Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 615
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 478
Дано е уважат рекламацият:smiley:а и не се покрият.
Би трябвало всичко да е наред.

Аз отстрелях от прити шоп за 145лв 50мл Chanel C Noir. Edp. Днес ми пристигна. Много доволна.
Един от любимите ми. Smiley
Познаваш ли го преди това, или на сляпо?
Пачулито понaся ли ти, че май е най-отчетливо, не е за всеки, ама е много рафинирано Stuck Out Tongue Winking Eye
Розата също е отчетлива. Simple Smile
Носи със здраве, един от най-прекрасните, секси и леко "bossy" бих казал, сякаш вечерен. WinkSunglasses

# 331
  • Мнения: 2 963
Ха и моето Шанелче от Елинор утре ще пристигне

# 332
  • Мнения: 551
Скрит текст:
Момичета и момчета , какъв беше кода в ЕМАГ ?
Слагате желаните продукти в кошницата и там има отметка, че искате да ползвате ваучер.
Скрит текст:
Това ясно , но какъв беше кода за намаление ,че не мога да го намеря.
Ваучерът се прилага автоматично в кошницата.

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 21:20 от bubanka

# 333
  • ново
  • Мнения: 5 960
Преди известно време накупихме масово от нотино Rawaa. Ако някоя дама е останала без, в Елинор е изгоден с кода.
https://elinor.bg/product/al-haramain-rawaa

# 334
  • София
  • Мнения: 859
В Елинор Givenchy L Interdit 80 мл. ЕДП излиза с код и доставка 101 лв. А в Парфимо Ambre imperial 75 мл. ЕДП излиза някъде около 93 лв. Според мен са на добра цена, ако някой се интересува Simple Smile

# 335
  • Мнения: 2 583
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета и момчета , какъв беше кода в ЕМАГ ?
Слагате желаните продукти в кошницата и там има отметка, че искате да ползвате ваучер.
Скрит текст:
Това ясно , но какъв беше кода за намаление ,че не мога да го намеря.
Ваучерът се прилага автоматично в кошницата.
Кода е написан на първа страница

# 336
  • Мнения: 2 323
В Елинор Givenchy L Interdit 80 мл. ЕДП излиза с код и доставка 101 лв. А в Парфимо Ambre imperial 75 мл. ЕДП излиза някъде около 93 лв. Според мен са на добра цена, ако някой се интересува Simple Smile

И на мен ми се струва добра цена. Много се изкушавам, това е нова, но ще е много устойчива във времето любов, изпитвам желание да се запася до пенсия с него. Обаче не ми прибавя 80 мл. в кошницата, само с 50 работи. Знак от съдбата Laughing
Реално често ли може да се разчита на всеобхватни намаления в Елинор и Парфимо? (от типа на 20% на всичко)

# 337
  • Мнения: 1 379
#Coco Mademoiselle 50 мл за 153 лева е добра цена, нали?

# 338
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
В страницата на Pretty Shop пише че може да се поръчва и доставката е безплатна. Имат 20% намаление на всичко. Писах им за Шанел CHANCE EAU FRAÎCHE и CHANCE EAU VIVE. Отговориха ми, че цената за 50 мл е 130 лв. Ако на някой му е интересно, мисля, че цената е добра.

# 339
  • Варна
  • Мнения: 1 096
А за 100мл. цената на CHANCE EAU FRAÎCHE  е 183лв.

# 340
  • Мнения: 642
В parfumsbg.com 50-125лв, 100мл.-179лв. Simple Smile.

# 341
  • Мнения: 7 091
Снощи поръчах от Елинор - Мontale Chypre Fruite и днес едва говорещото момиче ми се обади, за да ми съобщи, че е изчерпан. Но пък продължава да стои на сайта за примамка. Много нелепо. Отказах и Scandal, защото им се ядосах

# 342
  • Мнения: 217
Кодовете от parfimo вече не са валидни

# 343
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Кодовете от parfimo вече не са валидни
бяха валидни до 31.3

сега има само един
Parfimo.bg – 10лв ЕКСКЛУЗИВЕН ПРОМО КОД за нашите потребители за поръчки над 79лв
SAVE10
валиден до 30 април

# 344
  • Мнения: 217
Благодарско Heart включвам се и с още един коментар по отношение на намаленията (не съм сигурна дали е уместен). Дъглас са завишили леко цените на някои продукти. На 27-ми поръчах Armani In love with you Freeze на цена 158,40 а вече е 160,80лв. не е много... но е неприятно.

Общи условия

Активация на акаунт