обяд хора без деца, с колелета, спортуващи, с кучета, с котки и който каквото има под ръка Simple Smile Станах свидетел на няколко пъти как връщат хора, но явно някак си успяват да се промъкнат.
Благодаря на всички! Стана ми ясно, че нищо не е ясно, макар че няма нова промяна. И ние бяхме в петък до входа на Морската и понеже синът ни е над 12 не направихме опит да влезем. Погледахме морето отдалеч и като примерни граждани си тръгнахме. Разбрах, че познати са карали колело в събота през деня в морската семейно и спокойно, децата големи и  затова реших да питам има ли нещо ново.
Спокойно си заведете детето в Морската. Днес беше пълно с пенсионери, без маски, на групи. Патрулка мина покрай тях и нищо Simple Smile Имаше повече възрастни, отлкото деца.

# 717
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Маските не са задължителни на открито място от 3 май...както и в открити заведения по плажа или в лятната им градина.

# 718
  • Мнения: 10 802
Маските не са задължителни на открито място от 3 май...както и в открити заведения по плажа или в лятната им градина.


Ох, мерси, че ми каза Grinning Маските да препоръчителни при близък контакт с други хора, поне така разправят. Идеята беше да споделя на жената да не мъчи детето си, щото вече всеки си прави каквото иска под погледите на полицаите, но нищо де, нека пак да повторим маските не са задължителни на открито! Grinning

# 719
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Хора, трябва да купувам на дъщерята летни рокли. Обикновени, памучни, за всеки ден. За съжаление, в Уайкики (в сайта) не видях нищо. На сайта на Пепко изобщо не намирам, а и като ходих в магазина им, не видях. Давайте идеи. Има рожден ден в края на месеца и се е тръшнала за рокли, нищо че навън е студено. А и то е ясно, че топлото ще дойде буквално за ден.

Общи условия

Активация на акаунт