Любе идат!!!!!

  • 5 353
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Не е честно - компютъра в офиса ми е с развалена звукова карта и сега нищо ново не мога да чуя.
Мъж ми е в командировка и чак утре ще си дойде - така че новите неща чак другата седмица ще мога да ги чуя, но няма нищо. Ще изтърпя няколко дни.
Благодаря за линкчетата  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 1 072
Добре де някой успя ли да дръпне нещо от сайта http://megaupload.com/. На мен все ми дава този надпис- All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.
Please try again later.

# 17
  • Мнения: 71
За тези, които се чудят за какво си говорим - Конь

Иначе мен ме зариби тази песен - Позови меня тихо по имени
Чух ги!Харесаха ми!Благодаря  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 526
Тук живеят доста руски и те ми отвориха очите за тях. Много са добри!!! "Конь"  а на това му казвам храна за душата!

# 19
Аз за пръв път ги чувам,дали не съм музикален инвалид newsm78

# 20
  • Мнения: 750
Фен съм! И още как! Нали съм си и русофил от ранна детска възраст, та до днешни стари години ...  Mr. Green


Аааа, виждам следите на "Бригада" тук ...  Mr. Green

За съжаление се прибирам от морето на 22, та няма да мога да им се порадвам на живо. Ще ги чакам в София някой ден, както Бубето чака Скорпиънс.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Това един руски състава с военни униформи ли са? Не им знам името  Embarassed , но ако са те - да фен съм им  Hug

# 22
  • Мнения: 1 629
Тук Гейминг е дал линк към пълната дискография. Теглете и слушайте Grinning

# 23
  • Мнения: 2 697
Добре де някой успя ли да дръпне нещо от сайта http://megaupload.com/. На мен все ми дава този надпис- All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.
Please try again later.

Летяща кравичке,

аз вчера преди да пусна линка успях да изтегля "Конь" с Фабрика Звезд, ама след това наистина даваше нон-стоп този надпис - явно всички слотове са се запълнили...и днес пак ще се опитва май Simple Smile Но принципно се тегли! Просто явно се попретоварва отвреме-навреме  Hug

# 24
  • Мнения: 1 072
Явно ние винаги сме 51-ва и 52-ра  Wink

# 25
  • Мнения: 1 937
letia6tata_kravaПозови меня тихо по имени.......
Ако искаш вярвай, слушам го вече втори ден, благодарение на теб и бе...
Благодаря.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 709
letia6tata_kravaПозови меня тихо по имени.......
Ако искаш вярвай, слушам го вече втори ден, благодарение на теб и бе...
Благодаря.

Подмазваш се аааа? newsm09
Моливите, моливите   box

# 27
  • Мнения: 1 629
Стига сте спамили, бе Grinning Ако на някой му трябва конкретна песен, която не може да открие, да каже коя е, ще му я пусна тук.

# 28
  • Мнения: 1 072



Аааа, виждам следите на "Бригада" тук ...  Mr. Green



Еееех, Спаска, де да беше толкова лесно. Откакто нашумя Бригада в Бг можеш свободно да си намериш всичко, което искаш да слушаш на Любе. Аз се запалих по тях преди това. По цели нощи впрягах воловете и кътърите да теглят от руски хъбове. Теглех с умопомрачителната скорост от 20-30 B/s.

Ето ви една песен, която теглих така. не е на Любе, на Глюкоза  е - Глюкоза ностра

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Стига сте спамили, бе Grinning Ако на някой му трябва конкретна песен, която не може да открие, да каже коя е, ще му я пусна тук.

Стига де - ПЕТЪК Е.  smile3515 Нека малко да се позабавляваме  smile3502

А колкото до песните - ясно е, че който иска ще му помогнем да си ги свали  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт