Любе идат!!!!!

  • 5 358
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
На 23 август в Каварна започва рок фестивал. Тогава ще е концерта на Любе. Има ли тяхни почитатели тук?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Има, имааа, аз съвсем отскоро, благодарение на тоз форум и разни добри хора тук ,  се запознах с тях и адски ми харесаха. В Каварна със сигурност няма да отида, но добрата новина е, че на есен(каквото и да значи това) ще свирят и в София.

# 2
  • Мнения: 5 622
Използвам темата да попитам- знаете ли в крайна сметка дали и кога ще идват и Скорпионс в Каварна?  Rolling Eyes

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ох,милата, все така стоиш и си ги чакаш ти....айде дано е скоро, че и автограф да намажеш  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз съм голяма почитателка на Любе.Благодаря за информацията.

# 5
  • Мнения: 1 072
bomboto, сигурно ли е това за концерта в Сф. Прочетох в Кречатало нещо за 23 октомври в зала 1 на НДК. Уж било потвърдено.

# 6
  • Мнения: 25 742
Има и други почитатели, но не и такива с късмета да ги видят и чуят наживо. Cry

# 7
# 8
  • Мнения: 5 577
Аз случайно, по стечение на обстоятелствата ще съм там на 23 Август, но няма да ходя на концерт.
Но обещавам да ви разкажа дали е било голяма суматоха из града.

# 9
  • Мнения: 1 629
На мен много ми се ходи. Не съм сигурна, обаче, че ще има с кого да отида Rolling Eyes

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Моля ви просветлете незнаещите на коя дата и къде точно ще имат концерт.  Praynig
Любима тяхна песен ми е "Конь" - когато се съберем с кума ни пеенето на песни започва и завършва с нея.

На 23 август в Каварна започва рок фестивал. Тогава ще е концерта на Любе. Има ли тяхни почитатели тук?

В деня на откриването ли ще са те или на друга дата е техният контерт?

# 11
  • Мнения: 1 072
Даруся, обичам те. И за мен това е най-любимата песен. Знаеш ли някаква история за нея. Аз чух, че е стара народна руска песен, но пък какво изпълнение й правят само , а?
   
1) Выйду ночью в поле с конем

Ночкой темной тихо пойдем
     
Мы пойдем с конем по полю вдвоем  \
                                                                      2 раза
Мы пойдем с конем по полю вдвоем  /

2) Ночью в поле звезд благодать
В поле никого не видать
Только мы с конем по полю идем
Только мы с конем по полю идем

3) Сяду я верхом на коня
Ты неси по полю меня
По бескраинему полю моему
По бескраинему полю моему

4) Дай-ка я разок посмотрю
Где рождает поле зарю
Ай брусничный цвет, алый да рассвет
Али есть то место али его нет

5) Полюшко мое родняки
дальних, деревень, огонки
Золотая рож да кудрявай лен
Я влюблен в тебя Россия влюблен

6) Будет добрым год хлебород
Всякое дурное уйдет
Пой злотая рож пой кудрявый лен
Пой о том как я в Россию влюблен

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 709
И аз знам, че е стара песен, нооо...... Това ли е най-важното? (както се питаше в една реклама)

Как я изпълняват....... Това наистина има значение!

Синът ми е на 9 години. Руски не знае. Музикален инвалид е. Но след едно голямо напиване при кума ни, когато се прибрахме посред нощите, вдигнахме целия блок с тази песен на макс. На другия ден (песента е предвидливо записана на касетата 7 пъти едно след друго от едната страна), когато я пуснахме да си я слушаме Жоро дойде при мен с пълни със сълзи очи и ми каза, че тази песен му е много тъжна. Детето не разбираше за какво се пее, но беше я почуствал със сърцето си. Тогава си казах, че може да стане ценител на хубавата музика, независимо, че не може да пее. В крайна сметка и аз пея фалшиво и в компанията на мъжа ми и кума ни (които са пяли в Пловдивския мъжки хор - показател за добро пеене) не си отварям устата, но това не означава, че не мога да оценя силата на една песен.

# 13
  • Мнения: 2 697
Даааааа, доживяхме да видим

 

в България!...А и колко фенове имало тук и аз да не знам  Mr. Green Иначе знам за концерта им от доста време, от един "съседен" руски клуб, но пак ми е малко трудно още да асимилирам новината - толкова ме радва!  newsm44 newsm68 newsm44  На мен ще ми е невъзможно да отида в Каварна, но в София наесен - дано успея smile3503...

Песните им...май няма тяхна песен от всичките им албуми досега, която категорично да не ми харесва - повечето ми харесват по-малко или повече...
А "Конь" действително е стара народна руска песен, която Любе изпълняват толкова въздействащо, че...вие знаете за какво говоря Wink 
Песента разтърсва наистина много силно и не се учудвам, че детенцето ти, Даруся, така се е разплакало...може ли човек да я слуша и да не го зашемети емоцията...

П.П. Между другото, вижте този линк:
http://www.krechetalo.com/lofiversion/index.php/t71626-50.html
Има много интересни версии на песните им, както и клипове...От там току-що си изтеглих една версия на "Конь" с участието на "Фабрика звезд" - добра е!

# 14
  • Мнения: 1 072
За тези, които се чудят за какво си говорим - Конь

Иначе мен ме зариби тази песен - Позови меня тихо по имени

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Не е честно - компютъра в офиса ми е с развалена звукова карта и сега нищо ново не мога да чуя.
Мъж ми е в командировка и чак утре ще си дойде - така че новите неща чак другата седмица ще мога да ги чуя, но няма нищо. Ще изтърпя няколко дни.
Благодаря за линкчетата  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 072
Добре де някой успя ли да дръпне нещо от сайта http://megaupload.com/. На мен все ми дава този надпис- All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.
Please try again later.

# 17
  • Мнения: 71
За тези, които се чудят за какво си говорим - Конь

Иначе мен ме зариби тази песен - Позови меня тихо по имени
Чух ги!Харесаха ми!Благодаря  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 526
Тук живеят доста руски и те ми отвориха очите за тях. Много са добри!!! "Конь"  а на това му казвам храна за душата!

# 19
Аз за пръв път ги чувам,дали не съм музикален инвалид newsm78

# 20
  • Мнения: 750
Фен съм! И още как! Нали съм си и русофил от ранна детска възраст, та до днешни стари години ...  Mr. Green


Аааа, виждам следите на "Бригада" тук ...  Mr. Green

За съжаление се прибирам от морето на 22, та няма да мога да им се порадвам на живо. Ще ги чакам в София някой ден, както Бубето чака Скорпиънс.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Това един руски състава с военни униформи ли са? Не им знам името  Embarassed , но ако са те - да фен съм им  Hug

# 22
  • Мнения: 1 629
Тук Гейминг е дал линк към пълната дискография. Теглете и слушайте Grinning

# 23
  • Мнения: 2 697
Добре де някой успя ли да дръпне нещо от сайта http://megaupload.com/. На мен все ми дава този надпис- All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.
Please try again later.

Летяща кравичке,

аз вчера преди да пусна линка успях да изтегля "Конь" с Фабрика Звезд, ама след това наистина даваше нон-стоп този надпис - явно всички слотове са се запълнили...и днес пак ще се опитва май Simple Smile Но принципно се тегли! Просто явно се попретоварва отвреме-навреме  Hug

# 24
  • Мнения: 1 072
Явно ние винаги сме 51-ва и 52-ра  Wink

# 25
  • Мнения: 1 937
letia6tata_kravaПозови меня тихо по имени.......
Ако искаш вярвай, слушам го вече втори ден, благодарение на теб и бе...
Благодаря.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 709
letia6tata_kravaПозови меня тихо по имени.......
Ако искаш вярвай, слушам го вече втори ден, благодарение на теб и бе...
Благодаря.

Подмазваш се аааа? newsm09
Моливите, моливите   box

# 27
  • Мнения: 1 629
Стига сте спамили, бе Grinning Ако на някой му трябва конкретна песен, която не може да открие, да каже коя е, ще му я пусна тук.

# 28
  • Мнения: 1 072



Аааа, виждам следите на "Бригада" тук ...  Mr. Green



Еееех, Спаска, де да беше толкова лесно. Откакто нашумя Бригада в Бг можеш свободно да си намериш всичко, което искаш да слушаш на Любе. Аз се запалих по тях преди това. По цели нощи впрягах воловете и кътърите да теглят от руски хъбове. Теглех с умопомрачителната скорост от 20-30 B/s.

