Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 63

  • 50 122
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 570
Както са тръгнали нещата, може тази година да спестим от слънцезащита. Mask

Кремът с 50 фактор на Гарниер сензитив е добър. Не бих ти препоръчала да слагаш лосион за тяло на лицето, може да ти излязат пъпки.

# 61
  • Мнения: 20 173
Аз да ви кажа това да не взимате:
https://www.aroma.bg/catalog/dneven-krem-labora-collagen-recharge-50-ml-805/
С фактор 30, два пъти излизам за по час и половина навън на слънчево време, прибирам се червена като рак в лицето. То за толкова пари и не съм очаквала нещо кой знае какво, но все пак, егати....

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Още лили не са качили новия си каталог за април.

Те понякога на сайта си го качват няколко дена след 1-во число на месеца...

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 09:26 от ❇Sisi_91❇

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Тук можем да видим намалените за този месец продукти:

https://shop.lillydrogerie.bg/sale


# 64
  • Мнения: 36
Момичета, изключително съм доволна от бадемовото олио на марката на Лили - VZK и крема за ръце Пантенол Плюс 7% с витамин А и Е. Това ми е единственото спасение с по-честото миене и дезинфектантите.

# 65
  • Мнения: 206
Като стана въпрос за често миене , аз и без това съм със суха кожа на ръцете , едно червено кремче на гарниер hand repair (това мисля , че пише на него) , много ми помага , по гъст е , тежък като текстура , но попива сравнително бързо и омекотява кожата. Не знам каква е цената му тук , в Англия си го купих за 3-4£ , тук е около 7лв може би. Слагам по малко и почти година го ползвам вече.

# 66
  • Deutschland
  • Мнения: 5 432
Относно суха кожа : на мен докторката ми предписва за децата крем, който се прави в аптеките. Кожата на ръцете ми от дни се цепи до кръв, сърбежите бяха ужасни и само този крем ми помага. Ефекта е почти моментален, но раните ми трябва да се затворят. Е, мажа се и чакам. Това е рецептата, ама трудно се разчита.

# 67
  • Мнения: 5 832
Ида от Лили. Хартиени брошури нямада има, нямало кой да ги отпечата. Отнесох измиващия на Гарние с алое.

# 68
  • Мнения: 2 809
Аз от сайта нищо не разбирам....има 5-6 намалени неща.

# 69
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
при цепната кожа на ръцете много помага крем здраве.и да се оплача от крема за ръце  на Палмърс с какаово масло,колкото и странно да звучи от него ми се изсушава кожата.

# 70
  • Мнения: 15 356
Коректора на Мейбълин го взех декември от Елитис за 14 -15 лв редовна цена,а в Лили толкова е намален.

# 71
  • Мнения: 5 101
Добре, напечатани няма, а онлайн защо я няма?

# 72
  • Мнения: 22 973
Добре, напечатани няма, а онлайн защо я няма?
Може би още важи правилото да не правят промоции заради струпването на хора.Нали го коментирахме преди няколко страници.Не знам валидно ли е още.

# 73
  • Мнения: 5 832
Ще си има промоции, няма брошури просто. Консултантката каза, че скоро би трябвало да я качат онлайн.

# 74
  • Мнения: 1 502
Коректора на Мейбълин го взех декември от Елитис за 14 -15 лв редовна цена,а в Лили толкова е намален.
Следи го в Нотино, когато пускат безплатна доставка на някои марки, последно го взех за 10.88лв Trollface

Общи условия

Активация на акаунт