Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 25 март 2020, 20:35 ч.
  • Последно мнение: 29 юли 2020, 18:18 ч.

Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 15

• 5 375
  • 198
  •   1
Отговори
# 195
  • гр.Мартен
Merilyn_90
Браво момиче!!!!Аз не пуша от близо 3 месеца,не ми се и пуши..Но да ти питам..На кой режим отслабна с 11кг?
Защото аз се боря с 8кг.и ми е трудно😔

# 196
  • Мизия
Амели , и ти си ми любима, защото винаги знаеш как да ми повдигнеш духа и самочувствието. Благодаря ти за пореден път! Надявам се с времето все по-малко да ви мрънкам тук Grinning А ако пък един ден се предам, поне ще служа тук за лош пример (пак е нещо) Grinning Момичета, такива като вас са истински пример за борбени и добри хора, без вас тук нямаше да успея Simple Smile
Ели , режимът е 20/4 Храня се веднъж в 12:00ч. и веднъж в 16:00ч. През другото време кафета, вода, чайове. Не консумирам и сладко, сокове, газирано и хляб. Е, хляб ям единствено, ако ми се прияде сандвич.
 jojo , така няма да се получи. Спираш ги от раз, защото с това постепенното не става. Така винаги ще я има мисълта за цигарата утре или вдругиден, когато е уж "позволено". Желая ти успех Simple Smile Flowers Hibiscus

# 197
Здраввйте. Аз се включвам в темата като пушач, който отдавна мисли за отказването на цигарите, но ... ги отказах по принуда. Накратко ми изписаха Примолут Нор. Прочетох му листовката и се изплаших. Simple Smile

И така, за вече 16-17 дена съм изпушила една цигара Sad малко се разочаровах като я изпуших, но от друга страна... въобще не исках да ги спирам точно в рози момент, бях в етапа на подготовка, та се чувствам малко прецакана. Реално ми се пуши. Свикнах с всичко, само вечер ми е трудно, а си мислех, че с кафето ще е най-трудно. Не знам и аз отказвам ли ги или какво, но да си споделя мъката. Simple Smile

Може да звучи суетно и тъпо, но много ме е страх да не кача и фанатично се тегля и меря с едно метърче, даже започнах да спортувам пак и да вървя километри допълнително като лудите. Всеки ден, в който ям повече, се самобичувам ментално, макар и преди да съм имала такива дни, просто не аъм качвала. Дано не надебелея.

# 198
  • sofiq
Здравейте аз нещо нищо не направих с спирането на цигарите, не пуших една седмица и пак пропуших ядосвам се на себе си.Надявам се пак да кажа стоп и този път да е завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт