Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 577
  • 737
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 135
Привет Hug Hug Благодаря ви Kissing Heart Kissing Heart
И аз споделям написаното за Озан Гювен. Разочаровах се, но да не забравяме, че в Турция манталитетът на повечето мъже  е такъв. Дали е актьор, строител или адвокат, масово си служат с бой и шамари. Озан Гювен е имал агресивно поведение и преди, така че дано правосъдната им система е по-добра от нашата и си получи наказанието. Ключова фигура или не, сценаристите вероятно ще приключат сюжетната линия на героя му.А ако аз започна да гледам сериала със сигурност ще приключат и него 🤣
Не мога да се въздържа. Ще цитирам какво написах малко по-назад
Скрит текст:
Журналистите сега вероятно си имат доста работа около актьори и известни личности, които съвсем "тайно" си почиват по плажове и яхти, отбелязвайки локацията си. Няма да  се разправят с тези, които не искат да им услужат любезно с информация от типа "според близки приятели". 🤣 🤣🤣


Страхотно място за пълноценна почивка с любимия човек. Продължават с изолацията далеч от хорските погледи.  А така се надявах някой папарак да издебне Бурчин
Браво на Мерве.  Благодарение на нея, като нищо ще ги налазят любопитковци 🤣
Щом Бубето ми изпълнява желанията да си пожелая всеки ден по една снимчица. Не е кой знае какво, хайде може и през ден.

# 151
  • Мнения: 3 747
Инче, последния път когато папараците ни направиха свидетели на почивката й, компанията беше същата.



Мерве и Бурчин бяха във вихъра на купона.

Burçin Terzioğlu arkadaşlarıyla Marmaris’e gitti!










# 152
  • Мнения: 7 875
Еее, Мармарис, а аз си мислех нещо далечно и екзотично.
Но пак си е в категория, недостъпна за мене. 😀
Нека се наслаждава на макс, ама защо приятелка, ами Умут?
Сигурни ли сме, че е с нея там?
Вече си имам едно наум за почивки с приятелки.

Направо се чудя, ако занулят героя на Озан Г. какво ще остане от сериала.
Ама имаме пример със Забранената ябълка и Талат Булут, който беше обвинен в сексуално посегателство над дама от екипа, ама май му се размина.
Та толкова за турското правосъдие и не само за него.
И в Бг примери колкото си щеш.

Сега чакаме поне Учителят да започне, а сега разбирам и за Хазар.
Изгледах първи сезон на Чукур на един дъх, сега съм на втори, но лятото предпочитам ромкомите.
Дано този сериал на Хазар да е на нивото на Чукур.

Ради, дай още инфо за него, моля те. ❤️

# 153
  • Мнения: 3 747
Ради, дай още инфо за него, моля те. ❤️
Не се знаят много подробности. Но ето какво е известно за момента.
Сценарият е на Сема Ергенекон, режисьор ще е Али Билгин. Сериалът ще предложи история за  страстна любов, която ще се зароди в адвокатска кантора с жестока конкуренция. Основната част от каста вече е потвърдена, преговорите продължават с другите участници. Не е известно по кой канал ще се излъчва.
Потвърдените актьори




Нека се наслаждава на макс, ама защо приятелка, ами Умут?
Сигурни ли сме, че е с нея там?
Вече си имам едно наум за почивки с приятелки.
Умут е на същото място. Определено от самото начало е част от компанията. Мерве даже пускаше сторита как прави онлайн тренировките му и се шегуваха помежду си Grinning

# 154
  • Мнения: 1 135
Не мога да ви изчета. Толкова теми сте засегнали, че забравих какво щях да пиша.
Сериала на Хазар звучи интересно и най-вече съвременно.Али Билгин е добър режисьор. Бих погледнала поне първите епизоди.
За Бурчин и Умут няма как да не са заедно, Пепелче. Мястото е едно и също и се плацикат в един и същ басейн. 🤣Вероятно цялата компания вместо на яхта този път е избрала да почива там. БурМут може после да се отбият в Измир при семейството на Умут.
Във връзка с това да ви покажа най-сладкия член на семейството на зетя.🤣 Малката му племенница Ася.




Е, може вече да не е чак толкова малка. Снимката е от миналата година.

# 155
  • Мнения: 3 747
Сладка пухкавелка. Heart Малко People Angel
Може би е на 2г. Пост от 17.09.2018г. "Днес станах вуйчо за трети път. Моята любов, Ася, дойде в семейството ни 😍"



Бурчин и Умут ме убиват с техните съвпадения. Дати, рождени дни, имена Joy Племенницата на Бурчин е Асена. Simple Smile



Илкер с друг фен.

П.п. За главните роли в "Конкуренция" преговаряли с Чаатай и Пънар Дениз.

Последна редакция: нд, 19 юли 2020, 17:34 от _Radi

# 156
  • Мнения: 1 135
Ради, не вярвам много в съвпденията аз.
Това, което хората наричат забавно съвпадение, винаги е предопределено. - Агата Кристи 
Чачо и Хазар в Конкуренция.. Кой пореден сериал заедно ще е, ако Чаатай се съгласи?
Още една актриса издаде къде ще почива това лято

# 157
  • Мнения: 3 747
Май трети. Кварталът на богатите, Пазителят и сега този, ако слуховете се потвърдят
От продуцентите на Учителят:



Разбира се, че всяка тайна един ден излиза наяве



Понякога ти се иска времето да спре

Същите подготвят още един сериал. Снимките му стартират утре. Става въпрос за "Самота" с талантливата Берен Гьокйълдъз.  Историята ще се върти около малко момиченце, което се озовава в сиропиталище след като майка му е арестувана за престъпление.
В сиропиталището момиченцето среща три момичета със сходни съдби, чиито родителите са се отказали от тях по различни причини.
Актьорите, които официално са потвърдени от продуцентите са: Берен, Кюбра Сюзгюн, Ердал Бешикчиолу, Бурджу Йозберк. Сериалът ще се излъчва отново по Фокс.

# 158
  • Мнения: 1 135
Момичета, с Бубето ви пожелаваме хубава и слънчева седмица Nature Sunny 💙💙 🍀🍀🍀

🧿🧿🧿

Пепелче, Умут е с нея. Инстаграм сторито му окончателно го потвърди. Заедно са с приятелката й и съпруга й.
Ради, мерси за всичко, което публикува за новите сериали. Flowers Bouquet

# 159
  • Мнения: 7 875
Бубето, що се е омотала така. 😀
Все повече ме съмнява, крие нещо- бузки ли, коремче ли. 😀
Ние с Инчето нали сме я заподозрели. 😀

# 160
  • Мнения: 3 747
Бубето, що се е омотала така. 😀
Все повече ме съмнява, крие нещо- бузки ли, коремче ли. 😀
Ние с Инчето нали сме я заподозрели. 😀
Абе, да ви кажа, и мен все повече ме съмняСва Joy Преди бях скептична, ама на тази снимка също като на предхдните се вижда, че се е позакръглила, въпреки интересния опит да ни хвърли прах в очите.
Чаках да видя поза в цял ръст за да преценя, ама сега още повече ме обърка и накланя везните в посока на вашите подозрения.
Впрочем забележете  и гривната на ръката ѝ - амулет против уроки Simple Smile И за капак тази статия...



Любовната почивка на Бурчин Терзиоолу и Умут Дуйгу

Заради епидемията с корона вирус Бурчин Терзиолу и Умут Дуйгу не пожелаха да отседнат в хотел. От съображения за сигурност те наеха луксозна самостоятелна вила в Мармарис. Любовта между актрисата  и любимият  ѝ - спортния треньор Умут Дуйгу продължава с пълна газ. Двойката реши да се скрие от любопитни погледи като за своята лятна почивка избра вила в околностите на Мармарис. За разлика от повечето звезди, които тази година предпочетоха Бодрум, влюбените, които явно не са си омръзнали по време на карантината, продължават да се изолират от околните. От това, което двойката публикува в социалните медии е видно, че дори за приготвянето на храната си се грижат собственоръчно.


Според наши източници двойката е наела вилата за 10 дни.  Терзиоолу и Дуйгу, които са страстни привърженици на морето и водните спортове, това лято ще почиват кротко край басейна заедно със свои приятели за да сведат до минимум риска от заразяване с корона вирус  по време на уединената си ваканция. Припомняме, че двойката отпразнува празника на влюбените с екзотична ваканция на Филипините.

# 161
  • Мнения: 1 135
Момичета, бременност и кашлица не могат да се скрият. Така че, все ще разберем скоро дали сме на прав път.
А за подозренията имаме достатъчно поводи и доводи.
За доста време се покри (приблизително от края на февруари или началото на март). По същото време заживяха заедно. Онова клипче от почивката им придружено с послание, че в бъдеще ще видим хубави дни или нещо подобно точно в разгара на пандемията в Истанбул, отказаните предложения за участия в сериали.
Последните снимки, на които е видимо променена, изморена и подпухнала. Сигурно има и още, но сега за това се сещам.
А тези  журналисти не можаха ли да сложат някоя снимка на Умут по бански да оплакнем окото, а го изтипосаха с тази шуба 🤣

# 162
  • Мнения: 7 875
Ох, Инче с тази шуба на глас се смях😂. 😀 🤣
Представям си го и той солидарно загърнат в шубичката и край басейна. 😀

Само едно се чудя, журналистите що не се съмняват като нас.
Странна работа.

Оффф, кога ще започваме училище. 😀

# 163
  • Мнения: 3 747
Ох, как ме разсмяхте. Joy
Последния път и двете твърдяхте, че с Илкер не са заедно и познахте. Тогава не ми беше много смешно. Но да видим дали сега ще познаете.
Пепелче, на журналистите не им липсва работа и теми за новини- скандали, раздели, разводи, нови двойки, бебета, сериали. Joy Не могат да огреят навсякъде. Joy

Оффф, кога ще започваме училище. 😀
Септември Bell Сега преговаряй материала.

# 164
  • Мнения: 1 135
Вече са започнали да снимат новите епизоди от втори сезон.  Sign Clapper Movie Camera





Общи условия

Активация на акаунт