Изневерих ли му?!

  • 4 923
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 300
Изневярата е разтегливо понятие, за един само помисли са достатъчни, за друг ако го е извадил на време, всичко е ок....
Ако съм на мястото на приятеля и, едва ли ще ми е много ок да разбера, че се е натискала, но все пак в случая не мисля, че заслужава да я утрепем с камъни. Залитнала е, но се е усетила на време и е спряла (ако не ни спестява цялата истина). По-добре е да не му казва, щом чувствата и към него са толкова силни, ще си спести доста излишни драми.

Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!
Ей тва мнение е тотална щета.
В момента поне за няколко жени мои наборки и по-малки момичета се сещам, които се омъжиха на по около 20-22 и сега са си с мъжете си вече много години. Дори се сещам за две сестри, които се омъжиха за гаджетата си от 8-ми клас и са си с тях вече сигурно 15-20 години. Така че е много индивидуално, не всички скачат от клон на клон дори и по на 20 години.

# 91
  • Мнения: 1 327
И моят, но пък е рибар. 🙄
Все още не са се появявали русалки на хоризонта... 😂

# 92
  • Мнения: X
Не му казвай.

# 93
  • Мнения: 7 472
Авторке, спри да повтаряш, че това няма да се повтори! Никой не знае какво го чака. Стига си се обвинявала, ще вземеш да се разболееш. Големите моралистки, обвиняващи едно 20 годишно момиче да се позамислят струва ли си. Мен самата дума "моралистки" ми е неприятна.

# 94
  • Мнения: X
Вземи му изневери, ама както трябва... и ще спреш да се измъчваш изневерявала ли си му или не. Ще си наясно, че да.

# 95
  • Мнения: 9 921
Вземи му изневери, ама както трябва... и ще спреш да се измъчваш изневерявала ли си му или не. Ще си наясно, че да.
Папи, правилно ли те разбрах или да?!?
(мислех, че си в Германия)

# 96
  • Мнения: 3 186
Хормоните са я треснали. Нормално на 20. Аз тогава въобще не съм си помисляла за сериозни връзки и брак. Според мен там е ключът. Момичето се води от някакъв фалшив морал, има сериозна връзка "за пред хората". Отвътре й ври и кипи, а тя сама не си го признава.
Момиче, човек лъже най-много и най-лошо самия себе си!
Ей тва мнение е тотална щета.
В момента поне за няколко жени мои наборки и по-малки момичета се сещам, които се омъжиха на по около 20-22 и сега са си с мъжете си вече много години. Дори се сещам за две сестри, които се омъжиха за гаджетата си от 8-ми клас и са си с тях вече сигурно 15-20 години. Така че е много индивидуално, не всички скачат от клон на клон дори и по на 20 години.

Защо да е тотал щета? Твоите наборки са още по-зле, ако първо са се оженили и после са хукнали да събират внимание и фенове.

# 97
  • Мнения: 6 622
Това си е изневяра от всякъде, нямаше да е изневяра ако беше му зашила един още първия път. Няма значение кой е бил инициатора. Ако някой те натисне на секс и ти не се отдръпнеш по-малко ли ще си е**на?
Но и момента за споделяне отдавна си го изпуснала. Ако сега сервираш на годеника си подобно нещо, друго освен да го нараниш няма да постигнеш. Мълчи си, даже и да разбере отричай. Ако те мъчи съвестта раздели се с него, но не изтъквай това като причина.
Не разбирам хората, които вършат всевъзможни глупости и после тичат да споделят на партньора си, уж от честност. Щом държите толкова на връзката си просто не вършете глупости, тогава няма да има и какво да ви тежи на съвестта.
Иначе и според мен авторката не е  достатъчно влюбена. Влюбените до полуда млади момичета, обикновено не се натискат с други.

# 98
  • Мнения: X
Папи, правилно ли те разбрах или да?!?

(мислех, че си в Германия)

И все още съм.

Не проявявам интерес към... пушачки.

# 99
  • Мнения: 9 921
Аз не съм 🤣😂🤣

# 100
  • Мнения: 6 300

Защо да е тотал щета? Твоите наборки са още по-зле, ако първо са се оженили и после са хукнали да събират внимание и фенове.

