две чертички, но....

  • 3 322
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 191
Здравейте ! Бледи чертички 4 дни след закъснение, кръвен 0,20 , престо и шуар са отр. На ехограф не се вижда нишо ?

# 31
  • Мнения: 1 333
Здравейте ! Бледи чертички 4 дни след закъснение, кръвен 0,20 , престо и шуар са отр. На ехограф не се вижда нишо ?
На ехограф е нормално да не се вижда нищо - прекалено рано е.
Изчакай още няколко дни и ако не ти дойде пак направи тест и пусни кръвен - може да е била късна овулацията.
Късмет 🍀

# 32
  • Мнения: 191
Ако е много рано, защо има 2 теста с бледа черта и всички други са отр. Не съм била бременна и не ми е ясно още нищо. Благодаря

# 33
  • Мнения: 4 347
Защото нивото на хормона е малко. 20 е резултат неопределен. Над 20 е положителен.
Изчакай, както казва Бътърфлай и действай. Между другото ако са те гледали на ехограф можеха да ти кажат поне дали ти предстои цикъл. Т.е. аз когато съм ходила, два до 5 дни преди да дойде, са ми познавали, че предстои. Та тази информация можеха поне да ти кажат.

# 34
  • Мнения: 191
Защото нивото на хормона е малко. 20 е резултат неопределен. Над 20 е положителен.
Изчакай, както казва Бътърфлай и действай. Между другото ако са те гледали на ехограф можеха да ти кажат поне дали ти предстои цикъл. Т.е. аз когато съм ходила, два до 5 дни преди да дойде, са ми познавали, че предстои. Та тази информация можеха поне да ти кажат.

Ама моЯ не е 20, а 0,20 има ли разлика, не го разбирам стпйностите? Ии лекаря каза само, не не се вижда нищо пий примушот като го спреш ако ти дойде добре ако не и има бременност той помага за задържане. Това беше

# 35
  • Мнения: 4 347
Даде, над 0.20 исках да кажа.
Това какво лекарство е дето го спомена?

# 36
  • Мнения: 191
Като дуфастона. Ако няма брменност за предизвикване на цикъл, ако има за задържанд.

# 37
  • Мнения: 4 347
Сега прочетох за него.
Ако не съм в  грешка, ако си го взимала преди да си направиш тестовете, може май и на това да се държи резултата.

# 38
  • Мнения: 191
Не, тестовете, които са с бледа черта са правени преди да пия хапчетата.

# 39
  • Мнения: 4 347
Ами трябва да изчакаш тогава.
Дано да се наредят нещата.

# 40
  • Мнения: 2
Здравейте мили дами, МЦ трябваше да ми дойде в 13.04. На 20.04 направих тест, но беше отрицателно.Изчаках на 30.04 пак направих тест, имаше почти незабележима втора бледа черта. Вчера ми започна цикъла но е обилно и с парченца.Не мога да разбера бременна ли съм или не.

# 41
  • Мнения: X
Габриела, 0,20 е абсолютно и без съмнение отрицателен резултат. Дали първите 2 теста са били с изпарителна черта или е имало опит за имплантация- няма как да знаем, но към момента бременност няма. Примолут нор се предписва според листовката за отлагане на менструацията, та не разбирам защо е предписан след като липсва бременност.

Филиз, тестовете отчитат от първият ден на закъснението. При настъпила менструация бременност няма.

# 42
  • Мнения: 4 347
Габриела, 0,20 е абсолютно и без съмнение отрицателен резултат.

Филиз, тестовете отчитат от първият ден на закъснението. При настъпила менструация бременност няма.
 Не е отрицателен. Неопределен е. Не е едно и също.
Тестовете не отчитат винаги от първият ден на закъснението.
Знам го от опит!
За цикълът съм съгласна.
За лекарства не мога да коментирам, защото не съм пила.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 642
ЧХГ 0.20  си е съвсем отрицателен резултат, не знам какво му е неопределеното

# 44
  • Мнения: X
Габриела, 0,20 е абсолютно и без съмнение отрицателен резултат.

Филиз, тестовете отчитат от първият ден на закъснението. При настъпила менструация бременност няма.
 Не е отрицателен. Неопределен е. Не е едно и също.
Тестовете не отчитат винаги от първият ден на закъснението.
Знам го от опит!
За цикълът съм съгласна.
За лекарства не мога да коментирам, защото не съм пила.

Вики ли си, Теди ли си... това не е първият път, в който пишеш откровено грешни неща на момичета, компетентни точно колкото теб. 0,20 е отрицателен, 20 е неопределен.
Дроби и десетична запетая се учат в 5-ти клас.

Общи условия

Активация на акаунт