Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 619
  • 754
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
А от Елинор дали ще дойде до четвъртък (ако не се окаже че го няма нещото...)?
Ако е в наличност би тр. да дойде до четвъртък.Обаждат се да потвърдиш и още същия ден изпращат продукта.

# 676
  • Мнения: X
Супер, благодаря! Значи утре очаквам обаждане, днес едва ли ще звъннат, защото няма за кога да го пратят.

# 677
# 678
  • Мнения: 1 003
Аз поръчах това след като една дама бе така мила да сподели малко по-назад

http://www.parfumite.eu/index.php?section=ITM&itemid=3959

Нямам никакъв опит с този сайт, цената е подозрително ниска.. днес ми се обадиха за потвърждение...
Скептична съм малко.. има ли някой, който се е “парил” от този сайт?

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имам 2 поръчки оттам, но засега не съм се опарила. Simple Smile

# 680
  • Бургас
  • Мнения: 214
Аз поръчах това след като една дама бе така мила да сподели малко по-назад

http://www.parfumite.eu/index.php?section=ITM&itemid=3959

Нямам никакъв опит с този сайт, цената е подозрително ниска.. днес ми се обадиха за потвърждение...
Скептична съм малко.. има ли някой, който се е “парил” от този сайт?

Пазарувала съм от физическия им магазин в Бургас - Givenchy Dahlia Noir; Bottega Veneta Eau de Velours; Van Cleef & Arpels Collection Orchidee Vanilee; Narciso Rodriguez Narciso Rouge и други, за които в момента не се сещам - без забележки. Имат парфюми и комплекти в наличност, които не са обявени в сайта. Аз им звъня да питам, когато нещо ме интересува. Не всички цени са им ниски за мое съжаление, напр. Tiziana Terenzi съм купувала много по-изгодно от Parfumi-shop, Parfimo и Elinor.

# 681
  • Мнения: 1 003
Благодаря ви! Ще се отчета утре като го взема!

# 682
  • Мнения: 2 031

Пазарувала съм от физическия им магазин в Бургас

Кой е магазинът?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 214

Пазарувала съм от физическия им магазин в Бургас

Кой е магазинът?
По-скоро е нещо като склад. На ул. Шейново се намира, първата кооперация в ляво от ул. Македония, ако се идва, на 2-ри етаж.

# 684
  • Мнения: 2 031
Знам го значи и аз съм пазарувала от там и съм доволна, не знаех, че имат сайт.

В parfumi-shop.net имат много добри намаления на някои Шанели и с кода april, цените стават много добри.
Аз поръчах Chanel Chance Eau Fraiche 100 мл. за 162 лв.

# 685
  • Мнения: 3 906
Поръчах преди малко от Нотино. Цените са без отстъпка, кода за -15% важи. За black perfecto изписваше налични повече от 5 броя след поръчката.

Последна редакция: пн, 13 апр 2020, 22:25 от Ellinor*

# 686
  • Мнения: 642
Поръчах преди малко от Нотино. Цените са без отстъпка, кода за -15% важи. За black perfecto изписваше налични повече от 5 броя след поръчката.


Имам един Shalimar за 74,90лв. в кошницата. Дали ще важи кода за него или трябва да добавя нещо ненамалено? Не смея да пробвам, защото имам още запазени парфюми на добри цени, които в момента на са налични.

# 687
  • Мнения: X
Ето този, дето вчера питах за него се намалява с кода. А има триъгълниче с %, освен това е разопакован. Явно трябва да се пробва.
https://www.notino.bg/balenciaga/balenciaga-paris-parfjumna-voda … zheni/p-15870092/
Поръчах си мостри от Брасти, доставката ми е под 3лв...все си мисля, че повече беше…
effe, ако не хваща код, не можеш ли да изтриеш само него, а другите да останат в коша?

# 688
  • Мнения: 642
effe, ако не хваща код, не можеш ли да изтриеш само него, а другите да останат в коша?

Те другите са изчерпани и ги чакам Simple Smile. Така беше и с Shalimar - въпреки, че беше изчерпан, сега се появи на цената, на която го запазих. Надявам се и другите да се появят и тогава да реша какво искам Grinning. Направих опит един от парфюмите да го прехвърля в любими и там излезе изчерпан, но на редовна цена. Нищо не смея да пипам Grinning.

# 689
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
При мен повечето парфюми на Guerlain ми излизат, че са изчерпани, а искам да поръчам 2 от тях. Надявам се скоро да са в наличност. ;д

Общи условия

Активация на акаунт