12г.с пола на бебто

  • 5 935
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
По кое ти прилича на момченце?

Според вас заблудила ли съм се извянявам се но нямам никакъв опит ☺☺

# 31
  • Мнения: 7 898
При условие, че не си специалист какво изобщо видя на снимката Simple Smile.

# 32
  • Мнения: 3 597
Ванеса , бебенцето не е ли твърде малко , или снимката не е много качествена ? Иначе и на мен на фантазия ми прилича на момче , но само на фантазия 😁

# 33
  • Мнения: 7 898
Явно имате много въображение Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 3
Ванеса , бебенцето не е ли твърде малко , или снимката не е много качествена ? Иначе и на мен на фантазия ми прилича на момче , но само на фантазия 😁
Мисля че на тази беше 11+2
Но и качеството е ужасно 😀 но това имам когато беше цветно беше по интересно. Така си го представям и азз 😀😀

# 35
  • Мнения: 7 898
Значи, по какво се определя дали е момче или момиче? По половите органи. Та къде видяхте такива?

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
При положение , че лекар не Ви казал нищо....моята дъщеря чак към 20 г.с. се виждаше и то на ФМ ми казаха пол... наистина не разбирам каква е тая мания за пол....

# 37
  • Мнения: 3 597
Момичета , много на сериозно приемате нещата ... много ясно , че тук във форума няма кой да изкаже професионално мнение , по-скоро приемам темата за развлекателна ☺

# 38
  • Мнения: 31
До G. Savova госпожо тук просто търсим мнение ако нямате такова просто не пишете няма нужда от за ядливи и злобни коментари или просто си убиват е времето тук но може и да засегне те някои не мислите ЛИ?

# 39
  • Мнения: 7 898
Не бе просто питах къде какво виждате, защото аз не различавам дори глава, камо ли да видя половите органи Simple Smile.
И между другото сега се връщам от запис на тонове и ултразвук и ако не ми казват примерно това е ръката, това е гръбначния стълб и т.н не виждам нищо, а не е като да си нямам никаква представа Simple Smile.
На някои снимки съвсем ясно си личи кое какво е, но на тази последната освен  специалист, не виждам друг който може да даде мнение.

# 40
  • Мнения: 31
Сега вече ви разбрах какво искате да кажете и аз не разбирам какво се вижда но може да има някоя по компетентна от нас бъдеща мама и да различи нещо. Успех на всички бъдещи мами!

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 478
Сигридов  предположи момче в 11 г с . След 2 седмици се потвърди.

Общи условия

Активация на акаунт