Фанфари свирят, барабани бият - вече и АПРИЛките пристигат

  • 17 883
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 925
Здравейте, момичетааа !   bouquet
Аз съм като парцал, така ми се спи, че заспивам права  Tired Едвам издържам на работа да не заспя на бюрото... Иначе само сутрин ми се гади до към 11ч. и после съм на 6  Peace Ох, така ми е притеснено всички сте си чули сърчицето, само аз трябва да чакам началото на септември... Нали миказаха във вторник, че съм в 5 г.с. , и ще се пръсна от притеснения, докато се чуе сърчицето  #Crazy Иначе гърдите си ми растат, но все още влизам в сутиените си, в някои по-трудно, но влизам  Wink
За дрехи, всичко си ми става, само панталоните си ги откопчавам, като седя на бюрото, че ме стягат.
Ая, при теб е нормално да почнат да не ти става дрехите по-раничко, че нали си с две беборанчета  Hug Имам една приятелка, тя ще ражда декември близнаци - момиченце и момченце, та тя си имаше бая корем в края на втори месец беше като в 5-ти месец с едно бебче  Crazy
dari stz , кога ти е термина и кажи няколко думи за себе си  Peace Добре дошла !   bouquet
Илит , при мен най-вероятно е имало късна овулация, защото последните ми цикли бяха 30-32-34-36 дни. Ти в коя седмица си сега ? И колко пъти ходи на док ?  
Thinking

# 256
  • София
  • Мнения: 9 140
И аз не съм чула сърчице. Лекарят ми каза да отида в средата на септември. Споко. Всичко ще е наред. Надявам се  Rolling Eyes И нашият ред ще дойде. Важното дотук е, че сакчетата са там, където трябва.

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
 Simple SmileТермина ми е около 22.04.2007. А за мен - живея в Стара Загора, и съм на 34г. Дано не ви се сторя прекалено стара Wink За мен това е втора бременност. Имам дъщеричка на 4г и половина. Все още не съм ходила при гинеколог, макар че си взех направление от личната лекарка. Някой ако може да ми препоръча добър гинеколог в Ст.Загора ще му бъда благодарна.

# 258
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Мили момичета,
Сега ходих на втори лекар за ухото.Оказа се,че има цирей newsm45 newsm45
Следствие от неправилно лекуване при първия доктор:(((((((((( #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Появили са ми се и гъби в ухото,а лимфните ми възли около ухото ще се пъснат и скоро и те щели да гноясат:(
Изписаха ми Аументин 625мг/Augmentin/ и капки за уши.Казаха,че ако не пия антибиотика ще стана много зле и ще трябв операция.Доки уж каза,че точно този антибиотик е един от малкото най-малко вредни за бебо
Много ме е страх
искам всичко да е наред newsm17
някой пил ли е този антибиотик по време на бременност?????????чакам да пишете мили мои   smile3525

# 259
  • Мнения: 1 419
Какво им става на тия лекари бееееее  #Cussing out  #2gunfire - в последно време чувам повече пострадали от 'лечение' отколкото излекувани  Sick

Хриси, пий хаповете  щом е казал док, но според мен задължително прди да започнеш трябва да се обадиш на гинеколога си и да му кажеш за проблема. Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 260
  • Мнения: 1 925
Ох, Хриси, милата... Аз редовно го пиех този антибиотик, даже преди 2 месеца го пих и се притеснявах, че може да има бременност, но лекарката ми каза, да не се притеснявам, но за всеки случай говори и с гинеколога ти  Peace Стискам палци да се оправят нещата     Praynig

# 261
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
говорила съм с гинеколога и каза,че е ОК.
Дано да се възстановя по-бързо.
Имам чувството,че все повече отичам newsm45

# 262
  • Мнения: 1 419
Еее, това е много добра новина, Хриси  Hug Сега не плачи, а тичай за антибиотиците и ги почвай. Peace Колко време трябва да ги пиеш?

