две чертички, но....

  • 3 323
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Медицината не потвърждава личните ви усещания, но съм съгласна, че хората са различни... и не само по физика 😉

# 16
  • Мнения: 9
Здравейте! Използвам темата за да ви попитам за моя случай който е подобен . Преди 7 дни трябваше да ми дойде . Е дойде ми , но беше малко и с кафяв цвят след това няколко дни нямаше нищо . На 16 се появи пак тогава ми закъсняваше с 5 дни вече и решиш въпреки че има някакво течение да си направя тест и той се оказа положителен. Вчера течението продължи като си смени цвета на черен направих си още един тест той също беше положителен . Питам се бременна ли съм трябва ли да се притеснявам от това че имам някакво кръвотечение макар и доста оскъдно ? Незнам какво да мисля ще отида след празниците на лекар , но исках да ви попитам и вас какво мислите . Болки нямам никакви само гърдите ме болят .

# 17
  • Мнения: 1 333
Iliqna Dimitriva 628184 не е добре, че има кървене, задължително иди на лекар - само той може да каже дали всичко е наред.
Дано всичко да е ок!

# 18
  • Мнения: 9
Да ще отида задължително след празниците . Дано да ..

# 19
  • Мнения: 1 484
Здравейте трябваше да ми дойде някъде 14-15 април .Все още нямам цикъл рано ли е за тест .Имам напрежение в гърдите както преди цикъл ..

# 20
  • Мнения: 4 347
Защо не. Като имаш съмнение, направи си тест. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 11
Здравейте,
и аз искам да попитам нещо Simple Smile
Трябваше вчера да ми дойде М, но не дойде и аз си направих 3 теста, които са положителни. Втората черта ясно се вижда, амакр и по-бледа от контролната. Днес пак си направих тест сутринта, но втората черта е по-бледа от вчерашните, макар че пак ясно се вижда. Има ли място за притеснение?

# 22
  • Мнения: 4 347
Изчакай да мине седмица от датата на цикъла. Ако през това време не дойде, отиди на гинеколог. Поне така ме бе посъветвала едно време моята лекарка.

# 23
  • Мнения: 11
Да, аз си запазих час за гинеколог. Но ми е чудно защо втората черта на днешния тест е по-бледа от тази на вчерашните тестове. Инаше на всички тестове си има ясни черти.

# 24
  • Мнения: 1 484
Защото е рано и при мен е така на 4 съм на преглед .

# 25
  • Мнения: 11
Разбирам,че е рано, но не трябва ли с дните да се изразява цвета, а не да избледнее малко. Аз май избързах със запазването на часа. Запазих за 30-ти

# 26
  • Мнения: 1 484
И аз така избързах аз отидох на 9 ден след положителен тест .Докторката каза че нищо не се вижда пусна му кръвен тест резултатът ми е положителен  на 4 съм пак на преглед .Зависи от овулацията кога в била .Аз по календар трябва да съм в 5 седмица но явно съм забременяла по късно .

# 27
  • Мнения: 11
Днес си направих и кръвен тест. Резултата е 469 mlU/ ml.  Как мислите има ли бременност?

# 28
  • Мнения: 4 347
Днес си направих и кръвен тест. Резултата е 469 mlU/ ml.  Как мислите има ли бременност?
Да.

# 29
  • Мнения: 11
Момичета,в понеделник на 27.04 ЧХГ беше 469 mlU/ mL, а днес,29.04 (48 часа след първия кръвен тест) резултатът е 1293 mlU/mL. Добре ли се движат нещата?

Общи условия

Активация на акаунт