Трудно ми е да продължа напред

  • 3 570
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
Яд ме е че не ми даде шанс да си отворя устата,изгони ме беше унизително...Блокирва ме и ме отблокирва постоянно...Искаше да му кажа неговите грешки,а после не ги приема и пак почва ти ми изневери...Знае си неговото

# 16
  • Мнения: 44
Значи, 6 години сте делили един дом и едно легло, той сега ходи и те обижда пред познатите ви, а ти се тръшкаш и си го искаш обратно?
Я у лЕво. Уважавай се сама. Главата горе и напред. Нещастник.
Не от 6 години сме заедно,а 3 години живяхме заедно с майка му разбирасе,която ми вгорчи живота.

# 17
  • Мнения: 9 829
Яд ме е че не ми даде шанс да си отворя устата,изгони ме беше унизително...Блокирва ме и ме отблокирва постоянно...Искаше да му кажа неговите грешки,а после не ги приема и пак почва ти ми изневери...Знае си неговото
Е, щом се съгласяваш на подобна детинска комуникация, игрички тип блокирай-отблокирай няма лошо. Търсете се, пишете си и си тровете живота.

# 18
  • Мнения: 44
Яд ме е че не ми даде шанс да си отворя устата,изгони ме беше унизително...Блокирва ме и ме отблокирва постоянно...Искаше да му кажа неговите грешки,а после не ги приема и пак почва ти ми изневери...Знае си неговото
Е, щом се съгласяваш на подобна детинска комуникация, игрички тип блокирай-отблокирай няма лошо. Търсете се, пишете си и си тровете живота.
Не се съгласявам той го прави аз не го търся.Исках да се видим очи в очи и да поговорим като зрели хора, защото и според мен тези писани и са детинска работа.И той е колкото мен.Но не пожела да се видим не искал да ме вижда и ми каза,че за него съм корона вирус...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Имам един сериозен въпрос. ТИ защо не си го блокирала още и му търпиш словесната логорея?!

# 20
  • Мнения: 9 829
Ами чудесно. Спри да го търсиш, приеми, че нещата са приключили за добро. Сравнението с корона-та няма да го коментирам.

# 21
  • Мнения: 2 003
Комплексар, който изневерява. Или поне се опитва. И понеже го прави, не може да допусне, че другите не мислят същото.
И те манипулира яко. А ти му се връзваш. Вместо да му теглиш яка майна.Прехвърля вината на теб, за да не се чувства той виновен.
Вярно - загубила си много време в отровна връзка. Сега се радвай, че си се оттървала и деца, които да страдат , няма.
  И напред - животът е хубав! Ще го разбереш!

# 22
  • Мнения: 44
Имам един сериозен въпрос. ТИ защо не си го блокирала още и му търпиш словесната логорея?!
Защото си мисля,че може да се оправят нещата.Знам че явно така е по-добре,но просто като се сетя какви неща изтърпях заради него само да бъдем заедно и ме е яд,че сега заради такава глупост всичко приключи...

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Самият факт, че тя още не му е теглила едни сочни майни и да го блокира, говори, че има надежди онзи да се върне. И тя ще го направи. Ще се върне и ще му бъде изтривалка. Тя самата е зациклила и не ще да продължи напред.

Нищо. Ще разбере, че връщането назад е лоша идея, но по трудния начин.

Едит. Ето, знаех си. Удавник за сламка. Мачът е свирен.

# 24
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Благодаря на всички за съветите искам само да кажа,че съм на 28 години и съвсем не съм тинейджър.Трудно ми е защото сме от един град имаме много общи приятели,а и работим близо един до друг.Лошото е че той разправя на целия град,че съм к*тва и се изкарва жертвата,въпреки,че си е писал с други жени, докато живях у тях .Даже онзи ден ми беше писал пак да ме убижда... Много страдал,боляло го и такива неща.
Сладурана. Joy
Поработи над правописа.
Смени града, айде не сега, след пандемията.
Учи, развивай се, работи, бъди самостоятелна.
И другият път внимавай с личните приятели, компании, кой, на кой с какво, леко дистанцирана, и връзката, личните отношения да си остават вътре между вас. Също контролирай доколкото можеш какво се изнася, знае и т.н.
И не на последно място - никакви телефони и ровене, а най-спокойно ще ти е без мрежи и профили. Wink
Изясняваш всичко в началото.

Eдит
: Доста работа създаваме на модовете, явно не искат да "разсъждаваме". Joy
Оки, няма да се "хабим", сменяме тактиката, минаваме само в режим "фън и забава", без раздаване на разум, акъл и морал, че така и така се трие всичко, да не се "аБим" волево. Joy

Последна редакция: нд, 29 мар 2020, 13:44 от FragranceFanatic

# 25
  • Мнения: 44
Скрит текст:
Благодаря на всички за съветите искам само да кажа,че съм на 28 години и съвсем не съм тинейджър.Трудно ми е защото сме от един град имаме много общи приятели,а и работим близо един до друг.Лошото е че той разправя на целия град,че съм к*тва и се изкарва жертвата,въпреки,че си е писал с други жени, докато живях у тях .Даже онзи ден ми беше писал пак да ме убижда... Много страдал,боляло го и такива неща.
Сладурана. Joy

Поработи над правописа.
Смени града, айде не сега, след пандемията.
Учи, развивай се, работи, бъди самостоятелна.
И другият път внимавай с личните приятели, компании, кой, на кой с какво, леко дистанцирана, и връзката, личните отношения да си остават вътре между вас. Също контролирай доколкото можеш какво се изнася, знае и т.н.
И не на последно място - никакви телефони и ровене, а най-спокойно ще ти е без мрежи и профили. Wink
Изясняваш всичко в началото.
Извинявам се за правописа пиша със сълзи на очите..
Защо аз да се махам?Тук съм родена и израснала...Той дойде от друго село в града да се махне той.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 36 761
Защото ти имаш проблем. Той няма.

# 27
  • Мнения: 44
Както и да е ще се справя по някакъв начин.
Исках просто да споделя с някого...не че нямам приятелки имам,но те си имат свои проблеми.

# 28
  • Мнения: 2 503
E,добре ,как да ти оправим положението ? Първо,не се ли замисляш,защо този човек е 6 години с теб ,но не предлага брак, а се подпичква с други мацки ?
Никога няма да го убедиш ,че не си изневерила ,дори и да се съберете.А,тогава ,жална ти майка ,особено и ако ти се сбъдне мечтата  за две дечица.
Да спомена и майка му ,която ти е изпила мозъка .Загряваш ли на къде клоня ?

# 29
  • Мнения: 1 013
На мен ми изглежда като някакъв двоен стандарт... за него може (нищо, че той не знае, че ти си го набарала), ама за теб не може. Класически егоист. А и цял живот си му кротувала и си му се умилквала, само и само да има мир и любов. Естествено, че при първото нещо, което не му отърва ще ти бие шута, та ти така си си го научила. 6 години... Джийзъс.
Нека позная - винаги става на неговата, винаги правите каквото той иска, но когато ти искаш нещо или става с голяма клизма или въобще не става. Познах ли?

Общи условия

Активация на акаунт