СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 15

  • 23 465
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • софия
  • Мнения: 25 478
Ние не (това ми е супер любим лаф от Малкия Никола; дойде нов възпитател и се представи: Казвам се Ектор Дювал. А вие? - Ние не - отговориха хлапетиите и се разкикотиха). 😁
И на мен, и на мен 😂

Утре ще си пусна devotional.За мен това е най-великият тур с най, най, най-любимите ми песни. Добре че и половинът е болен фен, само на детето ще пречим, ама няма как.

Биси, аз просто си чистих, Ъпсурд да чистя врати всеки ден. Имаме робот, той чисти пода всеки ден и с него съм рахат. Както се разбра, ние с ред сме ларж към строгите карантинни мерки за дезинфекция.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 17:11 от zvаnchе

# 106
  • Мнения: 21 455
Въх, план приема ли излезе или пак чета стари вестници
Не е точно това, но мисля, че четеш когото трябва. Simple Smile

# 107
  • Мнения: 6 587
Звънче, ас само пръскам, не чистя😏

# 108
  • Мнения: 569
Въх, план приема ли излезе или пак чета стари вестници
Не е точно това, но мисля, че четеш когото трябва. Simple Smile
Да, теб
Дидева, това ли ще са им профилите и бройките според теб?

# 109
  • Мнения: 6 926
Аз прецъквам тази таблица от повече от час. Много ми е неудобна, дано стане по-лесна за работа. Като я експортирам в ексел е само списък. Като дам да търси по ФЕ ми дава списък с училища, когато цъкна на някое училище и списъкът се затрива...
В Първа АЕГ има паралелка с ИтЕ, която е НЕ потвърдена, т.е. май няма и да бъде утвърдена. Но дали ще запазят броя на паралелките и тази ще бъде просто с друг втори език.
Рано е още, предполагам като се утвърди ДПП ще стане по-ясно и удобно за работа.

# 110
  • Мнения: 21 455
Обикновено, за да се стигне до т. нар. " предложение", нещата доста са обсъждани и на практика са решени. Смятам, че с изключително голямо приближение това ще е окончателният вариант.

# 111
  • Мнения: 6 926
Оф, сега видях, че като търся по ФЕ не ми излиза списък с училищата, в които се учи френски (явно цъкнатите от мен в списъка са били случайно с ФЕ), а такива, които имат "фе" в името си. Например проФЕсор, проФЕсионална...
Охххх, дано ни пуснат ексел като миналата година

# 112
  • София
  • Мнения: 3 565
Във втора английска са с 4 профила, но на повече места са само с два обявени. Явно ще трябва да чакаме за финалното утвърждаване.

# 113
  • Мнения: 11 685
За езиковата в Плевен има нова паралелка - Природни науки - биология + химия.
И едната езикова паралелка ще отпадне - АЕ/ФЕ.

# 114
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Ето подробни указания по БЕЛ и да не съм чула някой да се оплаче


Смея се, но ми иде да обуя маратонките и...
ThinkingHushedLaughing

# 115
  • София
  • Мнения: 1 058
Има опция за сваляне на екселски файл. Добре си работи.

# 116
  • София
  • Мнения: 9 111
В НПМГ има цели 9 паралелки, ако правилно съм преборила.

# 117
  • Мнения: 6 587
За езиковата в Плевен има нова паралелка - Природни науки - биология + химия.
И едната езикова паралелка ще отпадне - АЕ/ФЕ.

Руми,  може ли линк?

# 118
  • София
  • Мнения: 3 565
В НПМГ има цели 9 паралелки, ако правилно съм преборила.

Ако сметките са верни ще имат 2 паралелки Б и Х и 2 паралелки Х и Б с различна конфигурация на езиците.

# 119
  • Мнения: 6 926
Има опция за сваляне на екселски файл. Добре си работи.
Ами аз като натисна да се свали в ексел ми излиза само списъкът на училища, а не в кое училище какви паралелки има. Моля те, да ми кажеш как я сваляш в подробен вариант, че се измъчих.

Общи условия

Активация на акаунт