Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - Тема 10

• 13 050
  • 199
  •   4
Отговори
# 195
Хриси, не се притеснявай - ще се справиш. Пишеш уверено, обмислено. Ще имаш нужда от родителите си, поне в началото - можеш да си 100 % сигурна! И то не финансово. Дано всичко да ти върви гладко.

# 196
  • София
Хриси, убедена съм, че ще се справиш.
А животът на детето не започва с лъжа. Започва с уравновесена и разумна майка, която ще бъде до него. Лъжата е част от твоето минало, но не е задължително да я допуснеш в живота на детето. Когато детето е достатъчно голямо, може да му обясниш достъпно истината като намериш начин да му я поднесеш без да се почувства зле.
Ще имаш трудни моменти, в които ще ти е нужна физическата помощ на родителите ти, така че не се заричай. Но щом са до теб морално, със сигурност ще застанат и физически при нужда. В това няма нищо лошо или срамно.

# 197
Момичета,влизам само тихо да споделя.Вече не съм сама.Намерих го.Малко в своята "есен" съм, но го намерих.Бях си решила , че повече никой не ми трябва.Обаче...Ами то,щастието съществувало и късно открито.

# 198
  • София
Щастието никога не е късно и никога не знаеш къде ще те намери:) Радвай се и се наслаждавай.

# 199
Мила, без да знам никаква предистория, има толкова откровеност в поста ти, чак се усеща това щастие. Да бъде все с теб ти желая, от сърце! 
Вярвам, че за всеки го има!

Общи условия

Активация на акаунт