Е защо мислиш, че е задължително да събират фенове и внимание? Като са почнали на 15-16, някои се наиграват до 20-22. По-зле за мен е жена на 35-40 да се държи като тинейджърка и да си кара на случайно опрашване. Някои си намират точния човек сравнително рано. Сещам се за една позната, с приятеля и от училище караха 10 години заедно. Как ли не я моли да се женят, да си правят дете, обаче тя се заинати и му казваше, че преди 30 няма да се омъжи. Е когато кандиса най-накрая, пичът и показа среден пръст и я натири. Сега е на 35, смени няколко мъже след това, като все несполучливи връзки, и в момента май е сама повече от година. Не знам това дали е по-добре....
По темата, авторката е малка наистина и може да се приеме като изневяра, но според мен е по-скоро залитане. По-добре е да не му казва, все пак според мен се е усетила на време и се е справила с проблема.

# 101
  • Мнения: 41 909
Кога ще изкоментираме женения мъж, целуващ колежки по време на фас-почивките?!
Да не се окаже мъж на някоя съфорумка? Мхм хммммм

Аз, както гледам, всички съфорумки са убедени, че техните мъже никога не са отклонявали поглед даже към друга жена Wink Уви, опитът ми ме е научил на друго - почти всички мъже са склонни на забежка, ако са сигурни, че ще им се размине без последствия. От там нататък нещата зависят от това колко са смели и кой риск приемат за разумен Wink И парадоксалното за женския ум е (за болшинството жени де, не  за всички, защото иначе мъжете с кого ще изневеряват?) , че един мъж може да флиртува и даже истински да кръшка, но това не му пречи да се счита сам себе си за добър съпруг, а и наистина да дава всичко за семейството си и да обича жена си. И ако не го хванат в крачка, семействата просперират и са щастливи до старини. Колко такива случаи знам, ехехеее.... И даже мъжете твърдят, че кръшкането без любов, а само за секса, не само не разбивало брака, а го заздравявало???
Но причината за този парадокс е, че моралът не ни е нещо вродено, а се възпитава в семейството и после от обществото. А мъжкото общество е не просто толерантно към изневярата (на мъжа към жената, де), а даже я смята за геройство и "лузърите" завиждат на успелите. Ако някой семеен мъж се похвали в компанията на други женени мъже, докато си пийват бирата, че е "изчукал" някоя каква мислите че ще е реакцията? Ще му кажат ли "Ти си мръсник и подлец, повече не искаме да пиеш с нас"? Или ще почнат "И как беше?", "Евалата, пич", "А свирка прави ли? А гълта ли?"  и.... разбрахте ме. 

Но накратко - написах това за да имат едно наум заклетите моралистки и да си знаят, че не е хубаво както да съдят сурово, така и да ровят много, защото от това нищо добро не излиза. Ако мъжът  се държи добре, грижи се за семейството, уважава брачното легло и прочее, значи всичко е наред и само глупачка ще рови дали няма нещо скрито покрито. Щото като намери какво ще спечели? А шансът да намери съвсем не е малък, според моите над половин вековни наблюдения. Или както се казва - требе да си верваме, щото ако не си верваме ке почнем да се следиме, а ако почнем да се следиме ке се фанеме Stuck Out Tongue Closed Eyes
Това в последния абзац важи и за жените.

# 102
  • Мнения: 3 186
Значи жена на 35-40, която търси опрашване е зле?

Без коментар.

# 103
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Долу моралистките, на сапун!
Много жалко с какви мъже се събирате и си вадите от тях генврални заключения Wink

# 104
  • Мнения: 866
Не е изневяра, а глупотевина за мен и то голяма. Направо е късмет, че не е имало опция, иначе с твоята пасивност (без нужната реакция като ти е налетял да те целува), не е имало опция иначе щеше да те заклещи в някоя стаичка и за нещо повече.

За един мъж, ако направи това и жената не реагира отрицателно, значи за него тя вече е сигурна и му е навита. Да си признаваш би било пълна глупост, защото може да си съсипеш връзката.
Никой от нас не знае, той как би приел това.

Все пак си осъзнала, че не е било редно, но ако беше реагирала адекватно, сега нямаше да те гложди съвестта. Дано да ви е добре връзката, защото процента на успешните ученически връзки завършили с брак не е много висок.

Ако не си имала повече от един интимен партньор, както и той, това след време може да се отрази (казвам може, а не сигурно). Сега е момента да изясниш някои неща за себе си, което може да ти помогне за връзката. Важно е да се изясниш, защо допусна този колега да направи това и не реагира адекватно и не го "отряза".

Дали не е защото си имала някаква липса във връзката и това налитане от колегата ти, да ти е било приятно дори.
Важни въпроси, които могат да покажат дали връзката ти за в бъщеще ще е стабилна.

Щото още от сега ако има някакви празноти, а си само на 22, то какво ще е като си на 30 млада младина и вече 13 години с него ?

(Мис пиша от телефона и за това толкова кратко тоя път Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт