Камъни в жлъчката

  • 430 565
  • 1 134
  •   3
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 174
magda-lena , преди 10 дни ме оперираха лапароскопски от жлъчка.Незнам от къде си,но в много болници вече правят такива операции,като се заплащат консумативите,в зависимост къде от 300-500 лв.За мен лечение с билки звучи доста несериозно,поне за камъни в жлъчката и то толкова голям,моя също беше 2см,като го видях се уплаших.Жлъчен камък не може да се изхвърли с урина,ако тръгне може само да направи по-голяма беля,като запуши жлъчен път.5 часа след операцията станах и нямаше никакъв проблем,4-5 дни леко ме опъваше,все едно имах мускулна треска,но съвсем търпимо.На седмия ден ми махнаха конците,вече нищо не усещам,все едно не е било.Желая ти успех и не го отлагайте много Peace

# 406
  • Мнения: 167
Мама на близнаци - благодаря за бързия отговор. И много да ви радват децата - аз съм леля на близнаци и знам какво щастие е това.
Ние сме от София и се интересувам от болниците и лекарите тук. Имате ли мнение за "Токуда"?

# 407
  • Мнения: 141
 Професор Тома Пожарлиев, шеф на хирургична клиника клиника в УМБАЛ "Света Анна"- бившата Окръжна болница, от него са се учили всички останали  Simple Smile

# 408
  • Мнения: 167
Някой знае ли цените?

# 409
  • Мнения: 141
За консумативи за операцията се плаща, но незнам сега колко е, беше към 500-600 лв. преди година -две
скъпоструващите консумативи не се плащат от здравната каса, това ако операцията е лапароскопска

# 410
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ноември в ИСУЛ платихме за майка ми 500 лв за избор на доктор (професор Д. Дамянов), но е по желание. Може и да не се плаща и да се оперирате при който и да е. Там всички са добри. Отделно от една фирма за консумативи закупихме сондите и клипсите за операцията - 600 лв. Аз лятото се оперирах и платих само за консумативите.

# 411
  • Мнения: 167
Отново благодаря!
Явно нещата при майка ми вървят сериозно към операция. Аз съм съгласна да я направи, но тя се стресна много. Страх я нещо да не й стане по време на операцията, тя е на 63 г. и си мисли, че това ще я довърши. Сега ще се опитам да й разкажа споделените случай във форума и че никой не каза нещо лошо да е станало. Повечето от които са се подложили на операцията вече са по-добре. Дано да продължава в тази насока.
Пожелавам Ви много здраве и хубави дни!

# 412
  • Мнения: 1 174
Оперират се предимно възрастни хора,в болницата видях жени към 70 годишни,нямаха никакъв проблем.От личен опит след гадно секцио се убедих,че няма нищо общо с  лапароскопската операция Peace

# 413
  • София
  • Мнения: 4 025
yoana77 , много се радвам , че при теб всичко е наред вече!!! Peace
magda-lena , по-добре да се оперира, докато не е направила някое запушване, защото тогава няма да може да се направи лапароскопска операция, а традиционната е доста тежка, и е по-добре да се избегне.Успех!!!

# 414
  • Мнения: 5
Виждам, а и знам, че повече се оперират жени над 50год. възраст, а аз съм под 30 и затова се притеснявам.Опитах с билките, но не издържах три дни само един.Някой може ли да ми каже добър специалист в Варна май трябва вече да реша. Simple Smile

# 415
  • Мнения: 1 174
Благодаря, EliG наистина мина леко. Hug
Мимка 25, то като дойде не пита на колко си години,моя позната имаше няколко по-дребни камъчета, от билките, които пи и стана на един голям,така,че малко е нож с две остриета приемането им Peace

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
yoana77, къде те оперираха? И при кой докотор ходи преди това и те насочи натам?

# 417
  • Мнения: 1 174
В началото на януари лежах във военна болница с криза,там лекуващ лекар ми беше д-р Станева,много добър специалист,оперира ме в Торакс(прави операции и там),тъй като във военна болница консумативите струваха почти двойно Peace

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Благодаря, ако се сетя да питам още нещо ще пиша на лични   bouquet

# 419
  • Мнения: 2 070
Тези билкови и други рецепти са много опасни.Камъните са с различен строеж,има опасност ако е по мек да не се отдели на песъчинки,а да стане като кал,тогава се получава запушване ,и става сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт