Криминалистика

  • 1 260
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!
Много бих искала да уча криминалистика, но в интернет не намирам много информация..
Намерих само за Пловдив, а се интересувам дали има и в София къде да кандидатствам ?
Ще съм благодарна ако можете да ми помогнете Simple Smile

# 1
  • Мнения: 111
Не съм запозната да има подобна бакалавърска или магистърска програма, но е възможно да греша. Ориентирай се в професионално направление "Национална сигурност".
Според мен най-подходящо е да продължиш образованието си в Академията на МВР. В хода на следването се изучава Криминиластика (има курсове в тази област). Отделно я има като докторска програма.
В НБУ има специалност Гражданска и корпоративна сигурност, при която имаш специализация Криминология и криминалистика.
УниБИТ също предлага специалност Национална сигурност, но съм чувала предимно негативни мнения за въпросното висше учебно заведение.

Последна редакция: пн, 27 апр 2020, 14:56 от JustAHuman

# 2
  • Мнения: 99
Криминалистика се изучава в специалност Право

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте отново!
Благодаря за отговорите, но след като проучих всичко записах във ВУСИ- Пловдив, защото там има криминалистика.
В Академията на МВР ставаш полицай и криминалистиката там е като предмет, после не мога да го работя. В МВР ставаш полицай и подписваш договор за 10 години напред- това ми обясниха от академията.

Общи условия

Активация на акаунт