Westworld - Free Will Is Not Free - Тема III

  • 8 894
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 529
И аз си помислих, че носят, защото част от действието се развива в Азия, но не съм сигурна дали е заради това.
Може би е свързано с предполагаемия апокалипсис, който се е случил след Париж.

# 721
  • Мнения: 790
Дайте да си измислим анкета за следващата тема.

И култовата фраза на сезона:


Не ме учи, проклета отварачка на консерви Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 722
  • Мнения: 36 529
Ако го беше нарекъл "тостер", щеше да е прекалено очевидна препратка))
За да има анкета, може би трябва да се пусне преди последния епизод - най-късно утре. Ако е с въпрос "Какво ще се случи във финала?" - и отговори като: "Ще се окаже, че Серак е мъртъв (персонификация на Ровоам)", "Част от действието се развива в друг парк, без да знаем", "Кейлъб е хост", "Част от действието се развива в симулация", "Реалността е пустиня (като на постера)", "Действието се развива на Марс" и т.н. - каквито хипотези имаше за финала...

Но може и да е съвсем друг тип анкета, като например мнение за сезона...

# 723
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
пускайте я сега и на 49 стр става. Изгледах ги иначе...

# 724
  • Мнения: 790
пускайте я сега и на 49 стр става. Изгледах ги иначе...

Разбра ли нещо?

Не ти ли се струва, че действието се развива в още един парк?

Аз с моя парк ... Мечти, мечти ...

# 725
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Разбрах, за мен не е друг парк. А просто си живуркат. Май няма и различни времеви линии. Само да не се окаже, че Серак е нямал брат и той е шизофреника с двете машини и накрая машина срещу машина.

Май не се разбра кой е петият, който е направила Долорес със себе си.
Не ми стана ясно как Мейв взе перлите на Клементайн и другата.... Показаха ни само как вземат на Хектор и после изгориха всички тела на хостове.

Да не е петият Стъкс или там както беше... Така и не разбрах от де се пръкна и Бернард го намери.

Въпреки че си мисля единствено дали не гледаме понякога две реалности, истинската и някаква друга на Ровоам примерно, защото като гледах епизода с ракетите на Мъск, Бернард ги видя първо все едно , че кацаха две, а после една излетя.

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 23:25 от Tiffany А

# 726
  • Мнения: 790
Много неща изобщо не се разбират.

Но, изглежда, аз съм си напълно сама с моята теория за още един парк.

Между другото, рейтингите били кататрофални. Май в доматите последният епизод е 52%.

Много много зле.

# 727
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Защото я няма философията.. всичко е разхвърлено..
допълних си горния коментар

# 728
  • Мнения: 790
Да, и в епизода с ракетите има една жена, която сгъва цветна кърпа, която на следващия кадър е зелена.

При Бернард има много несъответствия - телето, ония, дето се карат и т.н.

Има теории, че 6-тата перла е Стъбс. Но нали Стъбс се би с Долорес в един от епизодите ...

# 729
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Да, точно, че не е на нейна страна, но тогава кой е последният Rolling Eyes Мислех си, че до 7 епизод ще се знае, пък то. Честно казано след трети като бях спряла да гледам само разкриха, че навсякъде е Долорес и до там, нищо друго от това, което сме си писали до преди да спра да гледам и чета темата Grinning

# 730
  • Мнения: 790
Добре де ... Как Долорес успя да намери Кейлъб?

На него задачата му бе дадена от RICO, а RICO се контролира от Ровоам.

Тя престори ли се тогава, че й има нещо?

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 00:09 от Elena Pau 663353

# 731
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Честно казано не помня, но явно е правила проучване и е разбрала за Кейлъб и че е с промит мозък. Явно от там , откъде е разбрала кой е синът на спонсора на Ровоам и се е прилепила за него.

Соломон не каза ли, че той контролира системата, която го наема да търси хората и че ги складират при Соломон? Или не съм чула правилно и е казал, че Ровоам дава задачите, а Соломон само ги складира?

# 732
  • Мнения: 790
Ох, и аз точно не помня как беше.

Но ми направи впечатление, че Франсис има дете. А уж на тях системата не им позволява да имат деца.

Всичко е един абсолютен миш-маш с хиляди хиляди противоречия.

# 733
  • Мнения: 1 368
И на мен ми направи впечатление сцената с маските.
Маски носят от край време хора, които имат алергии и ги лекуват с препарати, подтискащи имунната система /така спират самата реакция на организма им - алергията/. Носят тези маски не защото са болни, а защото другите хора са опасни за тях / в случай, че ги заразят, имунната им система е подтисната от лекарствата им за алергията/.

# 734
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Детето може да е от преди това.

Общи условия

Активация на акаунт