Каква прическа ще подхожда на тази рокля...

  • 9 891
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 596
Bisi,червилото е на Лореал,в златна кутийка/тубичка,купувах си го за сватбата ми миналата година и съм страшно доволна от него-много е трайно Peace



Благодаря!   bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 Ама и грима ти много ми хареса!Стои много нежно. Сама ли се гримира или има професионална намеса?

# 77
  • Мнения: 2 897
Ама и грима ти много ми хареса!Стои много нежно. Сама ли се гримира или има професионална намеса?

Абсолютно сама yes thumbsupОткакто съм започнала да се гримирам все сама го правя,гримирала съм и много мои приятелки по разни поводи.За мен това е голямо удоволствие,а още повече като видиш и резултата след това и той напълно те удовлетворява...След рисуването това е другото мое любимо хоби,а и да правя снимки обичам Grinning

# 78
  • Мнения: 1 104
Наистина тази прическа е страхотна и ти отива.Изобщо не си сгрешила с избора.

# 79
  • Мнения: 517
Zorie, наистина си много красива..!!!  Peace не можах да се сдържа без да ти го кажа и аз;)

# 80
# 81
  • Мнения: 1 413
Страхотна си! Много хубава прическа и точно подходяща за стила на роклята! Последната снимка - фонът е някаква стена, направо плаче за аватар! Може ли една в цял ръст от сватбата да те видим?

# 82
  • Мнения: 5 622
Zorie, наистина си много красива..!!!  Peace не можах да се сдържа без да ти го кажа и аз;)

 Wink Peace


Блазе ти, че можеш да се гримираш така  САМА Flutter  Peace

Аз ако можех, щях да си ходя нон стоп гримирана, а не вечно умита.....  Tired

# 83
  • Мнения: 2 897
Последната снимка - фонът е някаква стена, направо плаче за аватар! Може ли една в цял ръст от сватбата да те видим?

Изпревари ме Simple Smileще я слагам за аватар,ама докато се наканя...
Стената е на църквата ''Св. Неделя''-там се венчахме миналата година и помолих пак да ни снимат там,където са ни снимали на сватбата,получи се много добре:
http://images10.snimka.bg/001120992.jpg
За съжаление,нямам по-сполучлива в цял ръст,но ето,специално да добиеш представа:
http://images10.snimka.bg/001125575.jpg

# 84
  • Мнения: 7 186
Много си хубава, и прическата, и роклята, и грима...всичко е супер и в тон.  bouquet
А косата с какво си я фиксирала отзад, с ластик или с нещо друго?

# 85
  • Мнения: 2 897
Много си хубава, и прическата, и роклята, и грима...всичко е супер и в тон.  bouquet
А косата с какво си я фиксирала отзад, с ластик или с нещо друго?

Първо я вързах на конска опашка със светло ластиче(то от косата нищо не се виждаше,ама за всеки случай Wink),после останалите заврънтулки-този начин го научих от предишната ми фризьорка(ех,как ми липсва,ама се премести в друг град Cry)когато ми правеше сватбената прическа.За самата прическа вдъхновение ми беше снимката,която Leo показа-не стана 1:1,нито пък станах двойничка на Джесика Симпсън,но аз съм страшно доволна Grinning

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

# 87
  • Мнения: 2 897

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

Мислех си за тема,в която да покажем какви прически и грим сме си направили сами ,как обичаме да се променяме,различните цветове на косите,с които сме се харесали и т.н. Обаче не съм сигурна дали е добра идеята Thinking
п.с.Не съм чак такъв голям спец Embarassed

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Зори, знам че не е за тази тема - ама айде да пуснеш малко снимки в темата за грима. Явно че си спец в тази област и ще бъде интересно Grinning

Мислех си за тема,в която да покажем какви прически и грим сме си направили сами ,как обичаме да се променяме,различните цветове на косите,с които сме се харесали и т.н. Обаче не съм сигурна дали е добра идеята Thinking
п.с.Не съм чак такъв голям спец Embarassed


Идеята ти е супер! Ще бъде интересно Laughing Да не разводняваме темата ама относно косите съм била червена, черна, на кичури, руса / най-дълго време / последно шоколадово кафява и сега вичи си пускам естествения цвят - кестеняв  Party

# 89
  • Мнения: 70
Аз съм за вдигната коса

Общи условия

Активация на акаунт