Искам да кажа ... (169) през април 2020

  • 60 508
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 667
Добро утро!
Първоаприлски сняг! Странно ми е, но беше толкова красиво, като идвах на работа. Навсякъде бяло и чисто.
Селесте, още веднъж успех с кандидатстването. При нас децата с равен брой точки отиваха на томбола, по-ранното записване не даваше предимство. Ох, спомени, какво чакане и дебнене за свободни места и пресмятане на шансове беше. Това с дъщеря ми, след това със сина ми бях спокойна, защото каката даваше така необходимите и решаващи 0,1! точки.
Успешен ден!

# 16
  • Мнения: 11 003
Честит 1-ви април Simple Smile
Тук е студ, преди малко стъргах лед от колата.

Нямам нагласа да лъжа днес, но нищо не се  знае Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Добро утро!
Пожелавам този месец да бъдем здрави всички и да успеем да се порадваме на пролетта, като се отървем от този вирус и паниката, която всява навсякъде.
Благодаря за темата!
При нас на вилата имаше само сняг по покривите на къщите и колите, но беше заледено и аз стъргах колата тази сутрин. В града има някакъв ситен леден дъждец, но си е доста студено.
Хубав да ви бъде деня!

# 18
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Селесте, успех днес!

Много хубава е снимката на темата Heart Eyes

Отпадна ми ангажимента от 9, тъкмо малко ще си подредя.
Леща ще направя днес. Има пица и пилешки хапки.

# 19
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 681
Лилс, благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Няма да лъжа, че не ми се получава.

Присъединявам се, към пожеланията за хубав, топъл и  спокоен месец. Дано по-скоро приключи всичко и да се радваме,  на пролет сред природата.
Както по Коледа, така и по Великден, да стават чудеса.

# 20
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Благодаря за темата!

Не е шега този първоаприлски сняг Wink, дано на втори април поразмисли и си замине.

# 21
  • Мнения: 6 747
Благодаря за темата, Лили.

Нека този месец окончателно да изпратим снега, да изпратим всякакви вируси и да започнем да се наслаждаваме на прекрасна, цветна и топла пролет, навън, сред природата, заобиколени от любимите си хора и приятели.

Поимва малко сняг по колите и покривите, но в момента не вали. Дано това да му е за последно.

Усмихнат и спокоен ден. Пазете се.

# 22
  • Мнения: 5 362
Благодаря за новата тема!
И при нас росна сняг. Не му се радвам изобщо, не му е времето сега. Дърветата са цъфнали, ще измръзнат цветовете, няма да има плодове.
Ужасен март беше, надявам се април да е по-благосклонен и в края на месеца тази карантина да е зад гърба ни.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Хайде, вън е "бяла пролет"... отново Sweat Smile Ще е чудо, ако имаме някакви плодове изобщо!
Другата седмица съм отпуск - тази мисъл ще ме крепи до петък.

Хубав ден, момичета!

# 24
  • Мнения: 667
Сняг вали, вали, вали...
Вред е бяла зима.
Как е хубаво, нали,
сняг когато има?



''Бяла пролет" по Веси.

# 25
  • Мнения: 6 282
Честит да ни е лъжовния месец 😁!През ноща като го видях снега,се зачудих,дали не сънувам още,но уви-на дневна светлина също го имаше.
Ние сме добре-кой учи,кой расте,кой играе по всички възможни фронтове... Изморително и изтощително си е,и физически, и психически,но ще изгрее слънце и на нашата улица все някой ден.Поне с домашната изолация свикнах тази зима,та един дерт по-малко имам 😁.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 16 094
Честит да ни е април!
Честита ни темичка!
Благодарско на Лиляна!

Ние нямаме сняг, но е намусено навън. Депресиращо.

Превъртам покрай децата и постоянното дуднене по тях,, сядай пиши,, ,, имаш час,, ,, написа ли домашната,, и още и още.... Те си мислят, че са във ваканция и това е!

Днес ще пробвам онлайн да се регистрирам на борсата.

# 27
  • Мнения: X
Честит първи април!

Тотално ви изпуснах, момичета. Нямах настроение да пиша, нищо да правя... И сега и тази изолация.. Дано приключи скоро! Не съм на работа и се побърквам. Добре, че е кученцето. Поне ми е занимавка. Чета, гледам филми, готвя, чистя.. ММ работи, което е добре. В противен случай щяхме да закъсаме.

Не се радвам на снега, искам вече хубаво време.

# 28
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 021
Голямата още нямат нормална програма и нормален график за учене. Днес имаха час в 8, в 11 и 14ч. Домашни им се дават през целия ден. Класната им отказваше да води уроци в тиймса, защото не била ИТ. Късно вечерта се разбира за следващия ден. Как всички още първата седмица успяха да се организират, а тяхното училище вече трета седмица се лута?
Ядосах се днес.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 480
Днес ще пробвам онлайн да се регистрирам на борсата.
Сериозно ли има такава екстра? Удобно би било, особено сега с избягването на хора. За детските ми иска електронен подпис.

Козунаците станаха Simple Smile Давам им 5 минути, че са врели и ги мятаме. Един с шоколад и един с орехи, червени боровинки и стафиди. Лекинко безформени и дългички станаха, ще знам да не разстилам дълги фитили. А вероятно и заради тавата така се разляха.
Скрит текст:

Ети, на племенницата госпожата се организира тази седмица, на племенницата на мъжа ми май няма шанс да стане тази учебна година, а е в централно столично училище с претенции. Всъщност Лили и Катето знаят най-добре какво е,  МОН и училищно ръководство осигурява ли някаква помощ, съдейства ли им или просто ги хвърлиха в устата на вълка и да се спасяват.

Общи условия

Активация на акаунт