За повечето неща беше прав, опитват се да вземат правилните решения - видно е и в други страни, че никой не знае кое е правилно и кое грешно.
Шефката ни в Щатите каза, че там нищо не се прави и ако може да избира, би избрала да е в България в този момент, защото тук поне се вземат някакви мерки и то доста навреме.
Не разбирам също така какво толкова се заяждат за двата теста, които му се правят на Б.Б. - той е постоянно в контакт с много хора, едва ли държавата е опряла до тестовете, които той е изхарчил.
Медиците на първа линия са оборудвани с предпазни екипи и ако спазват всички изисквания за безопасност, не мисля, че ще се заразят толкова лесно.
Като казват журналистите, че имат информация за еди какво си, трябва да кажат точно от кого и как.
Това в стил " един човек ми каза " , не е достоверно и на Щаба не му е работа да опровергава слухове.
Оплюването на хората от Щаба не ни прави чест - тези хора са на линия денонощно и трябва да им се отдаде необходимото уважение, най- малкото.
Ако не напълнят токсикологиите може и да го броим за проучване и да го разрешат за употреба