Много грозни изказвания и делене пак на фенове. Че и феновете били виновни за нещо си.
Ами Радев не е управляващ, не харчи той бюджета и с нищо не може да навреди на народа, може само да помогне. Има едни ювелирни правомощия и с тях прави, каквото може, за да има някакъв зачатък на баланс в обществото. Свободата на словото, например, беше заминала и тя в канала, ветото му все пак я спаси засега. Иначе едва ли щяхме да можем да си дращим тук както досега. Щеше да се пее в един тон “Аве, вожде”.
Как така в началото на мерките имахме пари и излишък, а сега теглим заем? Това към светлия ни предводител, чиито действия някои не подлагат на никаква критика. Трябва да си изровим главите от пясъка и да поразсъждаваме малко.
И не чакайте пик скоро тук, не и с това тестване. Ще си караме така + 10 +15, после пак + 10 до безкрай. Това пик ли е, спад ли е, не знам.