Отговори
# 2 955
  • София
  • Мнения: 35 113
На мен ми изгасна тока съвсем, след 20 мин трябва да танцувам, ама май ще приказвам Joy
Аз по съвсем тънката - вино , маслини и луканка.

# 2 956
  • Мнения: 8 937
Bratan, в момента наистина се чудя дали да изразя възмущение от сравнение на кученца с мъфини, но да кажем, че ме хващаш на кеф. На нечетни редове 1 и 3 от ляво на дясно, на четни - 2 и 4. Joy

# 2 957
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
и аз по тънката лайсна днес - миш-маш, обожавам
... и аз. Heart Eyes

# 2 958
  • София
  • Мнения: 6 308
Комшията отвори и сега поне няколко дни той ще "готви". Simple Smile

# 2 959
  • Мнения: 35 968
мляко, мента, шоколад и желирам
трябва да измисля пропорциите
докато приготвям, ще изпия една чаша

мислех да се напивам, но някак си пак преядох - бръмтах с миксера за фрапе млякото с мента и започнах да обирам пяната с бишкоти за тирамису от лидлските

купихме ги почти по погрешка - дребна и баща й се разхождаха тези дни заедно, тя му казала "виж котки!", той чул "бишкотки"
девойчето преди малко "мамо, какво ще правиш с бишкотите", после дълго ни се смя Angry Grinning

Последна редакция: чт, 30 апр 2020, 20:38 от bubanka

# 2 960
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Aз някак не събирам смелост да надникна в темите за зодиите. Едно, че не са ми интересни (даже не си знам асцедента,о,ужас!!!) и второ, че ги смятам за леко смахнати.

# 2 961
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Хайче, зодиите не хапят. Знам от опит. Joy
Подозирам обаче, че ако отидеш в този раздел, ще намериш нещо.... друго. Simple Smile

ПП: някой каза ли "Наздраве!" или така ми се е счуло? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 962
  • Мнения: 19 905
People DancerБубе, вива ла миш-маш. Yellow Heart
У дома го прави приоритетно любимият, той му е майстор. Аз не барам.

Днес, обаче, от мен пиле със зеленчуци и яйце по китайски + ориз по китайски. Малиново-боровинков чийзкейк, ама за сутринта. Че нали сме все модели из дома, пазим се. Laughing
Джодженът или гюзум (както му викат по моя край) пресен за успокоение и изглаждане на бръчките.
Скрит текст:


Аааа, грумотевици с бърз дъжд днес при мен. Разкош. Време за любов и мечтания. People Dancer

Какво за зодии? Аз много обичам, нещо като судоку са ми, кръстословици, не се сърди човече.

# 2 963
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Агент Феникс, стегни се и спри да припръцкваш през 2 страници кво било в темите за зодиите, колко си работен и т.н. Joy Уж мир щеше да има, пък така те напъва отвътре да се заяждаш като ти падне повод. Ква си ми душица ненагледна Joy В смисъл не моа те гледам понякога Joy

# 2 964
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Агент Феникс, стегни се и спри да припръцкваш през 2 страници кво било в темите за зодиите, колко си работен и т.н. Joy Уж мир щеше да има, пък така те напъва отвътре да се заяждаш като ти падне повод. Ква си ми душица ненагледна Joy В смисъл не моа те гледам понякога Joy

# 2 965
  • Мнения: 18 299
Кюфтета с пържени картофи. Хич не ме мислете. Joy
Имам и малко розе, та - наздраве!

# 2 966
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
КИфтета.... мммм.
Взема да запаля таз кола и да мина през София....Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 967
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Лори, има едно филмче-" Облачно с кюфтета". Гледай го с малката.🥳

# 2 968
  • Мнения: 2 857
Кюфтета с пържени картофи. Хич не ме мислете. Joy
Имам и малко розе, та - наздраве!
Дотук най-примамливата оферта.
Ако не ме запрат на КПП-то, съм при теб на гости и хич няма те мисля  Grinning

# 2 969
  • Мнения: 35 968
лори, но защо с розе?
една биричка с вечерята, розето е за десерта Wink

Общи условия

Активация на акаунт