Ето ви една песен, която теглих така. не е на Любе, на Глюкоза  е - Глюкоза ностра

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Стига сте спамили, бе Grinning Ако на някой му трябва конкретна песен, която не може да открие, да каже коя е, ще му я пусна тук.

Стига де - ПЕТЪК Е.  smile3515 Нека малко да се позабавляваме  smile3502

А колкото до песните - ясно е, че който иска ще му помогнем да си ги свали  newsm10

# 30
  • Мнения: 1 629
Даруся, нИдей пуфтя, прави те дебела Mr. Green Кой ще ходи на концерта, това не стана ясно newsm78

# 31
  • Мнения: 822
И аз съм им почитателка и бих искала да отида до Каварна,но за жалост няма как...Но моята приятелка,благодарение на която за първи път чух за тази група,ще бъде там със сигурност.Надявам се,чрез нейния разказ да усетя настроението...А и фенки от форума вярвам ще бъдат там...

# 32
  • Мнения: 5 370
Убийте ме, разпнете ме-е, не знам кои са ЛЮБЕ. Embarassed Rolling Eyes
Не знам дали да се срамувам-дайте малко пвече инфо?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Даруся, нИдей пуфтя, прави те дебела Mr. Green Кой ще ходи на концерта, това не стана ясно newsm78

 newsm39 - довечера ще потренирам повече и в понеделник ще съм слаба и няма да пуфтя
На концерта няма да мога да стигна  newsm45

# 34
  • Мнения: 2 697
Убийте ме, разпнете ме-е, не знам кои са ЛЮБЕ. Embarassed Rolling Eyes
Не знам дали да се срамувам-дайте малко пвече инфо?


Вече ще знаеш кои са  Laughing само, че нямам сега време да превеждам, но едва ли имаш проблеми с руския...Но все пак - чуй ги! тогава наистина ще разбереш защо сме толкова въодушевени  Hug

История группы

В 1988-89, когда в России на пике популярности находились группы типа "ЛАСКОВОГО МАЯ" или "МИРАЖА", композитор Игорь Матвиенко и поэт Александр Шаганов начали работать над песнями, содержание которых шло вразрез со сладкоголосым западным диско. Чувства и мысли простого человека о Родине и родном дворе, о друзьях юности и первой любви, мужественная и сдержанная интонация новых песен потребовали для их исполнения ансамбля с принципиально новым для того времени имиджем. Лидером новой группы стал вокалист Николай Расторгуев, имевший многолетний опыт работы в вокально-инструментальных ансамблях "ЛЕЙСЯ, ПЕСНЯ", "ШЕСТЕРО МОЛОДЫХ","ЗДРАВСТВУЙ, ПЕСНЯ" (в последнем работал и Игорь Матвиенко).

Днем рождения "ЛЮБЭ" считается 14 января 1989 - в этот день на студии "Звук" были записаны первые композиции группы Люберцы и Батька Махно. Тогда же "ЛЮБЭ" приступила к записи своего дебютного альбома "Атас", состоящего из 14 песен.

В первый состав группы вошли Александр Николаев (бас-гитара), Вячеслав Терешонок (гитара), Ринат Бахтеев (ударные), Александр Давыдов (клавишные). Но в этом составе группа существовала недолго: с 1990 происходит смена музыкантов.

Творчество нового коллектива основывалось на лучших традициях советской песенной культуры, на современных аранжировочных решениях, на использовании народных мелодий, развернутых партий мужских хоров в припевах, цитат из классических произведений, городском фольклоре. Высокая энергетика, ярко выраженная мужественность "ЛЮБЭ", необычность тематики ее
песен произвели глубокое впечатление на российского слушателя. Успех превзошел все ожидания - группа быстро стала популярной. В 1990 "ЛЮБЭ" много и успешно гастролировала по России. В 1991 появился компакт-диск и аудиокассета с дебютным альбомом "Атас", песни с которого Батька Махно, Станция Таганская, Не губите, мужики, Атас, Люберцы были уже хорошо знакомы
по телевидению, радио и концертам музыкантов. Через год группа выпустила свой второй альбом "Кто сказал, что мы плохо жили?...".

