Как да постъпя?

  • 4 192
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте! Разделих се с бившия ми преди 3 месеца. Той ми беше и ми остана тръпка. След като се разделихме (заради мен, защото не приех наркотиците), той си хвана нова, за да ме забрави. Аз си намерих друг приятел, но не се получиха нещата. С бившия ми се виждаме 5,6 пъти, докато е с новата му приятелка, обаче прекратих, защото ме болеше. Днеска видях една тяхна снимка и искам да разкажа всичко на приятелката му, за изневерите. Усещам гняв. Не знам как да постъпя.

# 1
  • Мнения: 2 039
Гледай напред и не се обръщай назад.Щом има намесени наркотици,няма никакъв шанс да се оправи.С новата му приятелка работа нямаш,само ще се разстроиш.Още ти е прясна раздялата и страдаш,но си дай време ще ти мине.

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 253
Какво ти е виновна приятелката му? И защо се виждаш с този, след като не приемаш наркотиците? Остави ги да си вървят по пътя.

# 3
  • Мнения: X
Спри да го следваш онлайн и живей своя си живот.

Дори и да разкажеш на новата му за изневерите, най-вероятно тя няма да ти повярва или той ще я убеди, че си озлобена и си отмъщаваш с лъжи, защото те е зарязал той. Освен да се почувстваш глупаво, не знам какво ще постигнеш.

# 4
  • София
  • Мнения: 571
Настрани и вече казаното от другите, защо ти е и някой, който изневерява?

# 5
  • Мнения: 39 286
Прочетох старите ти публикации. За човек свършваш в гащите си не бих си мислила грам.

# 6
  • Мнения: X
Намери си нова "тръпка" ... например хоби, нови приятели, дай си време да обикнеш себе си и да разбереш какво искаш.Мъже много. Ако толкова не можеш без секс, купи си вибратор.
Ама да се влизаш в кръга бившата-настоящата-боклука/наркомана/... не си струва според мен.

Последна редакция: сб, 11 апр 2020, 19:16 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 56
Проблема е, че искам приятелката му да разбере за номерата му

# 8
  • София
  • Мнения: 571
Това, че участваш в изневерите на наркоман и държиш да станат достояние на приятелката му е нещо като изкупление ли? Кажи на момичето, но това не прави постъпката ти готина. Не се изненадвай, ако те халоса с нещо и/или не ти повярва.

# 9
  • Мнения: X
Проблема е, че искам приятелката му да разбере за номерата му

Защо? Каква е целта?

# 10
  • София
  • Мнения: 23 080
Проблема е, че искам приятелката му да разбере за номерата му
С каква цел? За да й стане гадно или за да я предпазиш, или нещо друго? Тяхната връзка не ти влиза в работата, а това, което си намислила е пълна селяндурщина.

# 11
  • Мнения: 56
Проблема е, че искам приятелката му да разбере за номерата му
С каква цел? За да й стане гадно или за да я предпазиш, или нещо друго? Тяхната връзка не ти влиза в работата, а това, което си намислила е пълна селяндурщина.
Извинявайте, но не мисля като вас. Той няма чувства към нея, а към мен, не мога да осъзная защо още е с тая

# 12
  • София
  • Мнения: 571
Нормално е на 20 години да си мислиш такива неща, но човек ако иска да е с теб, е с теб. Ако толков иска да сте заедно, защо не е така?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Не знам кого обича, но аз от наркоман бих избягала, ако ще да е последният мъж на земята. Не се ли страхуваш?

# 14
  • София
  • Мнения: 23 080
Ма жива да не бях! Като обича теб и трябва да се осъзнава, нека сам го направи. А бе егати наркоманската история. Всъщност като се замисля - кажи на момичето, тъкмо да я отървеш. А ти си троши главата, заслужаваш си го, щото явно нямаш грам мозък.

Общи условия

Активация на акаунт