Как да „избягаме“, без да излизаме и да намерим 15 минути #ВремеЗаМен всеки ден?

  • 7 069
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 384
Чета книги по този начин бягам от реалност  и гледам филми.

# 61
  • Мнения: 6 017
Чета книги, готвя, тренирам Simple Smile а докато правя кардио не бих отказала да слушам един месец книги.

# 62
  • Мнения: 954
Чета книга, гледам филми и сериали, играя на игри

# 63
  • Мнения: 910
Готвенето ме спасява. Когато ми се надуе главата, се усамотявам в кухнята готвя вкусотии.

# 64
  • София
  • Мнения: 244
Четенето на книги, слушането на музика, гледането на филми и сериали са моето спасение в този период.

# 65
  • Мнения: 2 744
Помага ми четене на книги и гледане на филми, свързани с пътуване, както и готвене.

# 66
  • Мнения: 96
Спортувам,готвя бавно без да бързам,гледам любим сериал ,почивам си повече.

# 67
  • Мнения: 2
Чистене и подреждане из къщата най-много ми помагат за сега.

# 68
  • Мнения: 1 040
Гледане на филми и четене!

# 69
  • Мнения: 1 305
Практикувам медитации, чета книги, гледам готварските канали.

# 70
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 107
За мен цялата тази патова ситуация изобщо не е проблем. Обожавам да си стоя вкъщи! 
Четене и гледане на филми се подразбира, но най-голямата ми страст са игрите, PS и PC игри - няма нищо по -добро от това за да избягаш от реалността.

# 71
  • Мнения: 6 939
От психическо натоварване си почивам с чистене и подреждане, а от физическо-с вино, книги и музика

# 72
  • Мнения: X
Аз съм с малко бебе вкъщи и разпускам като я возя със стола за хранене, който е с колелца из апартамента, тя се научи да казва бу буу, като иска да я возят и ми става мнг забавно в такива моменти.
Гледам филми, завършвам семестриално и съм се записала на онлайн курс.Готвя и разучавам нови рецепти по режим. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 967
Аз нямам никакво време в момента, защото преподавам на малкия ми син, докато бебка пълзи и пипа всичко. Бягството от реалността и единствената почивка в момента са ми кратките кърмения в тиха стая.

# 74
  • Мнения: 1 164
Споделете какво ви помага да се разтоварите от напрежението и околните, когато всички сме у дома по цял ден?
С новата система на учене майките лееееко се напрягаме, но за щастие има различни методи за разтоварване. Аз шия гоблен, чета стихове и пия вино 😊😂😊 тривиално, но при мен има ефект 😉

Общи условия

Активация на акаунт