Клип на песню Не валяй дурака, Америка со второго альбома группы был представлен на конкурсе видео-клипов фестиваля в Каннах, где получил специальный приз жюри. Композиции второго альбома: Трамвай пятерочка, Тулупчик заячий, За тебя, Старый барин по своему настроению более лиричны, чем песни альбома "Атас".

За первые три года существования группа дала около 800 концертов, собрав за это время на свои выступления более трех миллионов человек.

Этапной в творчестве группы стала работа над кинофильмом "Зона Любэ" режиссера Дмитрия Золотухина. Работа над альбомом, который лег в основу фильма, длилась около двух лет. В основу сценария легли семь новых песен, каждая из которых - законченная музыкальная новелла. "Зона Любэ" - это фильм, сделанный по песням, "каждая из которых объединена единым чувством покаяния, рано или поздно приходящего к каждому человеку". Одноименный альбом группы, с композициями Дорога, Сирота Казанская, Луна, Конь по своей тематике, глубине и драматизму выходит за рамки, привычные для российского шоу-бизнеса. Премьера кинокартины в 1994 показала, что группа "ЛЮБЭ" по-прежнему любима публикой, несмотря на несколько не свойственную группе манеру исполнения музыки. В 1996 на фестивале
"Славянский Базар" в Витебске Николай Расторгуев в дуэте с Людмилой Зыкиной исполнил песню Побеседуй со мной (музыка Игоря Матвиенко, слова Александра Шаганова). Эта песня вошла в состав нового альбома, посвященного военной теме. Содержание этого альбома оказалось созвучным с настроением российского общества, переживавшего чеченскую войну. Песня Комбат уверенно заняла первые строчки российских хит-парадов. В альбоме, вышедшем в мае 1996, были собраны как новые композиции: Самоволочка, Скоро дембель, Улочки московские, так уже знакомые нескольким поколениям песни Спят курганы темные, Служили два товарища. В феврале 1997 группа "ЛЮБЭ" выпустила диск, на котором представила лучшие песни коллектива за его восьмилетнюю историю.

На сегодняшний день группа работает в составе: вокал - Николай Расторгуев (с апреля 1997 заслуженный артист России); бас-гитара - Павел Усанов; гитара - Сергей Перегуда; ударные - Александр Ерохин; клавишные инструменты - Виталий Локтев. Автором музыки всех песен группы является Игорь Матвиенко, авторами текстов песен -
Александр Шаганов и Михаил Андреев.

И една снимчица (в центъра е Николай Расторгуев):




# 35
  • Мнения: 1 391
голяма фенка съм им!  Peace
дано наистина пеят в софия есента - ще отида обезателно!  Grinning да си нахраня душата!!

# 36
  • Мнения: 1 072
довечера Любе откриват фиста в Каварна. Дали някоя ТV е купила права да го излъчва?

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Леле-е-е-е!
И аз уж "руско" слушам  Laughing (едно време нали казваха "сръбско" Mr. Green).
Тамън щях да питам как'Сийка каква е пък тази група, да не е нещо, хърватски пънк, що ли.
Тцъ, тцъ, как съм ги изтървала тези хора, брей.
Специално благодаря за всички линкове!   bouquet
Ей ме на, новоизлюпена фенка.  bowuu

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Затова, Василиса, да видиш колко съм благородна - ще те заведа за ръчичка като пристигнат на софийска земя. Hug

# 39
  • Мнения: 1 072
Онзи ден мернах от колата плакат в Сф.  Но нищо сигурно няма за концерта им в София на 23 октомври.

 bomboto, ако стане, ще ме водиш и мен за ръчичка, защото в Столицата съм като багаж. Трябва да има някой, който да ме мести от т.А до т.В, може ли?  Flutter

# 40
  • Мнения: 413
 Praynig Дано е вярно за София, данооооо  Praynig Praynig Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 2 849
За съжаление няма как да отида в Каварна, но дойдат ли в София - там съм! Абе човек има нужда да чуе нещо човешко и славянско! Hug

# 42
  • Мнения: 1 006
довечера Любе откриват фиста в Каварна. Дали някоя ТV е купила права да го излъчва?

Не съм видяла, че има стара и специална тема за концерта на ЛЮБЭ в Каварна  ooooh! и сутринта открих тема с точно този въпрос - дали някоя телевизия ще го излъчва директно или на запис и кога.

