Westworld - Free Will Is Not Free - Тема III

  • 8 870
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 27 160
Според мен ние самите взаимно се объркахме и сега се оплетохме като патета в кълчища. Мисля, че много правилно си разсъждавахме и имахме доста общи виждания за почти всичко до към епизод 2 някъде. И след това... Wink
Между другото това също си е майсторлък. Толкова високо е вдигнал летвата Нолан, че дори да даде епизод със само една сцена. Как човек седи и пие чай, ние от това ще извадим 1001 версии. Grinning

# 736
  • Мнения: 8 213

Не ми стана ясно как Мейв взе перлите на Клементайн и другата.... Показаха ни само как вземат на Хектор и после изгориха всички тела на хостове.

Да не е петият Стъкс или там както беше... Така и не разбрах от де се пръкна и Бернард го намери.

Еее, не си гледала внимателно.
Мейв не е вимала никакви перли, тя поиска от серак помощ срещу Долорес и той започна да ѝ ги прави, когато "превзе" Делос.

Стъбс си беше в Западен свят, Бърнард отиде при него и оттогава са заедно.

Но, изглежда, аз съм си напълно сама с моята теория за още един парк.
 

Не, не си,написах го още в началото на сезона, но Diavolo не искаше да е така Simple Smile

Добре де ... Как Долорес успя да намери Кейлъб?


Ох, Elena Pau 663353, Кейлъб трябваше да достави дрогата, с която да натъпчат Долорес. Впоследствие той я намери, когато беше вече ранена. Тя не го е търсила, нито намирала. След това чак провери кой е Кейлъб.


Но ми направи впечатление, че Франсис има дете. А уж на тях системата не им позволява да имат деца.


Едва ли, това е част от препрограмирането на Кейлъб. Не вярвам да има дете Франсис. Допускам даже, че може и да е жив. Или да няма никакъв Франсис, просто всичко да идва от импланта.

# 737
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
То е ясно , че Серак е наредил да се вземат перлите на Мейв и Клементин... не приемай всичко, което пишем като чиста монета, под "взела перлите" имах друго предвид, а именно че НЕ ни показаха за тях двете нищичко, само за Хектор. Много ясно, че Мейв лично не ги е вземала...

Стъбс си беше в ЗС, ок, НО защо са го оставили включен, не е ясно. Единственото обяснение е, че не са знаели, че е хост, само Форд е знаел от хората. Уилям не знаеше.

Кой ще прави тема?

Ако съм аз, да знам да търся картинки.

# 738
  • Мнения: 8 213
Ами показаха ги тези неща, даже сме ги дискутирали, не че има значение.

Ако имаш време, направи я, моля.

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Е снощи го гледах, Мейв само каза, че има нужда от помощ и дадоха после хостовете и как казаха, че им трябва Хектор, другите ги изгориха. И после хоп Клементин и другата в онзи бар с Мусаши/Долорес...

подготвям я.

# 740
  • Мнения: 8 213
По-номерата бяха разпознали Клементайн, за последния се очакваше да е Армистис, но се оказа Ханарио, което за мен е все тая.

# 741
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Заповядайте в  Новата Тема

пуснах анкета

Общи условия

Активация на акаунт