Трудно ми е да продължа напред

  • 3 605
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 44
Майка му не ме искаше там.
Но той винаги ме защитаваше пред нея...Сигурна съм че няма по-щастлива от нея,че си тръгнах...
Въпреки,че когато си събирах багажа тя дойде при мен,разплакана и ме прегърна...
Обичала ме била като дъщеря... Друг път

# 61
  • Мнения: 1 327
Как разбра, че майката не те иска?

# 62
  • Мнения: 44
Как разбра, че майката не те иска?
Живях с нея познавам я.
Пред мен се усмихваше,а не ме харесваше.
Сестра му ми каза

# 63
  • Мнения: 1 327
Как разбра, че майката не те иска?
Живях с нея познавам я.
Пред мен се усмихваше,а не ме харесваше.
Сестра му ми каза
Това не е повод за конфликт. Отчитайки факта, че се е държала добре с теб, не виждам проблем. В крайна сметка има пълно право да те хареса или не, но ако не те е тормозила, няма за какво да се сърдиш. Не е редно да я намесваш. Проблема си е бил между вас.

# 64
  • Мнения: 44
Аз в нашите отношения не съм я намесвала...Просто тук споменах,че тя не ме харесваше това е

# 65
  • Мнения: 7 480
Мъже много. Ей като вземете да страдате за някакви непрокопсаници ....Нито те обичал, нито уважавал, нито развитие е имала връзката. Един секс само.

# 66
  • Мнения: 44
Мъже много. Ей като вземете да страдате за някакви непрокопсаници ....Нито те обичал, нито уважавал, нито развитие е имала връзката. Един секс само.
Страдам, защото съм вложила чувства и надежди в тази връзка...токсична-да,но все пак имахме и хубави моменти... Нормално е да ми е гадно.
Не разбирам защо на повечето от вас ви се вижда странно...Че и някои ми се присмяха?.
Сигурна съм всеки един от вас е бил някога в подобна ситуация нали?
Исках просто да споделя болката си съжалявам!

# 67
  • Мнения: X
.Лошото е че той разправя на целия град,че съм к*рва...

Ако беше к.рва, то градът щеше да го знае без той да им го казва. Това че той си говори някакви неща не означава, че хората му вярват. Не подценявай интилигентността на провинциалния българин - поне 95% са напълно наясно, че той лафи глупости, защото се чувства наранен.

Иначе, за какво ще се обвързва трайно с градската к.рва на първо място?

# 68
  • Мнения: 1 327
Наблягайки на хубавите спомени няма да ти помогне да осъзнаеш, че е приключило. Не бих страдала за човек, който ме нарича к*рва пред целият град.

# 69
  • Мнения: 44
Така е!
Хората които ме познават,знаят каква съм и каква не съм!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 858
Ми тогава да не ти пука какво ги дрънка той. Важни са тези, които са до теб. Другите да си мислят каквото щат.

# 71
  • Мнения: 866
(Коментарът ми е само на база първият пост на автроката, често се споделят и по важни информации след това, но нямам време да чета, ако нещо после ще се коригирам)

Може би съдбата ти дава шанс за един нов живот и това което се е случило да е ... както са казали хората "Всяко зло за добро".

Вярно, че 6 години не е малко, но трябва сега да игнорираш чувствата и да помислиш трезво, дали си щастлива с този мъж, това ли е живота за който си си мечтала. Освен плюсовете и минусите които описа при него, става ясно и, че нещо във вашата връзка липсва. Ако той има нужда да си пише с други жени, значи имате проблем, а сте заедно само от 6 годни, не от 20.

Сега е важно да си изясниш много добре, от което ти става най-тежко, дали от това, че той те обвинява в нещо в което нямаш вина или просто ти е тежко, защото ти липсва. Това има голямо значение в случая.
Не съм аз човек, никой пък който и да е друг, да ти казва дали да се бориш или да го оставиш. Ти сама трябва да прецениш какво искаш и как да постъпиш. Аз само ти давам "храна за размисъл", на базата на което сама да вземеш най-правилното решение. Същото е и ако отидеш на психолог, семеен психотерапевт, той няма да ти каже - "Я го зарязвай тоя или трябва да се бориш задължително", просто ще ти помогне сама да вземеш най-правилното решение.

Ако наруша този мой принцип, мога да кажа, че лично аз не виждам голямо бъдеще в тази връзка и ще се аргументирам, защо мисля така. Смятам, че и да се съберете след този случай нещата няма да са по мед и масло и скоро пак ще имате проблеми.

При вас разлома в отношенията не е запознал от разкриването на тези чатове. Както вече казах, ако той има нужда да си пише с други и това е системно, значи нещо му липсва в тази връзка или просто е от онзи тип мъже, на които им е скучно да бъдат само с една жена.

Помисли внимателно, много внимателно и игнорирайки чувствата и също и това (може би което най-много ти тежи) обвиненията в нещо което не си извършила. Не знам дали реално искаш толкова да се съберете, колкото да изчистиш това петно и да му докажеш, че не си изневерила и не си мислила за подобно нещо.

Просто помисли на трезва мисъл за какво точно се бориш, била ли си щастлив в тази връзка и преди тези случай, защото сега имаш идеалният шанс да промениш живота си.

Само скролнах надолу преди да публикувам тези коментар и видях това:

Цитат
Наблягайки на хубавите спомени няма да ти помогне да осъзнаеш, че е приключило. Не бих страдала за човек, който ме нарича к*рва пред целият град.

