Спите ли в различни стаи?

  • 6 286
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 560
Е, добре, че ме светна. Аз пък си мислех, че на общата завивка дължа щастливия си живот😆.

# 31
  • Мнения: 2 220
Всеки си знае положението. Има хора, спят в едно легло и с обща завивка и не се поглеждат. Има и други-спят в различни стаи, но се уважават, преди да се разделят за спането.
Но, хъркането определено си е голям проблем.

# 32
  • Мнения: 1 327
Е, добре, че ме светна. Аз пък си мислех, че на общата завивка дължа щастливия си живот😆.
А не, според мен и някой и друг пуловер си разменяте. 🤣🤣

# 33
  • Мнения: 4 611
Ако някой ми хърка и не ме оставя да спя - да, ще бъдем в отделни спални или изобщо няма да живеем заедно. Много е вредно недоспиването, а аз лично ставам агресивна като не се наспя и някой ми пречи. Та, на мястото на партньора ти и аз бих спала отделно и би пречило на отношенията ни общото недоспиване много повече, отколкото спането отделно. Друг е въпросът защо не си отишла на лекар досега?

# 34
  • Мнения: 2 560
Е, добре, че ме светна. Аз пък си мислех, че на общата завивка дължа щастливия си живот😆.
А не, според мен и някой и друг пуловер си разменяте. 🤣🤣
Какво си разменяме, това си е наша работа. Както казах, всеки има право да си живее както намира за добре.

# 35
  • Мнения: 1 327
Е, добре, че ме светна. Аз пък си мислех, че на общата завивка дължа щастливия си живот😆.
А не, според мен и някой и друг пуловер си разменяте. 🤣🤣
Какво си разменяме, това си е наша работа. Както казах, всеки има право да си живее както намира за добре.
Правилно!

# 36
  • Мнения: 3 120
Ние почнахме в едно легло с обща завивка, после 2 завивки, после почнах да се изнасям през нощта, защото МП хърка, сега сме вече в отделни стаи. Може да идват съфорумките и да предричат провал и отчуждение във връзката ми.
А сега към авторката - ако си мислиш непрекъснато как спането отделно ви отчуждава, накрая наистина ще стане. Важна е нагласата и отношението към даден проблем в една връзка.

# 37
  • Мнения: 7 261
Ние спим заедно, и двамата похъркваме понякога, човещинка. Айде сега да си изгоня другарчето, че ми пречи.

# 38
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Това със спането с една завивка никога не ни се получи.Последно като бяхме на гости в Лондон при сестра ми ни дадоха такава-добре че бе много топло и почти не я ползвахме,защото единият постоянно щеше да е отвит.

# 39
  • Мнения: 2 220
И при нас със обща завивка не става номера. Аз спя увита като пашкул, и ММ беше редовно без завивка.

# 40
  • Мнения: 10 993
спахме почти пет години и половина в отделни стаи, заради малкия син, и да отрази ни се. Откакто се събрахме заедно е много по-добре. Не искам никога пак да спим в отделни стаи.

# 41
  • Мнения: 2 220
Кристина, това е страшно много време. Аз издържах 3 месеца. И да видиш, както ММ не можеше да се наспива и не знам си кво, сега той става нощем при нужда да нагледа малкото.

# 42
  • Мнения: 10 797
В една стая спим, но с отделни завивки и с малката по средата. Не се е отразило на секса, нито на взаимоотношенията ни. За нас е важно да се наспиваме, защото иначе сме раздразнителни и се надига напрежение.

# 43
  • Мнения: 239
MM хърка често, не всяка нощ, но често. За съжаление има периоди, в които сме разделение за дълго и затова хъркането му въобще не ми прави впечатление. Няма по-хубаво от усещането да заспивам в прегръдките му, пък ако ще след това да ми продъни главата от хъркане. Истината е, че ежедневието ми е много натоварено и като заспя абсолютно игнорирам хъркането. Явно го възприемам като бял шум и не ми пречи на съня, а иначе спя леко. Убедена съм, че и след 30г. пак ще спим заедно в едно легло. Считам го за важно от гледна точка на отношенията ни. Както считам за важно да обяваме/вечеряме заедно на масата, когато сме вкъщи всички, включително и децата.

# 44
  • Мнения: 12 760
ММ хърка като дъскорезница, по-рано не беше така. Освен това, започва да ми отмъква одеалото - непростимо! Затова, след 25 години под едно одеало, въведох две, за негово възмущение и дискомфорт.
Спането в отделни стаи не ни се получава. Понякога, когато му се сърдя, опитвам да спя в друга стая. Той се примъква при мен и не мога да му се сърдя повече. Simple Smile

Хъркането му наистина е ужасно, но аз не го чувам, когато спя, а само ако трябва да заспивам.
Безпокоя се за него, нали има някакви - сънна апнея и от сорта, които даже са опасни.
Та авторке, млада жена си, не е драма да спите отделно, с отделни одеала или стаи. Английските аристократи нали са спали в отделни стаи - може да сте преродени аристократи. Wink Но само се погрижи за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт