Отговори
# 270
  • Мнения: 179
Lana,честити ви ходещи крачета  Heart Eyes                                                                    
desy,и аз купих колектор за урина(струва 0.70ст.) и после прелях в стерилно бурканче,че ми беше по удобно за носене.
                                                                                     
irka,ластичетата ги купих от магазините по левче,има най-различни цветове в пакетчета по 50 ластичета и струват 0.20ст.

# 271
Благодаря Ви за съветите  Hug bouquet , ще й купя такива колектори - и дано да успея да се справя ... newsm12

# 272
  • Мнения: 781
Аз слагам чашката отдолу и чакам - в банята на чешмата Simple Smile Бързо става....

# 273
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
Lana честити ходещи крачета на Калоян!  smile3539

И аз използвах тези колекторчета за урината на Лъчи!

# 274
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 646
baloniЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА PETIAH baloni

bdbaloni hbday bdbaloni

ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И МНОООООГО ЛЮБОВ ТИ ЖЕЛАЯ! Two Hearts

ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ! newsm24

# 275
  • Мнения: 507
Честит Рожден Ден на petjah!

Честити ходещи крачета на Калоян на Lana!

Sunsunny честито християнче!

irka - Манастира се казва "Св. св. Кирил и Методи", но хората там си му казват Клисурския манастир. Намира се по пътя за Монтана, между с.Бързия и Берковица. Има си и хотелска част - ние отидохме в петък, кръщенето беше в събота и си тръгнахме чак в неделя вечерта.

Разгледах и всички снимки, определено вече си имаме пораснали дечица, а не бебета!

Ние спим с чувал още от първия месец. Сега с летен, а когато е студено със зимен.

А за бодита - много ги харесвам и мисля да си ги ползвам докато стане време да му махна памперса на Ради.

# 276
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честит рожден ден на Петя!    newsm59 smile3510

Много здраве,любов,късмет и семейно щастие!

Лана-честито прохождане на Калоян!Леко и безаварийно!

Милена-много хубави снимки,Алекс е много сладка!
Всички бебоци много са пораснали

Момичета,какво давате на бебчетата за закуска?Давате ли попари още? newsm78
Мариелка има афинитет към суха храна-принцеси,салам,кренвирш,което на мен хич не ми харесва.Все пак по-добре да хапне нещо,иначе каквото не и хареса,плюе.Голям зор с това хранене.

Какви есенни обувки сте купили или ще купувате на дребните?Аз обиколих вече сума магазини и не мога да харесам-или са много скъпи(50-60 лв),или много твърди и грозни,поне вече крачето и не е толкова малко(20 номер),но пак не мога да избера.

# 277
  • Мнения: 1 190
Петя Честит Рожден Ден  bouquet

Лана честито за проходилия юнак Hug

Честити Християнчета  bouquet

# 278
  • Мнения: 781
 Честит Рожден Ден Петя!  Hug

# 279
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден,Петя!                                                       
Желая ти всичко най-хубаво!
                                                       
                                                                                                                                                           
Радост,за закуска все още правя попара,овесени ядки,грис,кус-кус всичко с масълце и сиренце,Алекс категорично отказва да яде филийка с масло и кашкавал или с нещо друго.
                                                                                                                                                             
И аз не мога да намеря на Алекс обувки,все обикалям магазините,даже преди малко пак обиколих,но не са заредили  есенни обувки  ooooh! сигурно зимата ще ги докарат,а ботуши ще купуваме на пролет  Laughing

# 280
  • Мнения: 327
Честит Рожден Ден, Петя!

Бъди много щастлива и много обичана и нека в живота ти има само красиви и незабравими мигове!!!

Честито и за ходещите крачета на Калоян!!!
Ние също за закуска си хапваме попарка, кус-кус или овесени ядки. Иначе и филийка с масълце и кашкавалче много обича, както и да си похапва всичко от масата, но  Naughty полага му се само по малко и то само от някои неща. Все още си предпочита пасираната храна.
Бодита и аз ги предпочитам - поне съм сигурна, че коремче и кръстче са на топличко.
Ние нааааай - накрая сме приети на детска кухня и то чак от средата на другия месец!!! Ама айде - поне наближава момента.

# 281
  • Мнения: 781
Страшна работа е с тия чаканици и записванки..... чак ненормална. На кухня не искам да записвам Ивана, но за ясла изобщо не съм подавала молба. Явно съм много страшна  Mr. Green, щото Ивана е приета. Друг е въпроса дали ще я дам.....

# 282
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Предложение за нова тема-Есента пристига вече,проговаря АВГУСТовското човече.

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
Новата тема!

Честит рожден ден, Петя!! Да си много здрава и щастлива!

Общи условия

Активация на акаунт