Лунна диета - пълнолуние - 9 август, 13,54 ч.

  • 2 804
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Точно в 13,54 на 9 август до 13,54 на 10 август.
Сега е фаза пълнолуние,при която се сваля най-много и се препоръчва за оптимални резултати само...бистра водица...за тези,които няма да издържат - фрешове /натурални баз захар и други разни химии/. Спира се да се яде 30 мин. преди посочения час.../леле,голям спец съм станала.../

Малко са ми съмнителни тези килограми,дето се губят..  newsm78
А и това е само вода,нали така? bowuu
На мен хич не са ми съмнителни,защото за два месеца съм вече - 10 кг. bowuu!Водата,която се губи с тази диета,увлича със себе си всички токсини,шлаки и разни други там наслагвания.Ако едновременно с това се прилага и умерен диетичен режим и в деня след лунуването не се прекалява с храната, резултатите се запазват smile3521.

Ето линк от библиотеката за новите:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

Пийте много вода!
Успех на всички  bouquet!

П.П. Радвам се,че имам голяма компания!

# 16
За мен не е проблем да издържа на вода през този един ден,който започва от 13.54ч. днес до 13.54ч. утре.Но не успях да разбера-от тази дата до следващата ли трябва да се спазва някакъв хранителен режим?(т.е до 16.08.06 г.?)
Или от мен се изисква само 4 дена в месеца да съм на вода?(и другите позволени неща,които описахте?)
ПС.Смешното тук е,че един от дните в през който трябва да се спазва диетата е рождената ми дата (пълнолуние  Вторник-5-2.25ч. )  Joy

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За мен не е проблем да издържа на вода през този един ден,който започва от 13.54ч. днес до 13.54ч. утре.Но не успях да разбера-от тази дата до следващата ли трябва да се спазва някакъв хранителен режим?(т.е до 16.08.06 г.?)
Или от мен се изисква само 4 дена в месеца да съм на вода?(и другите позволени неща,които описахте?)
ПС.Смешното тук е,че един от дните в през който трябва да се спазва диетата е рождената ми дата (пълнолуние  Вторник-5-2.25ч. )  Joy
Ами аз по принцип съм на диета,но ако искаш да си само на лунна,в деня след лунуването се препоръчва да си предимно на лека храна-плодове,зеленчуци,за да запазиш постигнатото.В линка,който съм посочила, всичко е обяснено много добре.
Честно казано вече не ми правят впечатление разни празници - свикнах в този ден да съм на вода и това е...но ако прегрешиш,естествено нищо няма да стане - та другия лунен ден е само след седмица!

# 18
  • Мнения: 1 381
.....На мен хич не са ми съмнителни,защото за два месеца съм вече - 10 кг. bowuu!Водата,която се губи с тази диета,увлича със себе си всички токсини,шлаки и разни други там наслагвания.Ако едновременно с това се прилага и умерен диетичен режим и в деня след лунуването не се прекалява с храната, резултатите се запазват smile3521.........
П.П. Радвам се,че имам голяма компания!

Браво на теб... чудесни резултати си постигнала. И аз ще се присъединя този път към компанията....

# 19
Верно,че се падат на седмица по един ден.
Е,не искам да се заричам,ама ще пробвам.С вас съм за днешната дата,въпреки,че сега държа в ръката си шише минерална вода  Mr. Green
Искам на 1.74 да стана тия заветни 53-54 кила  Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз съм на линия. Резултата от миналата седмица го отнесе едно шоколадче. Все едно не съм гладувала. Тази седмица обаче ще затегна контрола след гладуването  Grinning

# 21
Аз отново съм с вас. С тази диета наистина се сваля, правих я два пъти и свалих -500 и ги задържам, но с умерено хапване след това. Успех на всички лунуващи   bouquet

# 22
  • Мнения: 356
И аз искам да се включа, но малко не съм наясно.Не съм правила досега такава диета.
От кога се гладува и какво може да се консумира?
По колко се сваля и после задържаш ли си новото тегло?
Успех на гладуващите  Hug

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
.С вас съм за днешната дата,въпреки,че сега държа в ръката си шише минерална вода  Mr. Green
:

Защо "въпреки"? Точно това трябва да държиш - само вода!

И аз искам да се включа, но малко не съм наясно.Не съм правила досега такава диета.
От кога се гладува и какво може да се консумира?
По колко се сваля и после задържаш ли си новото тегло?

Виж линка,който съм указала на предходната страница - там има отговорите на всички въпроси,които те интересуват.

Цитат на: Eva link=topic=119392.msg2188472#msg2188472 date=115510985

Браво на теб... чудесни резултати си постигнала. И аз ще се присъединя този път към компанията....
[/quote

Благодаря  bouquet!Дано и ти се радваш на такива резултати Hug!

# 24
Хах,не въпреки,а по-скоро "Защото"
(Трябва най-после да си купя някакъв кантар  Thinking)
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

# 25
  • София
  • Мнения: 6 260
Ами, аз предишния път свалих 1 кило, въпреки че не беше пълнолуние, и си го задържам. Пак обаче няма да си призная с какво прегреших вечерта, че ... Но нали имаше резултат. Ще видим днес като си дойде татито от работа дали ще устискам само на вода и в краен случай - на кисело мляко или пак хубаво ще се навечерям!  Mr. Green Успех на всички "лунатички"! Надявам се, няма обидени заради определението, което ни лепнах.

# 26
  • Мнения: 356
mari_eta , Благодаря за линка.Доста подробно и изчерпателно е написано всичко.
Нали може да разчитаме на теб да ни подсещаш и за другите дати   bouquet Hug  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 147
Е момичета и аз да направя опит,пък утре ще видим коя какви ги е свърщила???? smile3532

# 28
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
mari_eta , Благодаря за линка.Доста подробно и изчерпателно е написано всичко.
Нали може да разчитаме на теб да ни подсещаш и за другите дати   bouquet Hug  bouquet

Нямаш проблеми Peace!Аз вече съм маниачка на тая тема и в никакъв случай не пропускам и ден Naughty!Стига да имате желание и мъничко воля /май инат е по-добре да се каже Mr. Green/ ще успеете!
Така че -добре дошли в отбора на Лунатичките Hug!

# 29
  • Мнения: 102
Здравейте момичета!

Искам да Ви поздравя за диетата.
Аз наистина вярвам, че помага за свалянето на кг. , защото миналата година с такава диета свалих 15 кг. за 5 месеца Simple Smile.
Спазвах почти всички фази на луната , но не бях само на течности . Пиех вода или чай и консумирах плодове. Плодовете разбира се по-малко . Примерно една ябълка , една праскова , няколко кайсийки за деня, колкото да залъжа глада Simple Smile.
Това лято пак съм решила да спазвам отвреме на време диетата, че през зимата нещо се отпуснах и съм качила 4-5 кг. Sad.

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт