Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 292
  • 754
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 103
Поръчах Elie Saab le perfum от Парфимо вчера. Днес от сутринта стои в процес на обработка и знам, че ще го получа идната седмица според информация от сайта им. Поръчката е на сляпо и на база отзиви и само се моля да е носим за мен. Отзивите са много крайни в двата полюса...сравняват го често с Alien на ТМ и може би като интензитет /само съм го пробвала и на първо четене не беше от моята кръв/. Това ме плаши.
Много харесвам творчеството на Elie Saab и мога да гледам негови ревюта с часове. Затаила съм дъх и чакам....Relaxed
.

Последна редакция: ср, 15 апр 2020, 05:10 от mimoza7710

# 706
  • Мнения: 160
Здравейте, за последната седмица 2 пъти поръчах от Елинор, и в двата случая ги получих на следващия ден. Всичко беше опаковано, както трябва, плюс от мен за бързина на доставката.
Следя ви с голям интерес, много сте ми полезни, продължавайте да споделяте мнения. Приятно ми е да ви чета. 🌹

# 707
  • Мнения: 435
В петък поръчах от Басти Covet SJP, днес имам мейл че ще изпратят поръчката днес и до 4 дни ще е при мен.
Имаш ли движение по товарителницата? Аз поръчах на 09 и имам само номер на товарителницата без движение по нея. Аь също поръчах Covet. Толкова го чакам и ако накрая не го получа ще бъда мнооого тъжна.

# 708
  • София
  • Мнения: 17 773
Силно белоцветен е, но няма общо с Alien. По- скоро с Лондон.

# 709
  • София
  • Мнения: 9 457
kopche кога поръча  от Елинор?
EDIT: Няма значение, получих и аз потвърждение, дано всичко да е наред
На 13. 04.

# 710
  • Мнения: 312
В петък поръчах от Басти Covet SJP, днес имам мейл че ще изпратят поръчката днес и до 4 дни ще е при мен.
Имаш ли движение по товарителницата? Аз поръчах на 09 и имам само номер на товарителницата без движение по нея. Аь също поръчах Covet. Толкова го чакам и ако накрая не го получа ще бъда мнооого тъжна.

Лорелай, не съм гледала, защото я получих днес , след като им се обадих и им казах че нямам потвърждение от тях че поръчката се развива, обадих се защото елинор ги чаках един път няколко дни и след това ми се обадиха и казаха че парфюма е бил изчерпан, при положение, че на сайта им стоеше примерно два дни след поръчката наличен и по-време и след самото обаждане също. Мисля че след като има товарителница, значи че е изпратен, така че със сигурност ще пристигне, стискам палци, аз от отдавна си го търся и много му се зарадвах. Обади им се, само дето сега няма да ти вдигнат вероятно, но ако им звъннеш ще ти върнат утре сутрин, при мен така стана поне.

# 711
  • Мнения: 435
В петък поръчах от Басти Covet SJP, днес имам мейл че ще изпратят поръчката днес и до 4 дни ще е при мен.
Имаш ли движение по товарителницата? Аз поръчах на 09 и имам само номер на товарителницата без движение по нея. Аь също поръчах Covet. Толкова го чакам и ако накрая не го получа ще бъда мнооого тъжна.

Лорелай, не съм гледала, защото я получих днес , след като им се обадих и им казах че нямам потвърждение от тях че поръчката се развива, обадих се защото елинор ги чаках един път няколко дни и след това ми се обадиха и казаха че парфюма е бил изчерпан, при положение, че на сайта им стоеше примерно два дни след поръчката наличен и по-време и след самото обаждане също. Мисля че след като има товарителница, значи че е изпратен, така че със сигурност ще пристигне, стискам палци, аз от отдавна си го търся и много му се зарадвах. Обади им се, само дето сега няма да ти вдигнат вероятно, но ако им звъннеш ще ти върнат утре сутрин, при мен така стана поне.
Благодаря ти. Ще им звънна утре поне да ми кажат че е изпратен. Когато поръчвах бяха налични 2 бройки. След това остана 1, а след твоята поръчка просто вече не е наличен. 😁. Надявам се че системата им отчита коректно наличностите. Стискам палци и на двете ни 🤞

# 712
  • Варна
  • Мнения: 1 579
В емаг има код за -20% за парфюми, предлагани от тях
beauty20

Глупава работа от страна на Емаг. Комплектът на Нарцисо Фор Хър беше 62, сега го вдигнали на 82 заради кода. Номера от селски вечеринки.😄


Едит: Не написах “глупава”, ама и това става. 😃

И не само в коша имам една Жулиета с пистолет дето чакаше код,ами вдигнали са я с цели 20 лв наглярите.Ще продължи да си чака.Само те губят!!

# 713
  • Мнения: 1 575
За намалението в emag, по мои наблюдения тези 20% доближават цените на великденското намаление преди това +/- 1лв. при парфюмите, които обмислях.

Някой има ли наблюдения за Notino, дали са пускали на специални цени Dior по голямото намаление?

Последна редакция: вт, 14 апр 2020, 20:54 от Dari_77

# 714
  • Мнения: 490
В парфимо има ли код за намаление.

# 715
  • София
  • Мнения: 4 433
Parfimo.bg – 10лв ЕКСКЛУЗИВЕН ПРОМО КОД за нашите потребители за поръчки над 79лв
SAVE10
валиден до 30 април

# 716
  • Мнения: 490
Благодаря. Пуснах 1 шанел.

# 717
  • Мнения: 7 059
За намалението в emag, по мои наблюдения тези 20% доближават цените на великденското намаление преди това +/- 1лв. при парфюмите, които обмислях.
Точно така е, не са надули цените, просто имаше друго намаление - Великденско, което вече изтече, тогава имаше и намалени с повече от 20% парфюми.

# 718
# 719
  • София
  • Мнения: 629
Това ми изглежда на прилична цена 😉 https://www.parfimo.bg/christian-dior-poison-girl-unexpected-eau … e-za-jeni-100-ml/ 84,80 лв

Общи условия

Активация на акаунт