Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от ДМ, Лили и други) - тема 63

  • 50 078
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 832
Последно се шокирах покрай основата за сенки на Макс Фактор, която в Лили беше 16, или 17 лв., а на други места по 9.

# 76
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Нова маска за лице от Балеа има

# 77
  • Мнения: 33
На Велнеа са ужасни ножчетата, поне на мен не ми харесват. Балейските са ок долу-горе. Не знам дали биха паснали на Жилета, обаче. Иначе от по-евтинките самобръсначки, съм най-доволна от мъжките в Лидл - Сиен.
Момичета, използвали ли сте ножчетата на Балеа и Велнеа за бръснене ? Имам предвид сменяемите. Имам Жилет Винъс Снап , но ножчето се изхаби и се чудя дали ще паснат тези, които споменах...

# 78
  • Мнения: 1 109
здравейте момичета , препоръчайте ми хубава трайна боя за коса Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 1 243
От масовите: Лонда и Велатон. Боядисвам се с чисти петици, ежемесечно, с много бели коси.
Тези двете са покривни и трайни.

# 80
  • Мнения: 5 384
От dodis.bg поръчката ми Catrice, Essence, спиралата е подарък.

Ползвала съм някои и преди, ФДТ не съм, ще видя как е.

# 81
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
Скрит текст:
Много зависи ползваш ли грим или
не.
Хубаво е масленото измиване и после с гел/пяна за лице.
Аз мия лицето с пяна на Балеа:


Ако съм имала грим правя маслено почистване с някакво хидрофилно олио(макара сега да ползвам едно бебешко).
После мицеларна и завършвам с пяната.
Вместо тоник ползвам розова вода на Агива и последващо нанасям серуми и крема.
извинявайте за въпроса -- какво е хидрофилно олио ?как изглежда ?

# 82
  • Мнения: 22 785
Скрит текст:
Много зависи ползваш ли грим или
не.
Хубаво е масленото измиване и после с гел/пяна за лице.
Аз мия лицето с пяна на Балеа:


Ако съм имала грим правя маслено почистване с някакво хидрофилно олио(макара сега да ползвам едно бебешко).
После мицеларна и завършвам с пяната.
Вместо тоник ползвам розова вода на Агива и последващо нанасям серуми и крема.
извинявайте за въпроса -- какво е хидрофилно олио ?как изглежда ?
https://jivica.bg/2019/06/17/zashcho-da-izberem-khidrofilno-masl … -na-litseto-ni-1/

Има различни продукти на пазара, някои съобразени с типа кожа.

# 83
  • Мнения: X
Здравейте. DM има ли онлайн платформа, от която да се правят поръчки?

# 84
  • Мнения: 1 670
В България все още не.

# 85
  • Мнения: 1 381
Малко странен въпрос, но някоя използва ли депилатор или нещо такова за махане на мустачки??
С ленти не става.. Излизат ми хиляди болезнени пъпки..
С пинсета също е тегаво.. Излизат по 1 2 ама толкова големи и ужасни..
За лазар не съм сигурна, защото се притеснявам да не стане обратния ефект /както се получи при една приятелка/..
Та се сетих да питам, дали има кремче на някоя марка?

# 86
  • Мнения: 15 300
Бенчи, да, аз ползвам депилатоар за мъхчето над горната устна и съм много доволна. Намазваш плътен слой и стоиш не повече от 5 мин. с него, засичам по часовник, защото има опасност да "изгориш" нежната кожа там, ако стоиш по дълго време. После обирам със шпатулката, почиствам с тоник или вода, мажа балсамчето, което е в опаковката или някакво масло(олио) и съм готова.
Ползвам този депилатоар:
Скрит текст:
И друг път съм го хвалила из темите. В опаковката има шпатулка и балсамче за след депилацията. Много е икономичен продукта, както и балсама.
Имам и един на Ревюел, също е хубав.
И двата миришат на депилатоар, в смисъл не особено приятно, но бързо отминава аромата. Grinning

# 87
  • Габрово
  • Мнения: 1 015
В ДМ продава ли се хидрофилно олио и на коя фирма?

# 88
  • Мнения: 15 300
Да, на Нивея прословутото олио го има вече заредено в ДМ, мисля, че имат три вида.

Също може да се ползва душ олиото на Нивея и това на Дав, макар и не специално за лице и двете почистват идеално.

# 89
  • София
  • Мнения: 28 474
На Нивеа помпата нещо не ми харесва – както и да си позиционирам дланта, все не уцелвам и половината отива на пода. Много силно хвърля Joy Трябва да пробвам другите.

Общи условия

Активация на акаунт