Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 293
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Тиква, и моят Кели пристигна. .................................................................
И аз се накелеших здраво. Simple Smile И дааа, много по-хубав ми е от ЕДТ.  Навремето някой го сравняваше с крем за бръснене Каро. Simple Smile
Моят е едт. Grinning Аз едп не посмях да взема заради отзивите за... как беше... драна кожа? Не познавам едп.
Честит!  Flowers Hibiscus

# 481
  • Мнения: 3 727
Получен от парфимо , наличен празен ход, леко смачкана кутия, приказен аромат ... чакам още две пратки от тях Heart Eyes

Има ли нещо общо с оригинала?

# 482
  • Мнения: 2 478
Има, разбира се.
Покажи ми отдолу кутията и шишето отблизо ( "макро" режим), и ще ти потвърдя отново.

Edit: Сега видях, че цитираш друга потребителка. Sweat Smile
Нищо, ако й се занимава, ще ми е интересно да видя, така и така.
Hands V

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 20:54 от FragranceFanatic

# 483
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
А аз поръчах Boucheron iris, за който даде линк Тиква. Просто пробвах да видя дали ще го откажат и на мен Да видим дали утре няма да дойде Ферарито, а не Ириса?

и аз ей така на майтап поръчах, пък каквото стане и поръчката ми днес е шипната, а чакам само Ириса. Вярвам, че ще го получим.

# 484
  • виртуално
  • Мнения: 2 860
Скрит текст:
Получен от парфимо , наличен празен ход, леко смачкана кутия, приказен аромат ... чакам още две пратки от тях Heart Eyes

Има ли нещо общо с оригинала?

Въпросът е двусмислен, ако питаш дали е оригинален - да.
След толкова парфюми, които съм имала, мисля че лесно ще разпозная менте.

Ако те интересува колко близък е до първообраза - доста.
Разпознава се, че е от същото семейство някъде в дълбочината.
По-мек , по-топъл , по-добре балансиран.
Ако мога да оприлича Alien EDР на уиски , то този е отлежал коняк.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 21:18 от Рапунцел.

# 485
  • София
  • Мнения: 17 773
Този е по- сладък от класическия.

# 486
  • Мнения: X
Има, разбира се.
Покажи ми отдолу кутията и шишето отблизо ( "макро" режим), и ще ти потвърдя отново.
Тя пита ароматът дали прилича на първообраза... Wink

# 487
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тиква, и моят Кели пристигна. .................................................................
И аз се накелеших здраво. Simple Smile И дааа, много по-хубав ми е от ЕДТ.  Навремето някой го сравняваше с крем за бръснене Каро. Simple Smile
Моят е едт. Grinning Аз едп не посмях да взема заради отзивите за... как беше... драна кожа? Не познавам едп.
Честит!  Flowers Hibiscus
Благодаря, честит и на теб!
Ох, боже, сега видях какво съм написала. И моят е ЕДТ, за него жадувах. ЕДП имам и ме души, тежък ми е. А ЕДТ имах преди и си го спомням точно такъв. Хич да не те притеснява цветът.

# 488
  • София
  • Мнения: 9 457
kopche, наличен е тестера от 60 мл. Този от 100 го няма.
    Не виждам такава оферта. Може ли линк? Thinking

# 489
  • София
  • Мнения: 5 361
Няма го, и при мен го няма вече. Съжалявам.По-рано през деня беше наличен, на цена 66-67 лв за 60 мл. Но явно са го продали.
В Парфимо го има https://www.parfimo.bg/jimmy-choo-fever-eau-de-parfum-za-jeni-100-ml-tester/

# 490
  • Мнения: X
Хич да не те притеснява цветът.
Не ме притеснява, изненада ме! Не съм го виждала скоро, защото не съм го ползвала, а явно асоциацията за цвят ми е свързана с рекламния постер на парфюма.

# 491
  • Мнения: 217
В момента в notino Guerlain La Petite Robe Noire ми се струва на страхотна цена - 100 мл. за 78 лв., до колкото си спомням в Нотино можеше да се добави продукт в кошницата без цената там да се променя, нали?

И още един въпрос smell.bg дали е още активен магазин или вече е закрит?

# 492
  • София
  • Мнения: 17 773
Може ли някой да ми потвърди тежестта на Монталските шишета?
Четох във фрагрантика, че неотваряното е 125г. И ми звучи логично- сега меря моето и е 120г. Пръскала съм се няколко пъти. Т.е. около 5г. липсват.

# 493
  • Мнения: 2 323
Днес си получих Boucheron Quatre Absolu de Nuit и Zadig & Voltaire Girls Can Do Anything от Парфимо. Вторият се води тестер, дойде и с опаковка, и с капачка (на която се надявах, че е мега яка), че и с празен ход! Мега кеф. Душицата ми ликува.
Бих снимала, ама нямам никакви съмнения в оригиналност.

Приятел се полакоми и поръча Terre Hermes от някакъв в OLX. Снимал бил бач кодове, не знам си какво, ама... същият предлага Диор Саваж 100 мл за 80 лв. Очаквано дойде пълен фейк, сега човекът е сдухан, ама ще си лекува разочарованието с още парфюми (от надеждни източници Grinning)

# 494
  • София
  • Мнения: 5 654
Може ли някой да ми потвърди тежестта на Монталските шишета?
Четох във фрагрантика, че неотваряното е 125г. И ми звучи логично- сега меря моето и е 120г. Пръскала съм се няколко пъти. Т.е. около 5г. липсват.
Толкова е, заедно с висулката, която вече е вградена в пръскалото, а не е щипка отделна като на по-старите флакони.

Общи условия

Активация на акаунт