Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 437
  • 762
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 88
И аз те виждам в по-топлата гама, ако трябва да бъда честна, но и сенките на снимката не са лоши - отиват на цвета на очите ти. И с едно леееко по-тъмно червило, подчертаващо устните ти (понеже формата им е супер), ще си бомба.

# 166
  • Мнения: 79
Ето тук на тази снимка лицето ми се стопля и контурът става по-забележим . Извинете ме за показността
.  Просто така стана снимката .

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 21:55 от andji_baby31

# 167
  • Мнения: 88
Ами супер си! Може да те е страх да експериментираш, но това, което правиш, изглежда прекрасно и ти отива! Blush

# 168
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Анджи, извинявай за въпроса, но на горната устна червилото извън контура ли е, или аз не виждам добре? Ако е, не мисля, че имаш нужда от оптическо уголемяване, плътни и с хубава форма са устните ти! Хубава си!

Надявам се да не се засегнеш!

# 169
  • Мнения: 79
Анджи, извинявай за въпроса, но на горната устна червилото извън контура ли е, или аз не виждам добре? Ако е, не мисля, че имаш нужда от оптическо уголемяване, плътни и с хубава форма са устните ти! Хубава си!

Надявам се да не се засегнеш!
Очертавах ги с молив и за това може би ти изглежда така .

# 170
  • Мнения: 7 560
Анджи, аз бих те посъветвала да не си скубеш толкова веждите в началото - разстоянието между тях е твърде голямо.

# 171
  • Мнения: 79
Анджи, аз бих те посъветвала да не си скубеш толкова веждите в началото - разстоянието между тях е твърде голямо.
Не си ги скубя. Естествени са

# 172
  • Мнения: 39 232
А според мен трябва изцяло да оформи веждите по- добре. Не казвам да ги изтъни, но им трябва олекотяване от долната им част. Идват прекалено близо до клепача и са като една права. Това не дава възможност погледът да се отвори. Не знам дали го обясних добре.

# 173
  • Мнения: 7 560

Не си ги скубя. Естествени са

Тогава пробвай малко да ги порисуваш в началото, за да са една идея по-близо една до друга.

# 174
  • Мнения: 88
А според мен трябва изцяло да оформи веждите по- добре. Не казвам да ги изтъни, но им трябва олекотяване от долната им част. Идват прекалено близо до клепача и са като една права. Това не дава възможност погледът да се отвори. Не знам дали го обясних добре.

За веждите съм съгласна, в случай че ги рисува сама в такава форма. Ако обаче естествените й вежди са оформени по такъв начин, ще трябва да ги изтъни малко или много - поне толкова, че да се оформи повдигната чупка.

# 175
  • русе
  • Мнения: 642
Здравейте, момичета следя темата и само ви чета, тъй като не съм от можещите да си слагат сенки, но напоследък покрай мойте тинейджърки почнах да се престрашавам и да пробвам. Не ми се получава нямам нужния опит,но си експерементирам в къщи 😀. Ще помоля за съвет как се прави грим при очи с паднал клепач, че очите ми са точно такива. Ще пусна снимка , приемам критики и съвети всякакви.


Това са някакви опити, на втората снимка съм повдигнала вежди да се види грима 😀

# 176
  • София
  • Мнения: 4 707
С какъв фдт си на първата снимка и изобщо целия грим... Харесаха ми!

# 177
  • Мнения: X
Анджи бейби много ми напомня на мен самата като малка.
И като тен на кожата и като вежди. Моите са същите и растат някак нагоре. Като започнах да ги скубя, ги скъсих. След години си направих перманентен грим точно на тях, за да ми се получи така лелеяната извивка. Анджи, пробвай цветове грим за тип soft autumn.
https://static1.squarespace.com/static/54529d9ee4b0e174aa5485f4/ … .png?format=1500w
https://i.pinimg.com/736x/b7/6c/d2/b76cd2488cd4b3527c04fe3b111c9c55.jpg
https://kivulbelulvonzo.hu/wp-content/uploads/2017/05/soft-autumn-1.jpg

# 178
  • Мнения: 88
mypi1975, много нежен грим, браво! Това розово озарява лицето ти.

Относно падналия клепач те разбирам, аз също по рождение съм с почти изцяло паднал клепач и изглеждам перманентно заспала, ако не използвам някакви мейкъп трикове. Grin

Ето този клип представя нагледно какви грешки най-често допускат дамите с паднал клепач и какви техники са подходящи, за да придадат повдигнат ефект. Лявото око (погледнато от наша страна) е "правилното", а дясното - "грешното":



Дамата в клипа е с много плътен индийски акцент, така че ако не разбираш нещо, питай. Blush

Накратко, цаката е в това да не нанасяш дебела очна линия, да не озаряваш прекалено много с хайлайтър (само костта на веждата) и да нанасяш по-тъмен цвят по-нагоре от собствената си сгъвка, за да изимитираш нов, по-високо падащ клепач.

# 179
  • Мнения: X
Привет, качвам един грим с АБХ Ривиера, на 2 различни светлини, ще ви се покажа и с други цветове от палитрата тези дни, но тази комбинация ми харесва. На живо съм по-блестяща, но пусто не мога да снимам добре. Палитрата е наистина страхотна за лятото ❤

Последна редакция: вт, 07 апр 2020, 23:35 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт