Feelunique, Lookfantastic, HQhair... -тема 16 💄🛍️

  • 31 339
  • 287
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 959
Поръчвали ли сте от Boots? Четох, че се приемат само английски карти в една тема, но е стара и не съм сигурна колко е актуална информацията към днешна дата.

# 211
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 400
Преди Коледа се опитах да поръчам от Boots, но не стана с BG карта до английски адрес. Опитах да платя с револют, но и така не се получи.

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 56


Boots позволяват плащане с Paypal и карти. Аз редовно пазарувам от тях.

# 213
  • Мнения: 3 959
Направих поръчка в Boots с Виза на ДСК днес към обяд, до момента нямам мейл, че ми е анулирана поръчката. Дано всичко е наред и си я получа. До английски адрес поръчах.

Споделете какво поръчвате от там. Аз пуснах няколко комплекта на Тед Бейкър, много ги харесвам. Има нови летни аромати, дано са хубави. От предишната колекция всичките бяха страхотни.

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 56
Beauty Value Packs:
https://www.boots.com/beauty/beauty-value-packs-and-bundles

Beauty Skincare Offers:
https://www.boots.com/beauty/beauty-skincare-offers

MakeUp: Dior, Chanel регулярно имат промоции

Добавки
https://www.boots.com/health-pharmacy/vitaminsandsupplements/beautysupplements

Витамини - заради промоциите и 3 за 2 излизат по-изгодно от това да се купуват в България:
https://www.boots.com/health-pharmacy/vitaminsandsupplements/multivitamins

# 215
  • Мнения: 236
Дами, минаха месеци от последните отзиви за пратки от Feelunique. Някой да сподлеи пак? Без митница ли се случват нещата? Има ли значение дали от английския им сайт или немския се поръчва? С Култ Бюти нямам грижи, всичко е с предплатени от тях такси и си ми пристига с куриер.

# 216
  • Мнения: 2 838
Аз мога да споделя отзив за feelunique, но искам да подчертая че живея в Англия и предполагах, че всичко ще се случи много бързо. Платих за next day delivery, е да ама не.. поръчката си получих на 3 пъти в продължение на седмица, а както се досещате нищо не получих на следващия ден.
Бях поръчала и от комплектите с травъл сайз продукти от които единият беше сгрешен. Вместо мини гланц на Худа ми бяха сложили крем за къдрици. Писах им, че нямам къдрава коса и не ми трябва крема им за къдрици и да ми пратят глоса на Худа, а те ми върнаха 2.50£ в банковата сметка…
Аз лично за себе си съм решила повече да не пазарувам от този сайт, при положение че има десетки, които си изпълняват поръчките на време и ти доставят това за което си плащаш..

# 217
  • Мнения: 942
Аз поръчах от английския lookfanrastic, но до Белгия. Пристигна за седмица, нямаше мито.

# 218
  • Мнения: 14 517
Някой със скорошна поръчка от cultbeauty до България? Пише, че няма да има мита и данъци при получаването, но аз евентуално ще поръчвам за над 150 евро…

# 219
  • София
  • Мнения: 408
Имам две поръчки от feel unique, направени след първи юли, няма никакви проблеми. Получават се до врата, с куриер на Speedy.

# 220
  • Мнения: 2 019
Някой със скорошна поръчка от cultbeauty до България? Пише, че няма да има мита и данъци при получаването, но аз евентуално ще поръчвам за над 150 евро…
Има , но ги плащат те Wink Няма да се занимаваш лично с митница. Малко повече се бавят пратките, по Спиди/Еконт ми пристигна директно на адрес

# 221
  • Варна
  • Мнения: 116
Момичета,някой скоро да е поръчвал от LOOKFANTASTIC...?
До адрес в Бг ли да поръчам ?Отива ли в митница...
Изобщо някой с опит от скоро?
Благодаря ви

# 222
  • Мнения: 942
Момичета,някой скоро да е поръчвал от LOOKFANTASTIC...?
До адрес в Бг ли да поръчам ?Отива ли в митница...
Изобщо някой с опит от скоро?
Благодаря ви

Ето ,тук обясняват как да се поръча до Бг.

# 223
  • here and now
  • Мнения: 4 350
Миналата седмица пусках от Feelunique до България.
Поръчката беше за 170 евро и дойде до адрес със Спиди, беше пратена с FedEx.
Малко се забави, но не съм плащала допълнително и не съм ходила на митница
Споделям, ако е полезно на някой.

# 224
  • Мнения: 1 795
Някой скоро да е поръчвал от Cultbeauty и да е имал проблеми с митница и такси?
Последно съм поръчвала лятото и всички пристигна без проблем, но сега видях, че в сайта вече не пише, че е tax free за EU. За шипинга до България изрично е уточнено, че се дължат местните такси/ДДС (local VAT).
Планирам една доста голяма поръчка (над 300лв), но  ако ще трябва да се занимавам с митници по-добре да пазарувам от lookfantastic или feelunique.

Общи условия

Активация на акаунт