Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 480
  • 762
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 467


Може ли на катрис кои са цветовете.
[/quote]
Най-обикновенно черно матово бленднато със morphy  copper spice 25 A

# 451
  • Мнения: 1 104
Момичета, много са ви хубави гримовете. В моите очи сте като някакви виртуози! 🌺
Аз миналата седмица си поръчах първите малко по-хубави четки на Real Techniques. Досега винаги съм си взимала по-евтини или такива, които вървят към продуктите.
В момента в Emag има промоция на някои от отделните четки и комплектите. В Notino са малко по надути цените майче.

Има ли тук някой от Стара Загора, да даде съвсет къде мога да видя BB крема на Missha?
Виждам, че много се хвали и, че го предлагат в Douglas. Но в момента той е затворен. Sad

# 452
  • Мнения: 5 617
kati_v интересува ме SEDUCED, имаш ли я нея.
За съжаление не. Набелязала съм я, най-вече заради розовия цвят, но все не стигам да я поръчам. Просто не нося толкова кафяво и затова се въздържам. Иначе е отбелязано, че е pressed pigment palette, което ме навежда на мисълта, че сенките ще са прилични като качество.
Galeona, Missha от миналия месец се предлага в Лили. Може да погледнеш заредили ли са при вас, защото в нашия град все още не са го направили. Иначе и аз съм от доволните от ВВ крема им. Покривен е, стои естествено и кожата ми се чувства много добре с него.

# 453
  • Мнения: 7 568
Pressed pigment не означава, че сенките са по-пигментирани. Това е израз, използван от марките, продаващи продуктите си в САЩ, когато в палитрите използват съставки, които не са одобрени за използване върху очите от FDA (Американската агенция за безопасност на лекарствата, която отговаря и за контрола върху козметичните продукти). Тоест в тези сенки за очи има съставки, одобрени за ползване върху лицето, но не и върху очите, затова и палитрата не може да се казва палитра сенки за очи, а я наричат палитра пресовани пигменти. Общо взето заобикаляне на закона, за да използват неодобрени съставки в палитрите за очи.

Последна редакция: пт, 17 апр 2020, 01:44 от esmeralda23

# 454
  • Мнения: 1 104
Благодаря, Kati!
В една от съседните теми едно момиче ме “светна”, че повечето дрогерии са махнали мострите и тестерите заради положението с вируса.
Има логика в това, така че ще пробвам пък ще видим какво ще се получи. Simple Smile

# 455
  • Мнения: 5 617
Благодаря, Kati!
В една от съседните теми едно момиче ме “светна”, че повечето дрогерии са махнали мострите и тестерите заради положението с вируса.
Има логика в това, така че ще пробвам пък ще видим какво ще се получи. Simple Smile
Ако ще те ориентира, аз ползвам ФДТ на Макс Фактор Nude и 23 ми е идеален. 21 е много светъл и за наистина светла кожа. Първоначално изглежда леко сивкав, но после оксидира и се слива с цвета на кожата.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 2 849

Какво мислите, харесва ли ви?
Качвам си гримовете в инстаграма ми, ако искате може да ме видите и там. Не е удачно да споделям линкове, за това оставям само потребителското си име, за тези от вас имащи интерес.
@annamari.makeup

Много хубав грим, последвах те!

# 457
  • русе
  • Мнения: 643
Ровичкам и си търся парфюм пък ми излизат разни неща, този сайт как е, читав ли е?
https://www.rougebulgaria.com/collections/flash-sale-2

# 458
  • Мнения: 5 094
Ровичкам и си търся парфюм пък ми излизат разни неща, този сайт как е, читав ли е?
https://www.rougebulgaria.com/collections/flash-sale-2

Бягай от там с 200км в час, само ментета продават.

# 459
  • русе
  • Мнения: 643
Ровичкам и си търся парфюм пък ми излизат разни неща, този сайт как е, читав ли е?
https://www.rougebulgaria.com/collections/flash-sale-2

Бягай от там с 200км в час, само ментета продават.

Ясно, благодаря 👍

# 460
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Какво мислите, харесва ли ви?
@annamari.makeup
Ти си ни шеметна красавица и имаш много усет какво ти подхожда! И аз те последвах Simple Smile
Дребна забележка - когато гримът е по-тежък като последния обикновено е добре да бъде гримиран и долния клепач - уравновесява и завършва грима. Разбира се, не на всяка форма око стои добе подчертан долен, но твоите очи са класически бадемовидни и не би трябвало да имаш проблем!

Ния, изглежда говорим за една и съща четка - стар и нов редизайн на дръжката, но не и на главата.
RT-1401
   

# 461
  • Мнения: 27 515
Тук съм без никакъв грим, само малко молив на веждите. Снимах снощи късно и очите са ми подпухнали отгоре- над вътрешната част на клепачите (между носа и средата на клепачите, то се вижда). Също имам много смотан телефон и в режим селфи ми изтегля някак очите/лицето навън и изглеждат по-продълговати. Тази снимка направих с 300 зора с основната камера, без да виждам какво всъщност правя Joy Най-много се доближава до действителността.
Скрит текст:


Гримиране с наблягане на външната 1/2 или 1/3, сенки "с ъгълче" (с или без молив отдолу като основа) са ми ок. Всичко което издължава окото. Съвсем леко подчертаеане с молив без изтегляне на молива настрани също е добре за ежедневен грим. Обаче грим тип опушен и подчертаване отдолу на цял клепач ми е невъзможно да си направя сама, направо ми "затваря" иначе не малките очи... А така да ми се иска понякога разнообразие.

# 462
  • Бостън
  • Мнения: 13 494
Esmeralda, тази четка ли спомена наскоро?


Петрова, напълно възможно е да сме родa! И аз съм по баща с твоята фамилия Grinning

# 463
  • Мнения: 7 568
Да, Агент, тази е четката на Анастасия от палитрите й, много ми допада. Рядко се случва да мога да направя цялостен очен грим само една четка, но с тази се получава чудесно.

# 464
  • Мнения: X
И аз ако нося тази четка на Анастасия съм ок за цялостен грим.
А щото съм клюкарка, Агент и Петрова и в Софето сте комшийки, може да спретнем сравнение на живо ако Провокаторът дойде лятото.
dolce, аз държа на мнението си за deep set, а и на това, че имаш прекрасни очи за грим. Halo eye пробвала ли си?

Общи условия

Активация на акаунт