Професионални серии за коса 135

  • 35 761
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 291
Четка на Оливия Гарден от къде може да се намери изгодно?

# 61
  • Мнения: 31 371
Четка на Оливия Гарден от къде може да се намери изгодно?
Не знам, но голямата лилава е страхотна. Много си я харесвам.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 7 730
В Макеъп има доста техни и сега се загледах,че имат точно брашинг четките с комбинирани твърди бодлички и глигански косми. Да му се не види току що пуснах поръчака пфу. Кристалче защо не попита час по-рано Grinning.

# 63
  • Мнения: 4 291
Ее принцесо, за другия път ще знам. Smiley
Във Виктория стайл и естето са намалени Оливиите. Innocent
https://victoriastyle-shop.com/produkt-kategoriya/%d0%bc%d0%b0%d … %b8-%d0%ba%d1%80/

# 64
  • Мнения: 1 227
Aня, може ли да кажеш кой е този серум за скалп, който не понасяш но има ефект? Smiley

# 65
  • Мнения: 2 006
Четка на Оливия Гарден от къде може да се намери изгодно?
Не знам, но голямата лилава е страхотна. Много си я харесвам.
Денси може ли да споделиш повече за нея ? Или да сравниш с друга ?

Аня може ли да кажеш каква ти е косата ?

# 66
  • Мнения: 153
Терапии:
- еластисайзър на ФК с роза и личи - 2-3 пъти месечно
- Олаплекс 1 & 2 или 3 - 1 път месечно
- чат-пат като се сетя вечер преди лягане слагам нощна терапия - Overnight Hair Rescue на Alterna или So Pure Moisturizing на Keune

Четки за коса:
- разресване в банята с маска/балсам за коса - някаква съсвем обикновена на Ebelin
- разресване на суха коса вкъщи - No Tangle на Macadamia
- разресване на суха коса навън - Cactus без дръжка (супер компактна като за в дамската чанта и много красив дизайн)

А по-различното, откакто сме под карантина, при мен е, че мият косата през ден (вместо всеки ден, както правех преди) и също така не я суша със сешоар (преди я сушах всеки ден!). Това го правя вече от месец и половина, тъй като първо бях на морска почивка, където сешоар беше безсмислено да ползвам (заради влагата косата ми така и така бухваше доста бързо), а след това като се върнах бях "карантинирана". Simple Smile
Ефектът за косата ми е УАУ - не е подстригвана от 5 месеца (скоро ще поправя тази грешка, чаках да е след морето), докато е влажна след баня й слагам само коприната на CHI и изглежда много добре - еластична, подредени и добре оформени къдрици, няма цъфтежи, не е суха и не се оплита, както преди... Единствено отдолу е малко накъсана, заради едно изсветляване, което чакам вече година и половина да израстне и вероятно ще му трябва още поне година, но то това няма как по друг начин да се възстанови.

# 67
  • Мнения: 282
Аня Филипова 649504, би ли споделила серума за растеж 😊🙏

# 68
  • София
  • Мнения: 431
Ее принцесо, за другия път ще знам. Smiley
Във Виктория стайл и естето са намалени Оливиите. Innocent
https://victoriastyle-shop.com/produkt-kategoriya/%d0%bc%d0%b0%d … %b8-%d0%ba%d1%80/
Как си справяте с две ръце да си направите сешоар, не ми го побира акълът 😁😁 Вкъщи имам сигурно 3-4 четки, купени с тази цел, една от тях никога неползвана, плюс въртяща се на Ровента, като дори с нея не мога да докарам ефект сешоар като в салон. Ясно ми е, че аз съм спъната, но ще се радвам да споделите някакви трикове.

Когато косата ми е вяла и груба в краищата, това означава ли, че прекалявам с протеина? Не мога да преценя дали просто е изтощена или използвам продукти неправилно.

# 69
  • Мнения: 3 683
Viktoriai,
най-общо казано, не харесвам как се държи на косата ми. Формулата променя някак нейната текстура. И то не в положителна насока. Опитвала съм многократно, като дълго време смятах, че са виновни фризьорите, но разочарованието е от продуктите.

PeachHoney, Showbeauty,

ето го: https://www.zlatnaribka.com/terapiya-za-kosa/tonik-s-kofein-za-s … ce&order=DESC

С уточнението, че за мен растежът и стимулирането му не е цел. Не харесвам коса(та си) след определена дължина, въпреки че пак се води дълга. Също много внимавам какво слагам на скалпа си, да не кажа, че това е основното, което спазвам като правило. Когато го купувах именно това изтъкнах и ме увериха, че този тоник е супер. "Супер" чак не е, но влияе на растежа определено.

Casual,
плътна, дълга, чуплива по принцип, но не с къдрици. Боядисвана нон стоп многогодишно.

# 70
  • Бостън
  • Мнения: 13 657
Терапии:
1.  Redken Chemistry System - от шотовете имам Extreme, Color Extend, Pure Moisture, All Soft, Volume + Time Reset + 2-та фикса

2. Redken Ph Bonder - само №2, търся си и първата част на добра цена

3. Matrix Rebond System

4. Philip Kingsley Pomegranate and Cassis Elasticizer

5. Nioxin System 4 + Nioxin Hair Booster

+
6. Сбирщайн от масла за коса

Четки - нищо интересно, една огромна Jilbere Ceramic Mega Vent 5' Brush, която е супер удобна за прав сешоар и 1-2 дървени + 1-2 обикновени метални за начупен сешоар. А, имам и една за ресане на мокра коса, която никога не ползвам.

# 71
  • Мнения: 282
Аня Филипова, благодаря ти
Заглеждала съм тоника, но ми се струва доста скъп. Предполагам, че е добър, за тази висока цена.

# 72
  • Мнения: 3 683
Showbeauty,
почти съм сигурна, че скоро съм засичала, че беше с 50% намалена цена в kosa.bg или друг бг магазин.

# 73
  • Мнения: 282
Да, мисля че в Златна рибка от време на време го пускат в графата - 50%
Днес се сдобих със серума на Eprouvage, пък да видим...

# 74
  • Мнения: 3 420
Showbeauty,
почти съм сигурна, че скоро съм засичала, че беше с 50% намалена цена в kosa.bg или друг бг магазин.

В рибата!
-------
Аз пак с дерзания за олио за лоса, което да не изправя косата и да запазва обема. Принцеса препоръча на Себастиан дарк ойл, на клик бях да поръчам, обаче видях, че пише, че е заглаждащо, уфф

Общи условия

Активация на акаунт