Никой нищо ли не е чул ?  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 462
Бях там.  Не беше лошо, но подмина очакванията ми.  Пяха "Ты неси меня река", "Давай за", "Позови меня тихо по имени" и мн. други.  Но.

Не изпяха "Комбат" и "Солдат".  Въпреки скандиранията на публиката.

# 44
  • Мнения: 5 577
Гейминг, а на Соник беше ли?  Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 25 742
Бях там.  Не беше лошо, но подмина очакванията ми.  Пяха "Ты неси меня река", "Давай за", "Позови меня тихо по имени" и мн. други.  Но.

Не изпяха "Комбат" и "Солдат".  Въпреки скандиранията на публиката.
Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Гейминг, все пак ти завиждам!    bouquet

# 46
  • Мнения: 1 462
Гейминг, а на Соник беше ли?  Rolling Eyes
Пропуснах.  Както каза един от плажуващите, "Соник мога да си я слушам и на MP3 плейъра".

Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.

# 47
  • Мнения: 2 697
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.

Аз не бях на концерта, за съжаление... Cry...обаче доколкото разбрах, след като голяма част от публиката си е заминала, Любе пак са излезли и са пели и "Комбат" (няколко пъти), и др. песни... Wink

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 18:30 от Шехина

# 48
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Фенове на "руското", мярвал ли е някога някой от вас група "Песнярьi" и песента им "Олеся"?
Ще бъда много благодарна и ако някой ми каже къде да намеря "Аквариум" (не търся определено парче, а всичко  Blush).

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
 И аз наскоро ги открих Любэ Simple Smile Свалих си всичко, което Сакри беше сложила в подписа си преди време, а и после Гейминг беше пуснал линк с доста голяма колекция Simple Smile
Давай за, Конъ, а Дед я слушам поне 10 пъти един след друг...
И си припомням с носталгия руския език, който така учехме едно време... Simple Smile
Дано дойдат и в София, и ние ще сме там Simple Smile
Може тогава и Комбат да изпеят... Simple Smile

# 50
  • Мнения: 25 742
Василиске, потърси тук:
http://www.mp3real.ru/mp3//

Гледай на кирилските букви!   bouquet

# 51
  • Мнения: 1 986
Аз бях на концерта на Любе-беше страхотен Peace Peace PeaceАтмосферата -също!Още предния ден предупредиха,че вокалиста-Н.Разсторгуев имал здравословни проблеми,след кацането си в БГ е бил на хемодиализа-и въпреки това,се представиха подобаващо и напълно оправдаха очакванията ми!!!Дори споделиха,че не са очаквали такава публика и такова посрещане GrinningСлед като обявиха,че приключват,народа започна да ги вика на "бис",някои се разотидоха,но повечето-не,след 10-на минути излязоха и изпяха още няколко песни!На 23 октомври ще бъдат в София!

Някой беше питал за Скорпиънс-те ще пеят в Стара Загора,не в Каварна!

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиске, потърси тук:
http://www.mp3real.ru/mp3//

Гледай на кирилските букви!   bouquet
Ай лов ю, Сийке!  bouquet

# 53
  • Мнения: 25 742
Ай куче!  Mr. Green
 Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 1 462
Аз не бях на концерта, за съжаление... Cry...обаче доколкото разбрах, след като голяма част от публиката си е заминала, Любе пак са излезли и са пели и "Комбат" (няколко пъти), и др. песни... Wink
Не знам за такова нещо.  Първо пяха, после групата отиде да почива, докато Николай пя със запис от симфоничен оркестър.  После пак групово, после 15 минути почивка "за по един чай".  После час пяха пак и Николай рече "Пожелайте ни лек път" и си тръгнаха.  15 минути аплодирахме и крещяхме, светнаха сцената отново, излязоха, пяха 2 песни и "Всё.  Нам пора.  Комбат будет следущий раз."  Тогава си тръгнаха всички.  Ако са пяли още - да са пяли пред публика.

# 55
  • Мнения: 2 697
Не знам за такова нещо.  Първо пяха, после групата отиде да почива, докато Николай пя със запис от симфоничен оркестър.  После пак групово, после 15 минути почивка "за по един чай".  После час пяха пак и Николай рече "Пожелайте ни лек път" и си тръгнаха.  15 минути аплодирахме и крещяхме, светнаха сцената отново, излязоха, пяха 2 песни и "Всё.  Нам пора.  Комбат будет следущий раз."  Тогава си тръгнаха всички.  Ако са пяли още - да са пяли пред публика.

Копирам директно от един друг форум  Heart Eyes

Цитат
Дори когато ги викахме на бис и се чудех ще излязат ли или не, си мислех, че даже и да не излязат, аз вече съм получила толкова много радост от това, че съм там, че и да не излязат, това няма да ми помрачи радостта. Когато излязоха и се чудех какво ще изпеят, бях сигурна, че и да пропуснат Конь, няма да ме разочароват, защото отдавна бях подминала седмото небе Simple Smile

Не знам защо сте решили, че след като се прибраха за втори път, не са имали намерение да излязат повече. Прекалено сте бързали да си тръгнете. Аз лично страшно се зарадвах на готовността на тълпата да крещи в продължение на 20 минути, за мен това беше едва ли не кулминацията, заради еуфорията на хилядите фенове и заради емоцията, която всички ние споделихме в този момент.
Не мисля, че публиката е тръгнала да си отива и те са излезли пак само за най-"нахалните". Около мен всички си останаха и викаха без прекъсване за бис.
Вие ясно наистина много сте бързали да си тръгнете. После част публиката се събра и изпя заедно Конь от начало до край Simple Smile
И Комбат, няколко пъти.


Бе, не съм била там, не знам, от горното мнение разбрах, че са изпълнили и "Конь" и "Комбат"... Hug

# 56
  • Мнения: 1 006
Фенове на Любэ, копвам ви ЛС до мен,  с което започна сутринта ми. Hug  :


Кога? - 08.10. (неделя) от 19.30 ч.
Къде? - ТВ МСАТ
Какво? - Любээээээээээээ!
   newsm44


За всеки случай проверете точния час в програмата на телевизията.

# 57
  • Мнения: 2 697
SUNFLOWER, страхотна новина! Благодаря ти много! Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 4 555
Гейминг, а на Соник беше ли?  Rolling Eyes
Пропуснах.  Както каза един от плажуващите, "Соник мога да си я слушам и на MP3 плейъра".

Ми като не четат БГ-мама и не знаят какво харесват българските им фенове...  Crossing Arms Whistling
Всъщност Любэ нямат нито един издаден албум в България Joy  Не съм съгласен, че не знаят - аз се цепих "Комбат" до последно и тогава Николай ми рече "Комбат будет следущий раз".  Е тва ме довърши.  Що не я изпяха - не разбрах.  Знаеха, че я искаме, но не рачиха.
Хахаха, това ти ли си бил Simple Smile Спомням си този момент, аз бях в публиката близо до теб Simple Smile

# 59
  • Мнения: 413
SUNFLOWER: много благодаря за информацията  Hug  bouquet

В Каварна не успях да отида, но на 24-ти съм на линия  Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 4 555
Бях в Каварна и страшно се изкефих, а за софийския концерт си купих билет още когато ги пуснаха (преди три-четири седмици, ако не се лъжа).
Не очаквам да е толкова хубаво като в Каварна, но какво пък. Нека да ги видим още веднъж Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 072
     

О, простете, изпуснах се.

# 62
  • Мнения: 750
Василиске, потърси тук:
http://www.mp3real.ru/mp3//

Гледай на кирилските букви!   bouquet
Ай лов ю, Сийке!  bouquet

Уау! И ай лъв ю, Сийййке! Намерих безброй сатри песньовки, които търся от ... години!  Heart Eyes  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 629
Аз ще пропусна и този път. Разказвайте после.

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
Търся 4 билета за концерта им в София  Praynig

# 65
  • Мнения: 2 070
И аз търся един, ако някой има и продава - да се обади на лични!!!

# 66
  • Мнения: 2 697
Аз не продавам билети, но пък намерих едно девойче в едни други клубове да продава една бройка за 40 лв. Ако някой го интересува, вижте тук  Wink:

Продавам един билет за концерта на Любэ!!!


Общи условия

Активация на акаунт