какъв биберон предпочита бебето ви?

  • 2 411
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 136
На Чико изцяло каучуковия, само него си обича и е много удобен, че не обива на бузката като падне от устата. Някой може ли да ми каже на колко време трябва да се сменят каучуковите биберони?

# 61
  • София
  • Мнения: 3 680
За млякото и водата- ползвах в началото каучуков на Чико за физиологичното шише/уж бил по- близо до майчиното и на вкус и предавал топлината newsm78/,за залъгалка- Камера-силикон
Сега -само силиконови за всичко- че каучука по- лесно се"прецаква"

# 62
  • София
  • Мнения: 2 227
Ние предпочитаме силикона, веднъж пробвах с каучуков - взе да и се повдига. Не знам защо така. На мен лично каучуците ми миришат, а и се скапват за нула време.
И ние сме така. При нас се раздуват също така. Хич не съм доволна от каучуковия биберон. Crossing Arms Сега сме изцяло на силикон и само в краен случай каучук. Малко офф топик ама вижте от кога децата се приучават на силикон  Mr. Green  Laughing

# 63
  • Мнения: 962
Ние в началото бяхме със силиконови,но-не ги хареса.И сега сме със каучукови доволни сме!

# 64
  • Мнения: 1 520
Аз ползвах силиконови през цялото време. Биберона-залъгалка също ни беше силиконова.

# 65
  • Мнения: 2 910
Каучуковите трябва много често да се сменят, затова аз купувах от силиконовите.

# 66
  • Мнения: 4 621
Силиконови Peace

# 67
  • Мнения: 3 092
Според мен си е до дете.На моят син му бях взела силиконов,но той не го искаше,после каучуков биберон и не го не искаше.И от 2-3 месечно бебе му давах сокчетата в чаша.
и аз мисля че си е до дете .Дъщеря ми не ги и погледна нито силиконовия нито каучуковия ама аз вече се отказах да и ги давам де има и деца които никак не обичат биберон така че ...знам ли вземи и от двата по един.
Леко раждане! baby_neutral

# 68
  • Мнения: 156
На NUK-силиконов.

# 69
  • Мнения: 816
Биберон-майчина гърда Mr. Green
Не искаше в началото биберон, аз се опитах да я науча ( не знам с кой акъл), но не стана и се отказах. Попрочетох повечко неща за кърменето и реших така: биберон - майчина гърда Mr. Green
От опит с голямата кака знам - отказването е много, много трудно!

# 70
  • Мнения: 7 186
Силиконови. Peace
За шише- Авент, залъгалка- Нук, ние такива ползваме и съм много доволна.

# 71
  • Мнения: 2 631
никакъв hahaha
не ги харесва и това е /а аз съм доволна много/ Hug

# 72
  • Мнения: 911
Няма голямо значение до момента, в който изникнат зъбките. Тогава проблемът при силикона е, че не можеш да видиш, кога материалът се е изхабил, както става при каучуковите, и биберонът се "чупи" изведнъж и на парче. Т.е., бебето може да се задави от това парче или да го глътне и да получи отравяне от силикон.  Това от моята книжка, иначе ние въпреки зъбите сме още на силикон, защото не възприе каучука - прави напъни, все едно ще повръща. Но ги сменям редовно с надеждата, че така няма да може да се случи нещо.

# 73
  • Мнения: 911
Силиконовите на НУК, но само при заспиване - и то не винаги.

# 74
  • Мнения: 601
Каката харесваше само на Chicco едни с форма на пеперудка, а малкия - анатомичните на NUK.

Общи условия

Активация на акаунт