Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 290
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Варна
  • Мнения: 186
Все си мислих, че има убийствена трайност, както повечето Герлени.

# 406
  • София
  • Мнения: 3 848
Вижда се бач кода, започва с 9 и е от миналата година. Може да е реформулиран. Първите бяха с гравиран надпис, което явно ги отличава от по-новите и вероятно са реформулирани.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 186
Съжалявам, когато се пипа утвърден и качествен продукт. Не говоря конкретно за този.
Иначе имаше празен ход, опаковката му не беше повредена и има емблема на пръскалото.

# 408
  • София
  • Мнения: 6 178
На мен старата бутилка ми е гравирана, новата е с лепенка , но нямат разлика в трайността, средна, подновявам само по веднъж след обяда.

# 409
  • Мнения: 3 995
И моя е от миналата година купуван от гет.бг с лепенка е отдолу но има трайност над 7ч. Сега поръчах от Елинор ще видя как ще е

# 410
  • Варна
  • Мнения: 236
Парфюма си беше ОК, от Дъглас купен- не съм мислила, че е менте. Прост с мен не се сработи. Подарих го на колежката- дори не го подновява.
В един магазин, оплаквайки се от трайността на Мон, ме чу една дама и сподели,че и при нея е така. А иначе е страхотен аромат.

# 411
  • Мнения: 6
Както с всеки парфюм, трайността е субективно понятие. Аз имам Мон Герлен, с лепенка на дъното, който върху моята кожа трае 2-3 часа, същият парфюм, от същия флакон , върху кожата на майка ми трае поне 10 часа със солиден шлейф.
Не бързай да го отписваш като нетраен, забелязала съм ,че някои парфюми поръчани онлайн имат нужда от повечко време и пръскане. Бях чела във фрагрантика, че се образувал конденз от превозването и един вид пръскалката(тръбичката) е пълна с разводнена част от парфюма. Не знам доколко е възможно, но е факт, че като изпръскам няколко милилитра и трайността се променя.

# 412
  • Мнения: 3 892
с код излиза 75 лв и безплатна доставка

# 413
  • Мнения: X
Аз имам Mon-ове и от двата вида - с гравирано дъно и с лепенка. При мен трайността им не е голяма и на двата, макар че единият е Mon edp, а другият Mon Sensuelle. Обаче, сега като чета мнението на Одета и съм склонна да се съглася. Даже преди дни сама се впечатлих от това, че усещах Mon Sensuelle повече от 7 часа, а до сега не съм го регистрирала за повече от 3! Предполагам също, че зависи и от моментното хормонално състояние. Онзи ден като получих Fever, беше студен, напръсках се веднага и не можех да кажа, че го усещам особено осезаемо и дълго. Току що се напръсках с него (4-ти ден поред!) и той за мен е все по-силен и траен.

# 414
  • Мнения: 1 502
Аз също си взех Мон Герлен ЕДП от Нотино и в началото имаше по-малка трайност, сега е над 8-9ч и съм склонна да вярвам, че това зависи от много фактори, включително кожа.

# 415
  • Мнения: 4 422
Момичета някъде има ли Elie Saab Le Parfum Feulers d Or на добра цена , каквато беше в Емаг, а не в MakeUp?
Le Parfum Essentiel го поръчах с кода от Емаг, там е най-изгоден.

# 416
  • София
  • Мнения: 859
Получих от Парфимо два парфюма - Nomade и The Roman night, а от get.bg Bright crystal absolu. Бяха на опашката с желани доста дълго време и реших да си доставя това удоволствие. Сега едно известно време вече наистина се спирам,  освен ако не излезе нещо на неустоима цена пак Joy Joy Joy

# 417
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Аз примерно въобще не отразявам цялата серия Лейди Милион , все едно съм се напръскала с вода...

Сърце юнашно не трае , поръчах от Елинор Dolce & Gabbana The One EDT и Escada Miami Blossom. Чакам няколко от парфимо, ама много ги бавят , искам нещо веднага Simple Smile

# 418
  • Мнения: 3 892
И аз с комплект от е Маг - Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

# 419
  • Мнения: 1 575
Момичета някъде има ли Elie Saab Le Parfum Feulers d Or на добра цена , каквато беше в Емаг, а не в MakeUp?
Le Parfum Essentiel го поръчах с кода от Емаг, там е най-изгоден.
Ако може да споделите в другата тема за аромата, че и аз го мисля този комплект.

Общи условия

Активация на акаунт