А аз, като видна фукла, да се похваля, че след два часа заминаваме малко на планина - за събота и неделя да си починем на чист въздух  Joy

# 263
  • Мнения: 1 925
АЯ, блазе ти...   bouquet А какво ще рече TBD на мястото, където трябва да ми е термина ? Моя термин е на 17.04. поне до сега така го изчислеха всички  Thinking
Хриси, почивай и най-вече не се тревожи толкова, защото вредиш на себе си и на бебчо
  Hug

# 264
  • Мнения: 1 419
TBD = To Be Defined  Crazy
Пропускът е поправен  Blush

# 265
  • Мнения: 9 990
О, момичета, с притеснение Хриси не си вреди, не я допълнително стряскайте.Нормално е да се притесни-веднъж, че тя самата е зле и я боли, второ, че се притеснява и за АБ-то.
Хриси-аз се усъмних още като каза какво си слагаш в ухото-има си капки и лекарства, стават за бременни-лекувай се и това е. Praynig

# 266
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
нзнам само дали не трябваше да го пукнат този цирей?
дали нямаше да заздравее по-бързо.........
А да Ви каза като отидах в аптеката и казвам на аптекарката,че съм бременна, адоки ми е изписал  антибиотик и като ревнах-незнам как стана:( Жената само ме погледна и каза,че бебето е най-важно и не иска тя да носи отговорност ако се случи нещо с него.Гинеколога вече беше казал,че няма нищо и мога да ги пия,а аз пак се разревах като магаре.
много ми е ревливо,а аз съм адски усмихната по принцип.
Знам,че е от нашите хормони и не мога да се позная.Много е странно.

най-гадно ми страна днес сутринта като отидах на доктора,който ме е лекувал погрешно.Аз му казвам,че едва си отварям челюстта от болка и не мога да ям.А той ми казва-И да не ядеш,няма да отслабнеш много,бъди спокйна.
Много кофти ми стана:(
Той каза това,тъй като съм си малко кюфтенце newsm03,ама не мисля,че точно той беше човека,който трябва да ми го каже.
zazu1, не се притеснявай.И аз съм по-закръгленичка,ама какво да направя.....мъжа ми така си ме обича.Кофти,че съвсем ще натежа....дано да успявам да се мърдам newsm12 newsm68/ще приличам на това човеченце/.
Искам само здрав бебо.Това е
Много Ви обичам и благодаря за съпричасността smile3525 smile3525 newsm51

# 267
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте момичета, малко и аз за протокола..........
Вчера бях на работа на дневна и като по чудо не беше въобще лошо интересното започна сутринта в 4.30 с малко  Sick и пълно легенче  Blush .
Интересно ми е как ще съм днес защото отивам на нощна смяна до сутринта Shocked
Иначе никак дори не съм напълняла даже имам чувството, че съм отслабнала коремче имам съвсем мъничко.

Страци, и аз още не съм видяла сърчице защото докторката ми каза УЗ след 3 седмици а това някъде 06.09 ...И аз само го премислям ама да се надяваме, че всичко ще е тип-топ.

Krisi, само спокойно не са правени конкретни изследвания точно за Аугментин  точно върху бременни жени , но доколкото разбирам върху плода на бременни животни не имал някакво т.н. Тератогенно действие т. е не имало аборти или увреждания..хубаво е че го имаш и локално в ушенцето поне по -бързо ще премине...Далече по-лошо е при кърмещите защото се отделя и чрез млякото.
Само за добавка хапвай кисели млекца, има опасност от нарушение на микро-флората на влагалището.

Скорошно оздравяване миличка, и по-оптимистично Аугментин е трето поколение пеницилинов тип антибиотици и широкоспектърен ще помогне  Hug


# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 moresmile Да се похваля Simple Smile
Прегледа беше успешен - видяхме ембриончето и едно пулсиращо сърчице : Simple Smile Simple Smile Док каза, че е малко по-мъничко, но този път не мисля, че е изостанало в развитието, ами просто явно съм имала по-късна ову и ... така
Ама то този преглед наистина си беше вълнуващ (най-много и аз да изпадна в стихоплетстване) smile3534

# 269
  • Мнения: 688
Честито benitta newsm44 Поздравления  smile3501
Като си спомня преди около 6 години това беше толкова очакван и най-щастлив миг в живота ми да видя на видеозона едно малко "червейче" с тупкащо сърчице    Kissing Heart
Даже си пазя една разпечатка от видеозона и сега на дъщеря ми Симона и е много интересно като я гледа и аз и казвам че това е тя когато е била в корема ми....голямо чудене пада  smile3506 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт