Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (97) - април 2020

  • 125 867
  • 2 441
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 099
Аз нещо се омотках с тия капачки.Имам няколко бели къде мога да участвам с тях?
https://mypromocc.bg/ - белите с код са за ваучер на Тефал от 40 лв.

Благодаря за темата и честито на спечелилите! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 324
Още чакам мейл от Орео и още се надявам 🙂

# 32
  • Мнения: 1 199
Късметлийски да ни е април!
Синът ми е спечелил ваучер от спаркса за suday habit, нооо....от скоро е с нов номер на тел. и не си го е променил в регистрацията. Как се постъпва в такива случаи?

# 33
  • Мнения: X
И аз с ваучер за пица, който може да се използва до юли месец. Честито на късметлийките! Днес чакам и последното теглене на Лидл.
Ако някой ще пазарува на изплащане от Мосю Бриколаж:
https://www.bnpparibas-pf.bg/novini/pazaruvay-s-bnp-pariba-lichn … RcOeXVJhydPv76XZ4

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 10:37 от Анонимен

# 34
  • София
  • Мнения: 2 411
Честит Април и късметлийска нова тема. Имам смс за топката от Спаркс 😊

# 35
  • Мнения: 286
Късметлийски да ни е април!
Синът ми е спечелил ваучер от спаркса за suday habit, нооо....от скоро е с нов номер на тел. и не си го е променил в регистрацията. Как се постъпва в такива случаи?
Ваучерите са под формата на код, който се използва в сайта. Няма нужда от тел. номер. Честито!

# 36
  • Мнения: 1 199
Късметлийски да ни е април!
Синът ми е спечелил ваучер от спаркса за suday habit, нооо....от скоро е с нов номер на тел. и не си го е променил в регистрацията. Как се постъпва в такива случаи?
Ваучерите са под формата на код, който се използва в сайта. Няма нужда от тел. номер. Честито!
Благодаря!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Честито на всички спечелили!
Честита и късметлиска нова тема!

За смяна на телефонен номер в спаркса, пишете им на мейла за контакт и ще ви го сменят. Аз така процедирах.

Зайците са ми 100 800.

# 38
  • Мнения: 2 607
Тези смайл гъми май бяха до 31.03
Аз участвах там, че фитнес гривната ми й изчезна кабела за зареждане и спешно се нуждая от нова или от кабел Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 515
Благодарим за новата тема! Късметлийски месец на всички! Продължавам да си въвеждам кодове в Кола за ваучер за Тефал, но все така неуспешно, поне вкъщи се пие доста Кола и не я купуваме само заради играта

# 40
  • Мнения: 842
Тези смайл гъми май бяха до 31.03
Аз участвах там, че фитнес гривната ми й изчезна кабела за зареждане и спешно се нуждая от нова или от кабел Simple Smile
Аз моята гривна я зареждам със зарядно от електронна цигара, става и с обикновено USB зарядно(от телефон). Късмет! Аз там съм само с една бележка, ако спечеля ще е подарък за близък човек.

# 41
  • Мнения: 1 673
Късметлийски да ни е април!
Синът ми е спечелил ваучер от спаркса за suday habit, нооо....от скоро е с нов номер на тел. и не си го е променил в регистрацията. Как се постъпва в такива случаи?

Цъкаш върху известието, където ти пише, че печелиш и там трябва да се появи код, който ще копираш при поръчка.

# 42
  • Мнения: X
Игра на София Мел с покупка:
https://sofiamel.bg/bg/?fbclid=IwAR3gc9u_-vhyGsYTi1ZbsBZsUEyUGDJ … WJIMP1rKPjLDpHmio
При нас е много скъпо брашното и едва ли ще се включа, а и тези метални кутии не ме влекат.

# 43
  • Мнения: 2 607
Тези смайл гъми май бяха до 31.03
Аз участвах там, че фитнес гривната ми й изчезна кабела за зареждане и спешно се нуждая от нова или от кабел Simple Smile
Аз моята гривна я зареждам със зарядно от електронна цигара, става и с обикновено USB зарядно(от телефон). Късмет! Аз там съм само с една бележка, ако спечеля ще е подарък за близък човек.
Моята е ретро модел от Кауфланд Simple Smile Simple Smile с някакви магнитчета е И не става с друго

# 44
  • Мнения: 1 199
Късметлийски да ни е април!
Синът ми е спечелил ваучер от спаркса за suday habit, нооо....от скоро е с нов номер на тел. и не си го е променил в регистрацията. Как се постъпва в такива случаи?

Цъкаш върху известието, където ти пише, че печелиш и там трябва да се появи код, който ще копираш при поръчка.
Благодаря! Изяснихме вече ситуацията!
Blush

Общи условия

Активация на акаунт