Знаех си, че е по-добре да чета и другите неща, които си споделила, защото от опит знам какво става по темите и как в последствие се добавя и по важна информация от първоначалната. Като имам време ще прочета цялата тема и ще пиша отново, но навярно съм на прав път, че това което искаш да си върнеш, може би не си заслужава и съдбата просто ти дава един чудесен шанс за промяна !

# 72
  • Мнения: 44
(Коментарът ми е само на база първият пост на автроката, често се споделят и по важни информации след това, но нямам време да чета, ако нещо после ще се коригирам)

Може би съдбата ти дава шанс за един нов живот и това което се е случило да е ... както са казали хората "Всяко зло за добро".

Вярно, че 6 години не е малко, но трябва сега да игнорираш чувствата и да помислиш трезво, дали си щастлива с този мъж, това ли е живота за който си си мечтала. Освен плюсовете и минусите които описа при него, става ясно и, че нещо във вашата връзка липсва. Ако той има нужда да си пише с други жени, значи имате проблем, а сте заедно само от 6 годни, не от 20.

Сега е важно да си изясниш много добре, от което ти става най-тежко, дали от това, че той те обвинява в нещо в което нямаш вина или просто ти е тежко, защото ти липсва. Това има голямо значение в случая.
Не съм аз човек, никой пък който и да е друг, да ти казва дали да се бориш или да го оставиш. Ти сама трябва да прецениш какво искаш и как да постъпиш. Аз само ти давам "храна за размисъл", на базата на което сама да вземеш най-правилното решение. Същото е и ако отидеш на психолог, семеен психотерапевт, той няма да ти каже - "Я го зарязвай тоя или трябва да се бориш задължително", просто ще ти помогне сама да вземеш най-правилното решение.

Ако наруша този мой принцип, мога да кажа, че лично аз не виждам голямо бъдеще в тази връзка и ще се аргументирам, защо мисля така. Смятам, че и да се съберете след този случай нещата няма да са по мед и масло и скоро пак ще имате проблеми.

При вас разлома в отношенията не е запознал от разкриването на тези чатове. Както вече казах, ако той има нужда да си пише с други и това е системно, значи нещо му липсва в тази връзка или просто е от онзи тип мъже, на които им е скучно да бъдат само с една жена.

Помисли внимателно, много внимателно и игнорирайки чувствата и също и това (може би което най-много ти тежи) обвиненията в нещо което не си извършила. Не знам дали реално искаш толкова да се съберете, колкото да изчистиш това петно и да му докажеш, че не си изневерила и не си мислила за подобно нещо.

Просто помисли на трезва мисъл за какво точно се бориш, била ли си щастлив в тази връзка и преди тези случай, защото сега имаш идеалният шанс да промениш живота си.

Само скролнах надолу преди да публикувам тези коментар и видях това:

Цитат
Наблягайки на хубавите спомени няма да ти помогне да осъзнаеш, че е приключило. Не бих страдала за човек, който ме нарича к*рва пред целият град.

Знаех си, че е по-добре да чета и другите неща, които си споделила, защото от опит знам какво става по темите и как в последствие се добавя и по важна информация от първоначалната. Като имам време ще прочета цялата тема и ще пиша отново, но навярно съм на прав път, че това което искаш да си върнеш, може би не си заслужава и съдбата просто ти дава един чудесен шанс за промяна !
Благодаря ти много за съветите.
Истината е че повече ми тежи,това да ме обвинява в неща,които НИКОГА не са се случили.
Също така,че си изгубих времето с него.
Връзката ни в последната една година беше наистина кошмар,поне за мен.
Не получавах нужното внимание и разбиране.
Стоях все сама с майка му,а той в другата стая.
Обичаше ме знам го,но по много особен начин.
След като се разделихме наши общи приятели ми казват, че бил наистина много зле.
Той е такъв прави се на силен егото му е голямо..Все пак е зодия Лъв Grinning
Преди четири дни ми остави гласово съобщение...Казва ми,че много го боли и в същото време ме убижда... И това много ме обърква...

# 73
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Не,не те обича.Смята те за собственост.
Ако те обичаше ,нямаше да те тормози и обижда.

# 74
  • Мнения: 12 941

Цитат
Наблягайки на хубавите спомени няма да ти помогне да осъзнаеш, че е приключило. Не бих страдала за човек, който ме нарича к*рва пред целият град.
Благодаря ти много за съветите.
Истината е че повече ми тежи,това да ме обвинява в неща,които НИКОГА не са се случили.
Също така,че си изгубих времето с него.
Връзката ни в последната една година беше наистина кошмар,поне за мен.
Не получавах нужното внимание и разбиране.
Стоях все сама с майка му,а той в другата стая.
Обичаше ме знам го,но по много особен начин.
След като се разделихме наши общи приятели ми казват, че бил наистина много зле.
Той е такъв прави се на силен егото му е голямо..Все пак е зодия Лъв Grinning
Преди четири дни ми остави гласово съобщение...Казва ми,че много го боли и в същото време ме убижда... И това много ме обърква...
Мила mishletyyyy, той просто иска да продължиш да му се оправдаваш и обясняваш, а той да те тъпче. Много жалко наистина, че ти е загубил времето и ти е завзел емоциите и продължава да го прави. Така че едва ли го боли чак толкова, освен, че май е пресолил манджата и ето как му се изплъзваш. А за теб, която наистина я боли, нещо да се е загрижил? Да е попитал как си, да е поискал да ти помогне, та даже да ти повярва след малоумните му измишльотини? Вместо това само Аз, Аз, Аз.

Общи условия

Активация на акаунт