Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 17 / Април 2020

  • 211 981
  • 4 005
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Мнения: 2 710
На предните страници се коментираше темата за Галя и скъпите покупки. Не мисля, че е само тя, а масово не съзнават, че оказват влияние на голяма маса от хора. Според има и влогъри като Любо и Мария Андреева, които не натоварват, не са пошли и поне за мен, не са повърхностни. Нямам против Галя или който и да е друг, който има средства за кремове от 300 лв. да си ги купува, както и джапанки за 200. Всеки сам си определя как да похарчи бюджета си. Да, за мен също е странно да инвестираш в подобна сфера. Не за друго, а защото ако имаш такива средства, е по-логично да ги вложиш в нещо доходоносно. Естествено, пак казвам, всеки сам си преценява. Все пак не виждам предвид всички тези мазила, старания, средства и време инвестирани във вида на Галя, тя изобщо не изглежда с добра кожа. Тук говоря за здрава и свежа кожа. С грим всеки може да изглежда добре, но без грим положението при нея не е никак розово.

Новото видео на Ели още не съм го гледала. Харесвам я и не мисля, че видеата й са еднообразни. Качва видеа за грим, мода, готвене, декорация, пътувания и т.н. Да, сега е еднообразно, но това явно се дължи на ежедневието и в момент на ИП. Предпочитам Ели с нейните еднообразни видеа, отколкото влогъри, който се опитват да са на всяка манджа мерудия.

# 3 991
  • Мнения: 2 666
Да вземат от ДалиВино да пратят на Сладкиша един безплатен сет от техните, а не само на Валери и Ивана. Аз и онези дни писах, на мен рисунките ми харесват. Не е тръгнала да ги продава. Просто ги споделя.

# 3 992
  • Мнения: 115
Грим Masters пак малко слабички, но поне показаха отблизо завършените визии. Аз не разбирам от гримиране, но все пак си представям нещо съвсем различно за арабски грим, а участничките представиха по-скоро ежедневен според мен.

# 3 993
  • Някъде там
  • Мнения: 16 223
Забравих да изкритикувам любимката тук, Ели. Не е заяждане, просто за човек като нея който се грижи с любов за дома и храната си е неуважение да сяда върху масата на която се хранят и поставят с любов направената храна. Това сядане по плотове и маси винаги ми е било много неприятно,нехигиенично и грозно и винаги критикувам човека който го прави.

# 3 994
  • Мнения: 307
На Ивана как не и писва по цял ден с хиляди подреждания и гимнастики, да прави почти ЕДНАКВИ снимки всеки ден.....

# 3 995
  • Мнения: 3 743
Намерих канал посветен на английската история и култура, има интересни видеа свързани с известни исторически личностни, събития, обичаи и нрави. Харесва ми как е поднесен, в формат storytime, a не сухо и скучно като лекция. https://www.youtube.com/channel/UCMeDlpoE4TprIxdeJz97zzQ

# 3 996
  • софия
  • Мнения: 845
Грим Мастърс е пародия на предаване за грим. Никакво въображение от страна на участниците. Правят това, което знаят и могат, без да се задълбочават в зададената тема. Днешните визии нищо общо с арабски грим, съгласна съм с Georgieva. Доста скучно като цяло.

# 3 997
  • София
  • Мнения: 11 708
И аз очаквах да направят по-силни очи участничките, то и журито от началото това им даде като насоки  и им каза да вкарват цветове, смели решения. Нито една от двете не го направи това.
Вера все пак се справи по-добре, а другата жена с тези тънки вежди арабска визия много трудно.
Гледах и Инстант Инфлиенсър на Джеймс Чарлс, но там си е арт грим + на Мегз шоуто.

# 3 998
  • Мнения: 2 183
А грим продуктите на Ейвън какво качество имат и дали изобщо сенките им пускат някакъв пигмент?
Единствените, които знам, че стават са спиралите, червилата и моливите им.
За тези 40 минути ме съмнява да могат да изкарат пигмент и цвят от продуктите без игра с натрупване.
Иначе пълна липса на въображение от участничките.
Имам чувството, че от първи епизод гледам един и същи грим върху всяка от участничките. И с тия забавени кадри на журито ми е супер смешно. Пълен криндж е предаването.

# 3 999
  • Мнения: X
Ей, тази прическа ми е любима на Галя Joy
Скрит текст:

# 4 000
  • Мнения: 902
Идвам от предаването на Джеймс Чарлз. Аз него не го харесвам особено, ноо форматът, начина на заснемане, журито, задачите!, ми допаднаха страшно много!

# 4 001
  • Мнения: 771
Аз предпочитам да има влогъри като Галя, които да не ме натоварват и да ми говорят за козметика и грим, отколкото да се слагат да говорят по теми, по които изобщо не са компетентни. Смятам, че Галя се справя добре с това, което прави, а в какво си инвестира парите тя или която и да е, изобщо не е наша работа.
Чудя се на Валери, обаче само толкова ли и стига акъла? Да вземе да се стегне и да пусне някое по-изпипано видео. Интернет за всички има и може да вземе идеи и вдъхновение, без да копира.

# 4 002
  • Мнения: 1 875
Ей, тази прическа ми е любима на Галя Joy
Скрит текст:

Прилича на Лукчо... Stuck Out Tongue Closed Eyes

Лукчо, ама класен - с колан на Патриция Пепе! Bowtie

# 4 003
  • Мнения: X
Видеата на Галя са едни от малкото, които са ми интересни, въпреки че често показва едни и същи неща. Абонатите ѝ са предимно жени над 20, повечето със собствени доходи и могат да преценят дали си заслужава да си похарчат парите за Шанел. Валери обаче знае, че аудиторията ѝ е предимно детска и не спира да показва скъпи продукти. Веднъж в Сефора видях как две момичета на около 12-13г. си обират стотинките от портмонето, за да купят шийт маска за 20лв., която Валерката е препоръчала. Другите блогъри, които си партнират със Sunday habit направиха по няколко тениски и тетрадки, ама Валери направи суичъри, раници, пъзели, чашии и какво ли още не, за да печели от наивността на тези деца. Влогърството ѝ е основна работа и все пак качва по 1-2 пъти в седмицата видео от 5 минути. Е, Йоанна Петрова прави по дълги и подробни видеа, макар и по-рядко.

# 4 004
  • Мнения: 2 666
За пореден път се убеждавам каква скръндза е Валчето. Опита се да скрие цената на батерията, но то се вижда...😁🙈🙉 Ама иначе държи на качеството...
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт